Treść opublikowana przez audia4s4
-
[ALL B6] Spojler S4
A jeszcze Zender produkował cos podobnego do tego S4, widziałem kiedys na A4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lepiej zeby było więcej
-
[B5 AFN] Kontrolka ABS'u po wymianie wahaczy
Musiałes cos ruszuc, jakis czujnik, lub przewód i teraz jest jakis błąd
-
[B5 ADR] Szpara pomiedzy przednim zderzakiem a błotnikiem
Moze masz połamane te boczne zaczepy i wyskakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja wracam jutro z Niemcowni. O teraz bedzie lipa bo jest 50% na 50%
-
[B5 AFN] Spadek mocy
Przyczyn moze byc wiele przepływka,padniete turbo itd. tak jak napisał lukaszr rób logi bo tak to mozna tylko powrózyć
-
[ALL B5] Źle obsadzone drzwi, u kogo to poprawić ?
Poluzuj lekko sróby i podnies do góry, tylko minimalnie
-
[B5 AEB] Środek piorący
Zaprowadz do auto kosmetyki szkoda czasu na bawienie sie a sam dokladnie nie doczyscisz, tam wypiora auto dokładnie i w kazdym najmniejszym zakamarku
-
I znowu zima...
Bałwana nie ma z czego ulepic za mało śniegu. Wielkopolska tez zimowa, niskie temp. w nocy ponizej 0' a w dzien około 5 C' , rano na drogach ślizgawka
-
[ALL] Zakresy temperatur olejów
Nie ma tez 0W-40, 10W-60
-
[ALL] gdzie kupic tanio oryginalne felgi Audi?
http://moto.allegro.pl/item324843439_felgi_aluminiowe_audi_allroad_rs4.html#photo
-
[B5 ACK] Problem z prędkościomierzem
Najprosciej to kupic sprawny licznik
-
[B5 AFN] Krótka (5 cm) rura ciśnieniowa dolotu, mokra od oleju
wyjmij ,dokaldnie obejrzyj i jak cos to wymien ... koszt w ASO ~120 zł ... jak najbardzej moze tam byc pekniecie i powodowac zamulenie auta .... zabieralem sie do odkrecania tej rury i okazuje sie ze jedna z opasek (ta przy kolektorze) byla na tyle niedokrecona, ze luzno chodzila do przodu i tylu... zaraz jade w trase to zobacze czy dalej bedzie notlaufa łapal No to chyba juz po problemie , nie doscikała, pojezdzij jakis czas i obserwuj
-
[ALL] Common rail, pompowtryskiwacze ....kto mi to wyjasni
I jeszcze te alfy JTD to tez szły CR , lipa te silniki znajomy mial 166 i ciagle cos tam mu sie psuło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na A2 na parkingu
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
1cm-10mm przelicz sobie
-
[ALL B5] Wypadł mi zamek , co robić ?
W golfie Mk3 takie rzeczy sie zdarzały
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
ma byc bialy inny kolor jest nieakceptowany z rana przy niskich temp, Problem rozwiązany :th: Kazdy silnik przy niskich temp bedzie dymił po zaraz po uruchomieniu nie musisz miec zadnych obaw
-
[ALL B5] Wypadł mi zamek , co robić ?
http://moto.allegro.pl/item327902178_audi_a3_a4_wkladka_zamka_kluczyk_korpus_3_piny.html#pho to to powinno pasować
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
Jak są niskie temp. silnik zimny to musi dymic taka natura
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
6.04 bedzie najlepiej
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
nigga czytaj uważnie wszytkie posty
-
Poszukiwany dobry lakiernik / koszt pomalowania błotnika?
Około 300zł jezeli lekko przytarty
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
W B6 chyba takiego bajeru nie było
-
[B6 avant] pomoc dla początkującego-jakie opony/dystanse do felg 17' ?
225 to najlepsze rozwiązanie jak pisze Flyer, jest wystarczajacy komfort jazdy i ładny wygląd, dokładnie ktos jezdzi tico i sie przesiadzie na auto na 17tkach czy 18tkach i bzdety wypisuje, ze sie jezdzic nie da