Treść opublikowana przez miferA4B5
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Dobrze, ze trafiła do Ciebie jak z progami ? od Eski czy od Omegi ? zapodaj jakieś foteczki jak to się teraz prezentuje
-
Spociki Radomszczańskie
no to nieźle ;D Ciekawe czyja niższa ;> ja na kołach 16" ręke może jakoś ledwo wsadze ;D ale zawsze mozna skręcic niżej ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Kurde po nicku byłem przekonany, że masz B5 AJM nie spojrzałem na dane .. ;D ale i tak kiedyś rozmawialiśmy o przelocie w każdym bądź razie dźwięk mi się podoba ale i tak myślę, że w realu można by to było naprawdę ocenić ja choruję na dźwięk cofkii .. chociaż nigdy na żywo nie słyszałem, tylko na filmikach ;P ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- No na pewno było by miło ale widzisz sam jak jest .
-
Spociki Radomszczańskie
No wlasnie dalekoo a ja mam turbo na wykonczeniu wiec nie jade
-
Spociki Radomszczańskie
Mi z tego linka co podales wchodzi na moje wydarzenia na fejsie wiec chyba zly link. Zobacze jeszcze pozniej na kompie
-
Spociki Radomszczańskie
No wlasnie co to jest ?!
-
Turbo AWX w AJM
Poszło PW Chyba wybór padnie jednak na tego awx ;DD
-
Turbo AWX w AJM
No jak sie zdecyduje to cos tam moze sie wyrwie
-
Turbo AWX w AJM
No to fajnie trafiles sa tansze na allegro ale tu mam ten +, ze jade, biore ja do reki i widze co kupuje z allegro nie wiadomo co Ci przysla
- Turbo AWX w AJM
-
Spociki Radomszczańskie
Zapraszamy w 1 niedziele kazdego miesiaca zagladaj na forum to zawsze mozna dogadac jakis inny termin mam nadzieje, ze sie kiedys pojawisz bo z tego co sie orientuje to masz przelot w ajm fajnie by bylo life to uslyszec kiedys chyba pisalem do Ciebie i wlasnie o przelocie pisalismy
-
Spociki Radomszczańskie
Pod Miejskim Domem Kultury (MDK) wiesz gdzie to ?
-
Spociki Radomszczańskie
Oo to moze i kolega zjawi sie na spociku ? zapraszamy !
-
Spociki Radomszczańskie
A dziekuje jaki gwint masz ?
-
Turbo AWX w AJM
No i chyba właśnie dla tego jest to forum tak ? Zakładam temat po to, żeby dowiedzieć się o czymś jaknajwięcej, żeby uzupełnić te braki . Lepiej rozwiać wszelkie wątpliwości, zapytać o wszystko co nam przyjdzie do głowy niż potem żałować. A wiem, że jest tutaj dużo ludzi świetnie znających się na takowych przeróbkach. Nikt chyba nie urodził się specem od aut ? To jest moje pierwsze auto. Sam dopiero zaczynam przygode z motoryzacją i nie wiem za wiele, ale jak coś robie sam to staram się to zrobić jaknalepiej dlatego pytam ludzi co, jak i do czego. A, że czytałem, słyszałem kilka ciekawostek które są przeciw montowaniu AWX do AJM bez korekty programu to założyłem wątek aby się dowiedzieć jak to jest naprawde. Więc taka prośba do Ciebie jeśli byś mógł dać mi kilka tych cennych informacji to byłbym bardzo wdzięczny, ale nie pisz mi, że mam duże braki wiedzy bo przecież jakbym wiedział to wszystko to nie byłoby tego tematu Pozdrawiam !
-
Spociki Radomszczańskie
Maxxx34 mam temat mojej czarnej mozesz popatrzec ile obnizona nigdy nie mierzylem. Obecnie jest setup zimowy i poszla ok 5 cm w gore
-
Turbo AWX w AJM
Nie bedzie zadnych problemow ? Nie wiem kiedy bede mial kase i czas na program, wiec moze to dlugo potrwac
-
Turbo AWX w AJM
Siemanko z racji tego, że moja turbinka jest już na wykończeniu, będę musiał kupić drugą i teraz pytanie do was... Czy kupić turbo od AWX czy takie samo jak mam od AJM ? Znajomy ma i tą i tą. Obie w tej samej cenie. do AWX dochodzi jeszcze przejściówka ale to już inna bajka . Programu narazie nie planuję, kiedyś owszem, ale kiedy to nikt nie wie więć nie wiem czy jest sens pakować się w większe turbo ? Bo czytałem, że mogą być jakieś problemy typu szybkie zachodzenie sadzą turbiny (w dodatku zdaża się, że często jeżdże na niedogrzanym silniku ;/), słyszałem, że mogą wystąpic przeładownia.. Jak to w końcu jest ? Czy mogę montować AWX i nic nie będzie sie działo ? czy lepiej odpuścić ? Jeżeli mogę montować AWX to czy będzię jakaś róznica w charakterystyce przyspieszenia etc. ? Czy będzie to samo ? Pozdrawiam
-
Spociki Radomszczańskie
No wlasnie dopiero jak turbinke zmienie to mozna poszalec troche ale zadne wyscigi bo na gwincie po Radmszczanskich drogach nie polatam chyba, ze strefa
-
Spociki Radomszczańskie
No ja moja to sie na pewno poscigam :DD
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja mam co prawda w B5, ale też może się przyda Firma to supersport nie narzekam ;D kupiłem używke i jest ok. W zakretach super twardo to wiadomo ..
-
Padnięta turbina? Pociągnie jeszcze? . Foto
Noo mysle, ze do kolejnego spota to ogarne juz
-
Padnięta turbina? Pociągnie jeszcze? . Foto
No w niedlugim czasie bede musiak podjechac do Cb
-
Padnięta turbina? Pociągnie jeszcze? . Foto
Jak jezdze na niedogrzanym to pali..co zrobic
-
Spociki Radomszczańskie
A to czemu sam nie mozesz ? :>
-
Padnięta turbina? Pociągnie jeszcze? . Foto
Czasami lapie notlauf, ale przegonie ja i jest okej. Czesto jezdze na niedogrzanym silniku..