Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. A to nie kolega mi przypadkiem dzisiaj przed gorzedowem awaryjnymi mrugnal?
  2. Mnie niestety nie bylo, bo mi sie popierdzieliło i byłem pewny, ze to za tydzien -.- co do grilla to jestem jaknajbardziej za :3
  3. A no pewnie, zawsze lepiej niż pod chmurką Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  4. Noo dokladnie ani kanalu, ani miejsca za duzo nie ma ... z drugiej strony jest jeszcze jedna brama na drugie auto ale i tak ciasno.. jak chce zajrzec pod spod to musze jakies podjazdy robic z desek .. Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  5. Ewentualnie Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  6. Zazdroszcze skórki napewno w ch.. lepiej niz seria Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  7. Ja w ta niedziele odpadam.. jade na zlot do Rozprzy Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  8. Ja nie bylem w stanie, a do tego zachorowalem bo w sobote sie w samej koszuleczce latało o 12 w nocy -.- procenty grzaly, ale teraz z kazdym dniem coraz gorzej
  9. Ja trzezwieje
  10. No przez ten rok od kąd ją mam to sporo się zmieniło
  11. No działam, działam nie widać ? xD no pasowałoby.. wybierasz się na zlocik w rozprzy ? 25 maja jest
  12. Wojtus zajmij sie nauka bo do 17 niedaleko
  13. Noo ja teraz i tak raczej nie wpadne bo w przyszlym tygodniu mecze ustna :/ Grzesiek Kamil Ci jakies priv wysylal odpisales ?
  14. Matura :DD
  15. Co za Rs6 ?
  16. Mnie raczej teraz nie bedzie bo od poniedziałku matura
  17. Czekam na foto złotego karbonu zawsze lepiej jak cos zostanie w razie jakby nie wyszlo albo chcialbys cos jeszcze okleic
  18. Nie ten dział, nie ten temat
  19. Haha dokladnie tak jak wyzej najpierw trza zobaczyc dokladnie co i jak
  20. Jeszcze bedzie jezdzic !
  21. Najpierw to trzeba jakiegos speca co by ocenil czy jest szansa to zrobic w gl .. potem jak cos to sie odezwiemy ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Z jednej str dobrze bo fotele,kiera i deska do wymiany .. a kiera i tak sie zlamala nie wiem jak on to zrobil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.