Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. nie lepiej jakiś piąteczek czy sobota? ;>
  2. Panowie kiedy następny spocik ? Teraz postaram się już zawitać ;D
  3. OOOO co ja tu widzę ;D bialutkaaaa
  4. No wszystko fajnie, ale Michał a nie Łukasz hah narazie trochę lipa z funduszem niestety... niedługo tam wpadam na wymiane oleju bo już ponad 9 tys zrobiłem od kąd brałem od Ciebie Aaa kolega Wojtek już ma inny silnik miał 1z teraz bodajże afn
  5. Ku*wa Wojtek siedzisz w tym kanale a nawet nie masz czasu wydechu dla mnie odkręcić kołujemy spota !
  6. Dokładnie.. cholerka może by w końcu zrobić jakiegoś spota ?
  7. Co zrobić żeby uzyskać dźwiek tej cofki ?
  8. Dźwięk cofki masz?;>
  9. Zagląda tutaj ktoś ?
  10. Właśnie o tym weitecu już mi ktoś mówił ;D Zastanawiam się teraz nad supersportem Zawieszenie Gwintowane GWINT Audi A4 B5 Supersport Chrzanów ? Tablica.pl P7230145.jpg | mifera4 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl a Fk audi a4 b5 amortyzatory gwint gwintowane Fk (3455132968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kolega kamien85 tez ma jakis gwint FK ale jeszcze czekam na info Wyrażajcie swoje opinie na temat tych firm. Pomórzcie w wyborze bo już mam mętlik w głowie
  11. W takim razie ten supersport wydaje się najpewniejszy. Ma 10 miechów, jeszcze na gwarancji. Mogę Ci podesłać jego foto na priv
  12. Witam. Proszę was o poradę .. Mam do wyboru - nowy gwint TA-technix 999zł - 10 miesięczny supersport (jeszcze na gwarancji) - 950 zł - używany weitec, nie jeżdżone po PL - 600 zł Zawieszenie Gwint Gwintowane KW WEITEC Passat A4 SuperB Człuchów ? Tablica.pl - używka fk G36/G28 700zł nie jeżdżone po pl Jakby byście wybrali? dlaczego? zależy mi przede wszystkim na tym, żeby było nisko, jednak tak żeby w miare dało się przemierzać nasze drogi nie ocierając co chwile czymś o coś ;D Bycie ping pongiem jakoś zniosę ;D Zależy mi na tym, żeby nie rozleciało się to od razu. Nowy TT ma gwarancje na 2 lata, ale będę montował to sam także gwarancja odpada, bo nie uznają mi jej Dobrze by było, żeby to pracowało w miare dobrze, nie pukało, nie waliło i żadnymi innymi dźwiękami uszu nie drażniło.. Mam nadzięję, że ktoś z kolegów się wypowie bo w moim poprzednim poście nikt nie chciał podzielić się opinią e-mail:[email protected] tel:516438383
  13. Radio, jakie mam na oku to JVC KW-AV50. Chyba jednostka będzie w miare dobra ?
  14. A wrażenia odsłuchowe jak ? opłaca się kupić ?
  15. Tak też myślałem, że coś kręci bo każdy mówił, że 16 zagra dużo lepiej niż 13. Mi właśnie nie do końca zależy na ori tapicerce mógłbym tam sobie coś podłubać z panelami tylko nie wiem jak się za to zabrać.. chodzi mi o tą część już na końcu na tapicerce A co do Twoich głośniczków. Nie ocierają o tapicerkę nawet po mocnym podkręceniu ? Masz model el comp 6 ?
  16. Witam. Już nie wiem sam w sumie czy pokusić się na przerabianie tapicerki z tego względu iż nie wiem czy temu podołam. Byłem w firmie CA (Joy Car Audio w Piotrkowie Tryb.) Jednostka sterująca będzie na pewno zmieniona na jakiś kombajn 2dinowy. Natomiast rozpoczęliśmy dyskusje na temat głośników. Pan który ze mną rozmawiał powiedział, ze nie ma sensu w tym modelu i w te drzwi ladowac 16 bo i tak to nic nie zmieni. Podobnież probowali i montowali glosniki za 1500 zeta i nie bylo jakis wielkich efektow. Natomiast wszedzie spotykam sie z informacja, ze żadna 13 nie zagra tak jak 16. Są tu jacyś spece od Audio? ktoś kto montował 16 i 13 ?
  17. Witam. Nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam nowy wątek Otóż mam problem z tym radiem .. Zauważyłem, że gdy słucham muzyki z "radia" FM dźwięk jest lepszy i głośniejszy niż gdy muzyka leci z płyt CD. Może wypowie się ktoś kto ma doświadczenie z tym radiem ? ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 12:40 ---------- Nikt nie ma takiego problemu? ;|
  18. W końcu ktoś znajomy ;D trzeba zrobić jakąs sesje z białą ;> ---------- Post dopisany at 03:09 ---------- Poprzedni post napisany at 03:07 ---------- Właśnie cały czas zastanawiam się czy go przykleić czy nie ;D muszę zrobić w photoshopie wersję z OOOO i bez i dam do ocenki ;P Tuła się po całej okolicy ;D na dodatek woli psiurki płci męskiej ;O
  19. Nie chodzę z nim na spacery ;D już jest starszy i sam sobie wycieczki robi ;D kata mam w planach ;d a nad virusem też się pomyśli ;> ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- Może jakies propozycje jak to zrobić aby bylo prosto ?
  20. prawdopodobnie odkleje wszystkie ;] albo zostawie tylko OOOO, więc jak zostawie to go poprawie ;d drzwi wczoraj troszeczke poprawiłem, ale i tak jest średnio.. deska rozdzielcza jest troszke za nisko ---------- Post dopisany 27-04-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 13:32 ---------- Fotka bez znaczków Zastanawiam się czy nie przykleic OOOO tylko, że prosto Jak myślicie? Zostawić tak jak jest?
  21. Ja proponuję może coś w majówkę ? ;> bo dzisiaj odpadam.. no i żeby więcej osób było ;D
  22. Już wypolerowane , ale muszę poprawić bo kiepsko wyszło. Swoją drogą fajna morda w lusterku wstecznym się pokazała ;D haha ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 19:05 ---------- Nowe fotki ;>
  23. Wtedy jeżeli nie mam suba to jak podłączyć nowego wzmaka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.