Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Nie, folii już nie będzie, koncepcja się zmieniła
  2. Dzisiaj z ciekawości przymierzyłem jedno koło - opona 245/35/19 To jest spasowanie Skręcać nie próbowałem Balon okrutny Wydaje mi się że przy oponie 225/35 obędzie się bez zawijania nadkoli Zmieniłem też kierunki... Było... Jest...
  3. Na to liczę Uderzę jeszcze do chłopaków moich od zbieżności niech powalczą
  4. Michał, jak to mówią: -"Go Hard or Go Home... tutaj nikt nie jara się springami Eibacha -40 i oponą 205/45, tutaj tnie sie kolektory na części i składa na nowo żeby urwać jeszcze pół centa, nikt Ci za ori cup holder prosto z japonii nie przybije piątki, ale za 2cm nad ziemią i koło zgrane z budą na piczy kłak każdy może Ci obiecać imprezę "aż do porzygu" to sie albo kocha, albo nienawidzi - wyjście "tak tylko troche" nie jest żadnym wyjściem."
  5. Michał, opona 225/35 ?
  6. Okaże się, teraz ma z przodu 61 i nie ma źle, czasami przytrze ale takie tarcie to nie tarcie
  7. Zobaczymy, przy BBSach też byłem pewny że trzeba będzie. okazało się że nie Wolałbym tego uniknąć Przy przymiarce będzie wszystko jasne
  8. Może uda się w tym roku jeszcze przymiarkę zrobić, wtedy będzie wszystko jasne:wink:
  9. 8,5Jx19 ET 35 Może jakoś fajnie się spasuje
  10. Nowy zakup na sezon 2013 Wiadomo, opony do zmiany... myślę nad 225/35/19, oprócz tego malowanie PS. na razie tylko zdjęcia z aukcji
  11. Teraz pewnie wcale już na drogę nie "paczysz"
  12. Fajna, widziałem na raceism Powodzenia z modami i niech dobrze służy
  13. Chyba już nie produkowana tak? ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- Sieknąłem się, nadal w sprzedaży... Pianownica której efekt był na fotach wcześniej to z tej myjki? Tak jest... Pianownica PA, piana VP PH neutral Snow Foam
  14. Używam Karcher K5.55, na razie złego słowa powiedzieć nie mogę
  15. Gracjan odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Z tym hakiem moim zdaniem za***iście
  16. No tak, zostaje multi
  17. I co koniec singla?? Tak... Można jeszcze dokończyć resztę tych wyścigów do których się nie podeszło i koniec
  18. Flynt pokonany, dziękuje dobranoc... Koniec ... Szybko poszło
  19. Lubię to Porównujemy kiedyś Lare do Kraussa ?
  20. +1 W Forze 4 też jestem chętny pośmigać
  21. Dobra pany, ja już Golda mam Mój gamertag: GracjanS4 Środa wieczór mi pasuje
  22. "Moje S4 to padło"
  23. Wszystko fajnie tylko trzeba się sporo napompować nie ? Kiedyś próbowałem Marolexem i to pompowanie mnie przerosło
  24. Kolego, nie pogrążaj się
  25. Buba, na pewno na coś bym i tak się załapał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.