Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Nie, folii już nie będzie, koncepcja się zmieniła
-
[ALL B5] Audi S4
Dzisiaj z ciekawości przymierzyłem jedno koło - opona 245/35/19 To jest spasowanie Skręcać nie próbowałem Balon okrutny Wydaje mi się że przy oponie 225/35 obędzie się bez zawijania nadkoli Zmieniłem też kierunki... Było... Jest...
-
[ALL B5] Audi S4
Na to liczę Uderzę jeszcze do chłopaków moich od zbieżności niech powalczą
-
[ALL B5] Audi S4
Michał, jak to mówią: -"Go Hard or Go Home... tutaj nikt nie jara się springami Eibacha -40 i oponą 205/45, tutaj tnie sie kolektory na części i składa na nowo żeby urwać jeszcze pół centa, nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki, ale za 2cm nad ziemią i koło zgrane z budą na piczy kłak każdy może Ci obiecać imprezę "aż do porzygu" to sie albo kocha, albo nienawidzi - wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem."
-
[ALL B5] Audi S4
Michał, opona 225/35 ?
-
[ALL B5] Audi S4
Okaże się, teraz ma z przodu 61 i nie ma źle, czasami przytrze ale takie tarcie to nie tarcie
-
[ALL B5] Audi S4
Zobaczymy, przy BBSach też byłem pewny że trzeba będzie. okazało się że nie Wolałbym tego uniknąć Przy przymiarce będzie wszystko jasne
-
[ALL B5] Audi S4
Może uda się w tym roku jeszcze przymiarkę zrobić, wtedy będzie wszystko jasne:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
8,5Jx19 ET 35 Może jakoś fajnie się spasuje
-
[ALL B5] Audi S4
Nowy zakup na sezon 2013 Wiadomo, opony do zmiany... myślę nad 225/35/19, oprócz tego malowanie PS. na razie tylko zdjęcia z aukcji
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Teraz pewnie wcale już na drogę nie "paczysz"
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Fajna, widziałem na raceism Powodzenia z modami i niech dobrze służy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Chyba już nie produkowana tak? ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Sieknąłem się, nadal w sprzedaży... Pianownica której efekt był na fotach wcześniej to z tej myjki? Tak jest... Pianownica PA, piana VP PH neutral Snow Foam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Używam Karcher K5.55, na razie złego słowa powiedzieć nie mogę
-
Lancer EVO X
Z tym hakiem moim zdaniem za***iście
-
Forza Horizon
No tak, zostaje multi
-
Forza Horizon
I co koniec singla?? Tak... Można jeszcze dokończyć resztę tych wyścigów do których się nie podeszło i koniec
-
Forza Horizon
Flynt pokonany, dziękuje dobranoc... Koniec ... Szybko poszło
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Lubię to Porównujemy kiedyś Lare do Kraussa ?
-
Forza Horizon
+1 W Forze 4 też jestem chętny pośmigać
-
Forza Horizon
Dobra pany, ja już Golda mam Mój gamertag: GracjanS4 Środa wieczór mi pasuje
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
"Moje S4 to padło"
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wszystko fajnie tylko trzeba się sporo napompować nie ? Kiedyś próbowałem Marolexem i to pompowanie mnie przerosło
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Kolego, nie pogrążaj się
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Buba, na pewno na coś bym i tak się załapał