Treść opublikowana przez miferA4B5
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
A to nie kolega mi przypadkiem dzisiaj przed gorzedowem awaryjnymi mrugnal?
-
Spociki Radomszczańskie
Mnie niestety nie bylo, bo mi sie popierdzieliło i byłem pewny, ze to za tydzien -.- co do grilla to jestem jaknajbardziej za :3
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
A no pewnie, zawsze lepiej niż pod chmurką Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Noo dokladnie ani kanalu, ani miejsca za duzo nie ma ... z drugiej strony jest jeszcze jedna brama na drugie auto ale i tak ciasno.. jak chce zajrzec pod spod to musze jakies podjazdy robic z desek .. Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Czeba modzić
-
Spociki Radomszczańskie
Ewentualnie Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Zazdroszcze skórki napewno w ch.. lepiej niz seria Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Radomszczańskie
Ja w ta niedziele odpadam.. jade na zlot do Rozprzy Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Radomszczańskie
Ja nie bylem w stanie, a do tego zachorowalem bo w sobote sie w samej koszuleczce latało o 12 w nocy -.- procenty grzaly, ale teraz z kazdym dniem coraz gorzej
-
Spociki Radomszczańskie
Ja trzezwieje
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Kupimy szpraja, bedziemy malowac !
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No przez ten rok od kąd ją mam to sporo się zmieniło
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No działam, działam nie widać ? xD no pasowałoby.. wybierasz się na zlocik w rozprzy ? 25 maja jest
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Działaj, działaj Wojtuś :DD
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Noo to czekam
-
Spociki Radomszczańskie
Wojtus zajmij sie nauka bo do 17 niedaleko
-
Spociki Radomszczańskie
Noo ja teraz i tak raczej nie wpadne bo w przyszlym tygodniu mecze ustna :/ Grzesiek Kamil Ci jakies priv wysylal odpisales ?
-
Spociki Radomszczańskie
Matura :DD
-
Spociki Radomszczańskie
Co za Rs6 ?
-
Spociki Radomszczańskie
Mnie raczej teraz nie bedzie bo od poniedziałku matura
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Czekam na foto złotego karbonu zawsze lepiej jak cos zostanie w razie jakby nie wyszlo albo chcialbys cos jeszcze okleic
-
Spociki Radomszczańskie
Nie ten dział, nie ten temat
-
Spociki Radomszczańskie
Haha dokladnie tak jak wyzej najpierw trza zobaczyc dokladnie co i jak
-
Spociki Radomszczańskie
Jeszcze bedzie jezdzic !
-
Spociki Radomszczańskie
Najpierw to trzeba jakiegos speca co by ocenil czy jest szansa to zrobic w gl .. potem jak cos to sie odezwiemy ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Z jednej str dobrze bo fotele,kiera i deska do wymiany .. a kiera i tak sie zlamala nie wiem jak on to zrobil