Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
3sdm 0.06 18" 4x9,5J Et przód 35, tył30 215/40
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Z czego te siodła?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Przed wymiana bylo to samo
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Wymienilem plyn na LHM PLUS od citroena i jest gorzej jak odpalam auto po dluzszym postoju to ja krece w lewo to idzie jak bez wspomagania ... w prawo normalnie. Jak przejade kawalek to juz jest spoko i w lewo i w prawo.. plynu nie ubywa. Pompa pada?
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
1 fota jest jeszcze na setupie ziomwym, teraz jest przod cm nizej, a tyl 2, ale spokojniee pojdzie jeszcze pare centow:wink:
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No ja mam audio troche pomodzone to Radio tez pasuje jakies lepsze Troche fotek 4x9,5J
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Tez jestem zadowolony, bo fajnie siadlo, no i balon nie jest jak niektorzy mi mowili Tylko wlasnie nie wiem czy dopompowac jeszcze troche powietrza czy styknie..
-
Jaka opona na felge 9,5 J
No ja wzialem wlasie 215/40
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Niby naciag bylby spory na 215 ale tak baloniasto sie wydaje Panowie jakie cisnienie na 215/40/18 9,5"? Wpompowali mi 2,5 ale chyba dopompuje tak zeby ze 2,8 bylo
-
Jaki wskaźnik boost do TDI,gdzie najlepiej wpiąć się trójnikiem?
Podepne sie pod temat, do ajm 115km gdzie sie najlepiej wpiac?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
No otoz to tak jak Mesiah napisal
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ale mineralny?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
To jaki lepiej w koncu lac? Bo jeszcze nie zamowilem
-
Ile m przewodów podciśnienia
Okej, dzieki wielkie za pomoc jak wymienie to dam znac ile mi zostalo
-
Spociki Radomszczańskie
opony czy fele ?
-
Spociki Radomszczańskie
Jeszcze
-
Spociki Radomszczańskie
Jaknajbardziej jestem za
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ja jutro zobacze czy maja u mnie na miejscu LHM +, Jak nie to zamawiam. Zdam relacje czy cos sie poprawilo. Bo nie mowilem jeszcze, ze teraz jak mam zimna fure, odpale i krece kierownica w prawo to mi blokuje gdzies czasem. Zobaczymy czy wymiana plynu cos da.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Wiec juz ja tez nie wiem jaki olej wlac ...
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Dlatego tez mam zamiar lac ten LHM+, a zolty febi to poprzednik wlal
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
LHM nie jest żółty, ale najwlasciwszy dla tego ukladu.Tutaj mi chodzilo o ten zolty febiego co mam. Ale fakt troche niezrozumiale napisalem
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Dobra to zamawiam 2l TOTAL LHM+ ze znaczkiem cytryny dzieki za porade chlopaki
-
Ile m przewodów podciśnienia
Witam. Chce wymienic wszystkie przewody podcisnienia w b5 1.9tdi ajm. Napisze ktoś ile metrow przewodów podciśnienia i jakiej śrecnicy potrzeba? Nigdzie nie znalazlem info.. auto w ciaglym uzytku, wiec nie bardzo moge wyjac wszystkie wezyki i pomierzyc. Jak ktos ma takie info to prosze o pomoc
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ale na lajcie moge z tego zoltego przejsc na LHM+? zolty chyba tez mineralny jest
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Jaki teraz moge lac ? Total LHM +? Czy febi zielony?