Treść opublikowana przez kamosor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Madas [/quoteNaruszasz moje prawa autorskie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witaj kamosor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W telewizji sama kicha zaliczyłem Efekt motyla 1i2 nienajgorsze i skłaniają do myślenia,a tak pozatym to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam nadzieję że do wieczora coś wykombinujecie ,na razie spadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na jakiej podstawie? Jest to miejsce użytku publicznego i mgą mi skoczyć na ... A miejsca jak mało to przy Norauto zawsze się znajdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malta by pewnie nie była taka zła ,ale teraz przez media to korasy straszne ,jak byłem w Leon club to spotykaliśmy się na parkingu Media M. na Szwajcarskiej zawsze ful miejsca ,a jak ktoś zgłodnieje ,albo poczuje pragnienie to blisko sklepy,budy itp.
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Mam pytanko czy ktoś wie czy jest gdzieś do ściągnięcia bezpłatne navi do GPS np na palma lub telefon SonyEricsson? Do tej pory używałem Naviexperta za rok zapłaciłem 100 zł użyłem ten szajs tylko kilka razy i za każdym razem nmie wkurzał( za 200 m skręć w..,za 100 za 50 ,skręć ) a że lubię niekiedy szybko pojeździć to baba terkotała beż przerwy 2 razy w Poznaniu podała mi że mam skręcić a nie było tam żadnej ulicy (ponoć mapy te są aktualizowane na bieżąco-totalny )więc zanim kupię coś solidnego ,chętnie bym uruchomił sobie podobne badziewie jako uzupełnienie zwykłej mapy ale już za friko ,bo wykupując ponownie Navi czułbym się jak frajer.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam wszystkich- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rewelka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aktualny spocik jest 10 maja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to na razie na mnie też już czas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze nie wiem czy mi będzie pasować ,choć chętnie bym się dołączył- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zrobiłeś czy nie grunt że działa Madas jaka kolumna co i gdzie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej panowie . Bart jeszcze raz dzięki za kompa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja właśnie zakończyłem rozmowę z Prezesem Ale na szczęście nie byłem na dywaniku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no cóż na mnie też już czas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz do kompa rzadko siadam-no ale będzie trzeba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic nie słychać o jakimś mini spociku przy Selgrosie ,bo w niedziele niemoge ;(- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemasz Nike-widzę podczymujesz dzisiaj kulejące forum[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:14_________________________________________________Witaj Piechol- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale pustki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka dawno Cie nie bylo No właśnie ale kary chyba nie będzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie dziś wreście dzięki BartkowiS naprawiłem kompa i mogę trochę poforum-ować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć sto lat ....gdzie się podziewałeś W taką pogodę to jestem non stop na dworze do domu przychodzę coś zjeść i spać oraz... [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________No i teraz idę (oraz) więc na razie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00