Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ktos slyszal o oleju zoltym Febi? Planuje wymieni swoja smołe i od poprzedniego wlasciciela dowiedzialem sie, ze uklad jest zalany zoltym febi. Jaki lac teraz ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Tez bede niedlugo oddawal do spawania dlatego pytam a co to za regulacja do zderzaka?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Bedziesz kladl jakas zywice czy cos na ten spaw?
-
Jaka opona na felge 9,5 J
No taka chyba bedzie myslalem jeszcze nad 215/40 ale to chyba za wysoki profil
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Jakie masz parametry tych 3sdm ? Szerokosc i oponki
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jakie opony masz na tych 9J?
-
[ALL B5] by Daduś
Jakie masz oponki na tyc alu 8,5" ?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Sprobuj porzadnie umyc i zobaczymy co dalej
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Masz jakies foto jak to siadlo? Nankangi ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi ja tez sie zastanawiam jaka opone zarzucic na 9,5". Tyle, ze ja mam 4x9,5.. narazie wybor na cos z tych : 215/35, 225/35, 215/40, 205/40 ale te ostatnie raczej nie
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Dzieki a jakie masz ET przy feldze? Masz jakies foto jak na aucie wyglada? Ktos podpowie cos jeszcze? Obecnie mysle o 215/40, 205/40, 215/35, 225/35 ..i juz mam straszny metlik w glowie -.-
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Albo bez dotyku
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Ori fajne pod tym wzgledem, ze pasuje do wszysykiego i fajnie sie zgrywa z reszta ale typowo do b5 tez ciezko dostac. Pod wzgledem mozliwosci jest juz lipa... z kazda nowa funkcja wiaza sie spore koszta. Taki keenwood ma mozliwosci duzo wieksze, lepsza jakosc dzwieku chyba xd, czytnik USB, plyty dvd, wiekszy wyswietlacz, podswietlenie mozna se dostosowac i tez wyglada spoko , dlatego tez wzialem kenłuta
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No rolka koniecznie musi byc, zeby to jakos fajnie posadzic na ziemi. Bo wysoko na takim kole stawiac auto to grzech no w srodeczku juz jest przyjemnie
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Chyba moooj, bo pol roku temu mnie sciagneli i wlasnie 200 dostalem
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Staram sie lustro w planach jak i wiele innych rzeczy powoly bedziem modzic . A tu dzisiaj komornik dzwonil, ze 200 PLN mandatu nie zaplacone
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Japy byc nie moze !
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No wlasnie tez sklaniam sie bardziej ku 215, bo zawsze to w razie co bedzie mniej tarlo ale wydaje mi sie, ze siadzie spoko, bo jak sie obnizy to jeszcze sie kolo polozy troche zebym tylko dal rade smigac takim setupem
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No w sumie racja Aktualne foto srodka, z zewnatrz wleciala stal na zime jestem na etapie poszukiwania kola na nowy sezon, jakies propozycje ?? Ktos poleci jakas fele na sezon ? Nie wiem po co tu cokolwiek wstawiam jak i tak nikt sie nie interesuje ale ciul tam. Wczoraj wymieniony zostal olej i kpl filtrow, oliwka Liqui Moly 5W40 Filtry Mann Jest tez nowe kolo na sezon 9,5J ET 35, przy okazji moze ktos poleci oponke? 215/35 ? 225/35? Zastanawiam sie miedzy tymi rozmiarami.. A teraz foto Tak, wiem, ze ta fela powinna isc na lewa strone. Ale juz nie chcialo mi sie zdejmowac drugiego kola
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Ja na zime dalem 3 cm w gore
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Panowie, co do tej plukanki to warto? Czytalem, ze przy wiekszych przebiegach po plukaniu moga byc jakies rozszczelnienia/wycieki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena za komplet filtrow i olej motul specific 5W40? A4 b5 2000r 1.9 tdi ajm
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Ja dokladnie tak samo jak chlopaki wyzej... jak chca, niech siedza, ale wypiealac z jakimis meczetami.. jak nie pasi to wypad do siebie
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Widzialem Cie w Rozprzy ! Szkoda, ze nie oblulalem na zywca tego spasowania masz tylko zrolowane ranty nadkola czy jest dodatkowo wypchniete??
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Przod i tyl 3,2?