Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Miałem CH i w 18 więc kiepsko Nie są Tak jest
-
[ALL B5] Audi S4
Nowa rolka Na razie nie zanosi się żebym kupił jakieś opony więc nie ma co robić tajemnicy
-
[ALL B5] Audi S4
Właśnie wróciłem do domu z nową felgą, która pewnie zostanie na dłużej bo jaram się strasznie Fotki jakieś pojawią się na dniach
-
[ALL B5] Audi S4
Ogólnie wystawiłem to bardziej z nudów, zobaczymy co będzie, jak się sprzeda to dobrze a jak nie teraz to później Jakiś tam plan mam ale nic nie zdradzam bo nie wiem co z tego wyjdzie Fotki od Czecha:
-
[ALL B5] Audi S4
Żeby coś kupić trzeba Tuaregi najpierw sprzedać
-
[ALL B5] Audi S4
Sprzedam moje koła... VW ATHEO Tuareg 9Jx19 215/35/19 5x112->5x130 (4113811371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Powodzenia z kabelkami w takim razie No i czekam na efekt końcowy...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Silnik seria ? Bo to że wydech i program musi być to chyba oczywiste
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
"Dobre to mosz"
-
[ALL B5] Audi S4
Ze wczorajszego spontan spota...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Pod warunkiem że auto będzie "zakopane" o felga jest szeroka to ok, inaczej kupa...
-
[ALL B5] Audi S4
Nie mam pojęcia, ja bym to wyebał ale nie chce mi się deski targać dla głupiego odbiornika...
-
[ALL B5] Audi S4
Rant felgi nie ma możliwości zaebać w błotnik, jedynie na skręconych kołach i na dołku z przodu przytrze ale i tak łagodniej jak na Sportecu a auto jakiś 1cm niżej więc tragedii nie ma, trzeba uważać i tyle
-
[ALL B5] Audi S4
czym malowałes te czarne elementy? baranek? Taaaa, w "szpreju" z Bolla ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina: Ja z lakierem na sezon dopiero będę walczył ale najpierw chce jeszcze pomalować zderzak tylny bo na razie to najsłabszy element, był już w średnim stanie potem jeszcze ja "poprawiłem"
-
[ALL B5] Audi S4
czym malowałes te czarne elementy? baranek? Taaaa, w "szpreju" z Bolla
-
[ALL B5] Audi S4
Cały jest pomalowany plasti diper oprócz wiadomo OOOO ---------- Post dopisany 18-03-2014 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 23:36 ----------
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zagadam do Macka o jakieś fotoseszyn
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No to Panie, jak już wszystko będzie to daj znać, zrobię sobie wycieczkę
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Vossen jak w pysk strzelił Kiedy mogę podjechać żeby przymierzyć ? Jakie to ma w ogóle parametry ?
-
[ALL B5] Audi S4
Ciągle czekam na foty z sesji, mam nadzieję że za niedługo będą
-
[ALL B5] Audi S4
2mm srebrna jest teraz wyżej
-
[ALL B5] Audi S4
Mały aktual... Po zmianie hamulców przyszedł czas na wymianę płynu hamulcowego, wybór padł na Motula RB 600, wszystko odpowietrzone maszyną. Kolejna sprawa to gwint z tyłu, skręcony do ostatniego zwoja a w stosunku do przodu trochę koza była. Amortyzatory poszły do Pecaru na sprawdzenie, dorobienie obniżających nakrętek, które pozwolą coś jeszcze urwać Była by mozliwość jeszcze wymiany samych sprężyn na FK ale jest to jednak droższa impreza. Poza tym jednej nakrętki i tak nie można było już ruszyć więc ich wymiana dobrze zrobi. Jest: Tył dokręcony ile się dało, siadł 1,5cm, nakrętka oparła się o wahacz, przód opuszczony o 1cm. Oprócz tego udało się trochę naprostować błotnik który się poddał jeszcze na sportecach i trochę się powyginał... Kilka fotek ze spotkania Kawa i Samochody:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
ładnie wymyłeś komorę
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Szykownie
-
[ALL B5] Audi S4
"bekstejdż"... Dlatego się tak spieszyłem z tymi boczkami żeby coś zrobić, teraz jest czas kombinować dalej...