Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Spociki Radomszczańskie
Pewnie wezmie co bedzie ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Na przedniej belce jest pomalowane troche a poduchy nawet nie strzelily, odlaczone sa ? Firanki sa pogiete, trzeba bedzie spawac :/ ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Kuźwa miało być PW ..wszystko przez ten tel ..
-
Spociki Radomszczańskie
Musze sprowadzic Piotrka na podworko niech oceni bo on lepszy spec niz ja na pewno 2 blotniki , maska, grilk, zderzak, chlodnice, lampy,wzmocnienie przednie, belka, cos w kolach bedzie.. 2 felgi rozjebane co w tamten piatek zalozyl, ogolnie auto cale do malowania bo siatka podrapala wszystko .. kilka elementow jedynie bez rys jest,
-
Spociki Radomszczańskie
A Piotrek Ty i tak bedziesz musial podjechac, obejrzec, czy da sie to zrobic bo jak masz jakies graty to on na pewno bedzie chcial wziac
-
Spociki Radomszczańskie
A tak humorystycznie to punto jak dostalo w bok to silnik sie urwal i na asfalcie lezal
-
Spociki Radomszczańskie
Dokladnie ja jechalem po niego to mi jakis pajac na czolowke wyprzedzal i dobrze, ze zwolnilem a z przeciwka jadacy go wpuscili bo tez bym nie dojechal ..
-
Spociki Radomszczańskie
Dbac dbal jak o zadne inne.. jechal kolo 60-70 wyprzedzal 2 auta .. tam jest taki zakret w lewo co go za c**ja nie widac bo sam patrzalem.. babka z przodu jechala puntem, on zaczal wyprzedzac, jeszcze byla przerywana a babka jeb w lewo bez kierunku .. mowil, ze tez gwaltownie skrecila pewnie zakretu nie widziiala tez.. no i c**j jebnol ja w bok, a jak nazlosc pasow nie zapial co zawsze zapina to zaczelo nim rzucac, nogi z pedalow zlecialy i juz byl w plocie.. ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Grzesiek to, ze wszyscy tak robia to nie znaczy, ze my tez... on juz tak sie zakochal w tym aucie, ze jak tylko bedzie mozna to go naprawi i dalej bedzie nim smigal ale okazalo sie, ze byla malowana co mialo byc fabryczne, niemalowane :>
-
Spociki Radomszczańskie
Ehhh :/
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Można kupić taką samą folie carbon tylko, ze biala co do odklejania folii to suszarka i powinno puscic czytalem gdzies ze niby kleju nie zostawia taka folia ale nic nie wiadomo..
-
gwint na seryjnych alu ?
No to ogolnie wiadomo, ze na glebie ogolnie trzeba w chu* uwazac ja np na 18" mniej uwazam niz na 16" ale i tak bardzo.. ale to dlatego, ze na zawieszeniu podnioslem auto przy duzym kole trzeba uwazc bardziej na dziury zeby nie skrzywic, a przy glebie na wszystko
-
gwint na seryjnych alu ?
No dokladnie niby cos tam, ale zawsze jest
-
gwint na seryjnych alu ?
No to tez wlasnie o tym mowie ze glownie od tego jak gwint obnizymy zalezy szerokosc felgi i ET Bo wlasnie cale kola sa mniej wiecej takie same
-
gwint na seryjnych alu ?
No dokladnie jak zmienialem z 16 na 18 to dalem troche do gory. Ale to wszystko przez nadkole bo kolo jest szersze i ocieraloby cale kolo 205/55/16 i 225/40/18 sa mniej wiecej takie same
-
gwint na seryjnych alu ?
Na logikę biorąc to tak to wygląda. Przecież z podkręceniem gwintu ogranicza Cię nadkole albo felga,wiec im felga ma większą średnicę tym bardziej będzie nas ograniczać Naprawdę koło na feldze 18" jest większe niż koło na feldze 15"? Ogolnie jak przymierzylem kolo 16" i 18" to wielkiej roznicy nie bylo.. moze bylyby takie same na aucie bo to bylo na trawie, wiec nie do konca rowno a co do opuszczania gwintu to ogranicza nas szerokosc felgi i ET. Bo chodzi o to, ze felga wystaje bardziej i przy nizszym ustawieniu obciera o nadkole albo jak jest szeroka w c**j lub na dystansie to o sam blotnik
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Alcantara robi sie jasniejsza od slonca po jakims czasie. Tak ode mnie
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Dobrze wygląda :kox;
-
gwint na seryjnych alu ?
Wszystko trzeba dostosowac wg potrzeb, wiadomo... moja duzo lepiej wygladala na 16" i gwincie niz na 16" i 1BA Tez trzeba wziac pod uwage to, ze gwint jest twardszy duzo niz 1be
-
gwint na seryjnych alu ?
Jak chcesz zeby kola byly mniej schowane to dystanse ale tu juz nie wiem dokladnie jaki rozmiar dac ..
-
gwint na seryjnych alu ?
ET jak ET mozna regulowac dystansami
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Ja mam czerwona alcantare, czarne auto. Fotki sa w moim wątku
-
gwint na seryjnych alu ?
Chcesz poszerzyc dla wygladu ? Od tego czy kolo jest blizej czy dalej blotnika decyduje szerokosc felgi a nie opony
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Masz w opisie aukcji nozyki do ciecia tego. Trzeba pociac pod wymiar, przykrecic i gotowe
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Sztywne pewnie na gabczastym chcesz glosnik mocowac??
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Fotki na 18" Frimuś no to powodzonka życzę przy modzeniu, no i pochwal się jak skończysz
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Trzeba próbować
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Sprawdz priv