Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Spociki Radomszczańskie
Ale cisza
-
Czy tak można z oponami ??
Co sie bedzie wtedy dzialo ?
-
Spociki Radomszczańskie
Narazie gitara
-
Spociki Radomszczańskie
Pierwsza niedziela miesiaca...
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Dawaj te fotki z tymi alu .. 3 zdjęcia wrzuciłeś i co se myślisz ? nie opierdalaj sie
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Jak Cie zlape na fejsie to Ci podesle foto jakie mam na oku
-
Alu RH 18" ma ktoś takie ?
No opony sa dwie do wymiany na tych alu czyli jednak dwie moga byc inne niz 225/40, mysle nad albo 215 albo 205?
-
Alu RH 18" ma ktoś takie ?
A kwestia wizualna ? jak wam się widzi taki koło na czarnym B5 FL ? Bo mam mieszane odczucia ;D
-
Alu RH 18" ma ktoś takie ?
Ogolnie kola sa na sell razem z oponkami. Albo 225/40/18 albo 245/35/18 wiec inne rozmiary raczej odpadaja
-
Alu RH 18" ma ktoś takie ?
I bedzie gitara? nadkola są seryjne, nie będzie tarło lakieru ?
-
Alu RH 18" ma ktoś takie ?
Siemka Ma ktoś takie koła na swoim aucie ? Myślę nad czymś takim tylko nie wiem czy będą pasować. No i nie wiem jakie dystanse kupić żeby nie obcierały bo felga ma 8,5J szerokości, ET55 gumy jakie na nich są to 225/40/18 ewentualnie jeszcze 245/35/18 Mile widziane fotki jak to wygląda na aucie i info czy podejdą do B5 szukałem ale nic nie znalazłem
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No nie wiem jestem dopiero na etapie szukania czegos . ale przede wszystkim musze sprzedac moje kola co by bylo troche fundusza Turbina już kupiona . Niestety AJM a nie AWX.
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Nie biere jak bede mial to zobaczysz co narazie jestem na etapie ogarnianiania sprzedazy moich
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Wrzucam pare fotek nowych głośników i drzwi Od siebie dodam, że jak ktoś zmienia głośniki przykładowo właśnie na 16 to polecam od razu dokupić wzmaka lub zmienić radio na nieori moje symphony po prostu nie daje rady uciągnąc tych dwóch potworów jestem na etapie poszukiwania wzmaka i chyba będzie do Blaupunkt GTA 260. nie będe robił opisu co i jak bo jest to już na forum Panele są wycięte jak są, ale niestety miałem do dyspozycji tylko wyżynarkę... starałem się jak mogłem .. Przymiarka Tweetery z zestawu u-dimension el comp 6 po zdjęciu obudowy pasują idealnie w miejsce starych, oryginalnych ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 15:15 ---------- Moje felgi te ze zdjec beda najprawdopodobniej na spzedaz ktos bylby zainteresowany to pisac 205/55 R16
-
Spociki Radomszczańskie
Ja bylem ogladac b6 :] aa Avancika już widziałem
-
Spociki Radomszczańskie
Mnie nie bylo -.-
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mozna ? Mozna !
-
B6 DIVISION
w aukcji piszą "niebieskie" ale w opisie jest, że barwą jest zbliżona do 4200K czyli powinny świecic na biało wg mnie
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
No to roznica bedzie na pewno miedzy seria a 16 z polifta do przedlifta pasuja ale nie wiem czy gra warta swieczki. Jak za grosze to mozesz kupic jeden i zobaczyc czy bedzie lepiej. Potem najwyzej dokupisz kolejny.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
U mnie pod ori symphony roznica jest niewielka. Siedzac z tylu slychac to super ale jak siedze z przodu to srednio, jest lepiej, ale warto zainwestowac we wzmacniacz albo lepsze radio
-
Spociki Radomszczańskie
No wlasnie.. bez tajemnic !
-
A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?
a czy jest opcja, żeby podłączyć gdzieś wyjście aux? usb ? ---------- Post dopisany 25-02-2014 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 17:15 ---------- Siemankoo pozwolę sobie odgrzać kotlecika . Brak wyjscia na wzmacniacz konwerter audio M006 (3923318551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Konwerter poziomów sygnałów wyjście na wzmacniacz (3993804291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to są elementy które podał kolega mariuszsmietana wyżej Rozumiem, że to są 2 opcje do wyboru ? Więc co byście polecili ? chyba wersja z kostką iso do radia wydaje się lepsza ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moja ma 14 lat. Jezdzona 13 bo pierwsza rej 2001. Czyli 13 x 20 niech by bylo to 260 a mam 345 gdzies
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Jak sprawdzic ta ksiazke?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
No wlasnie zobaczymy jak to po jakims czasie wyjdzie. Chociaz i tak chce wzmaka pod symphony podpiac tylko najpierw musze go kupic (moze ktos ma, moze polecic jakis 2- albo 4-kanalowy do ok. 200 zl. Uzywke oczywiscie ) no a potem jeszcze ogarnac na forum jak go wpiac pod to symphony P.S. chyba bedzie blaupunkta GTA 260 bo mam tanio od znaj.