Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Co trzeba przerabiac ?? Lutowac kabelki ??
  2. Duzo roboty z ta gala ? Jakie koszta?
  3. No wlasnie 99% b5 ma taka..
  4. Reggi o taką kiere Ci chodzi ? AUDI A6 C5 LIFT 01-04r KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA (4431459701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  5. Od tych do podał Reggi to już chyba lepsza by była od S4 mi się wydaje może ktoś ma jakieś foto innej kiery w B5 ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- Tak to wygląda u kolegi fafnasty NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów i gałka NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
  6. Fafnasty ma u siebie od a8 i wygląda nieźle
  7. Ja bym jednak pozostał przy ori halo
  8. Zawsze jak przeglądam takie kozackie fury to się załamuje, że tyle pracy i $$$ mój czornuch jeszcze potrzebuje poluje na kiere z a8 !
  9. Witam wszystkich Ktoś wdupcał do b5 kierownice z innych modeli ? Znudziła mi się moja poliftowa (będzie pewnie na sprzedaż) i chciałbym coś z nowszych modeli. Wiem, ze od a8 d3 podejdzie ale moze od jakiegos jeszcze ? i jak to wygląda cenowo. Jeszcze jedna sprawa. Galka od a4 b6 s-line pasuje do b5 p&p ?
  10. Noo wygladaja rewelacyjnie no to wkladaj wieksze kolo i bedzie git. Lampy przod polift jaknajbardziej na plus ;D
  11. bmw x3 , najgorsze że 2 tygodnie od stłuczki czekam i ze strony Warty narazie cisza, wiem mają 30 dni ,ale zero odzewu czy uznają szkode czy nie uznaja O kurde to faktycznie dlugoo .. oby uznali
  12. Nie ma sensu, za słaba baza.. gruby pieniądz wsadzę a tam ledwo 180km wyciągnę, a to dalej nie będzie jechać... a 140 km mi na razie starczy.. było by Quattro to by się jeszcze szło zastanowić Szczerze mówiąc szukałem 1.8T AJL Q, ale jak się trafiały to strupy je**ne z każdej strony lub bardzo zaniedbane a w srogich piniądzach.. no właśnie śledziłem Twój wątek i widziałem że sugerujesz się pewną furką której i ja się przyglądałem Na chwile obecną mam inna wizje felg, a nie falaty chociaż one też wchodzą w grę A spocić można by... To zostaje swap Nie ma sensu, za słaba baza.. gruby pieniądz wsadzę a tam ledwo 180km wyciągnę, a to dalej nie będzie jechać... a 140 km mi na razie starczy.. było by Quattro to by się jeszcze szło zastanowić Szczerze mówiąc szukałem 1.8T AJL Q, ale jak się trafiały to strupy je**ne z każdej strony lub bardzo zaniedbane a w srogich piniądzach.. no właśnie śledziłem Twój wątek i widziałem że sugerujesz się pewną furką której i ja się przyglądałem Na chwile obecną mam inna wizje felg, a nie falaty chociaż one też wchodzą w grę A spocić można by...
  13. Co za baran Ci wjechał ?
  14. Było wrzucać aira, a nie sprzedawać -.-
  15. ja bym wywalił te ledy z przodu modzić, modzić !
  16. Ładnie tych felg przeszło Ci przez łapy te dekory Ci nie wyblakły z czasem ? bo u mnie trochę się różowe zrobiły...
  17. kolor i kubły dobra sunia z niej już
  18. Mi tam fele się podobają jednak dobra oponka i od razu fela inaczej wygląda..
  19. no plany jaknajbardziej na + jak to zwiększenie mocy nie ma sensu ? ;O
  20. Maluj ten zderzak i poka jak to wygląda
  21. Kurde od zawsze choruje na ledy tylne :3 kosa te lampeczki kolo tez ladne, ale małe
  22. Polarki to na jesień
  23. Ja moze jestem zbyt wymagajacy ale mi nie wysyarczaja moje u-dimki .. -.- fajnie gra ale za cicho
  24. Trzeba sie kiedy zapoznac lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.