Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Ktos slyszal o oleju zoltym Febi? Planuje wymieni swoja smołe i od poprzedniego wlasciciela dowiedzialem sie, ze uklad jest zalany zoltym febi. Jaki lac teraz ?
  2. Tez bede niedlugo oddawal do spawania dlatego pytam a co to za regulacja do zderzaka?
  3. Bedziesz kladl jakas zywice czy cos na ten spaw?
  4. No taka chyba bedzie myslalem jeszcze nad 215/40 ale to chyba za wysoki profil
  5. Jakie masz parametry tych 3sdm ? Szerokosc i oponki
  6. Jakie masz oponki na tyc alu 8,5" ?
  7. Sprobuj porzadnie umyc i zobaczymy co dalej
  8. Masz jakies foto jak to siadlo? Nankangi ?
  9. Kowi ja tez sie zastanawiam jaka opone zarzucic na 9,5". Tyle, ze ja mam 4x9,5.. narazie wybor na cos z tych : 215/35, 225/35, 215/40, 205/40 ale te ostatnie raczej nie
  10. Dzieki a jakie masz ET przy feldze? Masz jakies foto jak na aucie wyglada? Ktos podpowie cos jeszcze? Obecnie mysle o 215/40, 205/40, 215/35, 225/35 ..i juz mam straszny metlik w glowie -.-
  11. Ori fajne pod tym wzgledem, ze pasuje do wszysykiego i fajnie sie zgrywa z reszta ale typowo do b5 tez ciezko dostac. Pod wzgledem mozliwosci jest juz lipa... z kazda nowa funkcja wiaza sie spore koszta. Taki keenwood ma mozliwosci duzo wieksze, lepsza jakosc dzwieku chyba xd, czytnik USB, plyty dvd, wiekszy wyswietlacz, podswietlenie mozna se dostosowac i tez wyglada spoko , dlatego tez wzialem kenłuta
  12. No rolka koniecznie musi byc, zeby to jakos fajnie posadzic na ziemi. Bo wysoko na takim kole stawiac auto to grzech no w srodeczku juz jest przyjemnie
  13. Chyba moooj, bo pol roku temu mnie sciagneli i wlasnie 200 dostalem
  14. Staram sie lustro w planach jak i wiele innych rzeczy powoly bedziem modzic . A tu dzisiaj komornik dzwonil, ze 200 PLN mandatu nie zaplacone
  15. No wlasnie tez sklaniam sie bardziej ku 215, bo zawsze to w razie co bedzie mniej tarlo ale wydaje mi sie, ze siadzie spoko, bo jak sie obnizy to jeszcze sie kolo polozy troche zebym tylko dal rade smigac takim setupem
  16. No w sumie racja Aktualne foto srodka, z zewnatrz wleciala stal na zime jestem na etapie poszukiwania kola na nowy sezon, jakies propozycje ?? Ktos poleci jakas fele na sezon ? Nie wiem po co tu cokolwiek wstawiam jak i tak nikt sie nie interesuje ale ciul tam. Wczoraj wymieniony zostal olej i kpl filtrow, oliwka Liqui Moly 5W40 Filtry Mann Jest tez nowe kolo na sezon 9,5J ET 35, przy okazji moze ktos poleci oponke? 215/35 ? 225/35? Zastanawiam sie miedzy tymi rozmiarami.. A teraz foto Tak, wiem, ze ta fela powinna isc na lewa strone. Ale juz nie chcialo mi sie zdejmowac drugiego kola
  17. Ja na zime dalem 3 cm w gore
  18. Panowie, co do tej plukanki to warto? Czytalem, ze przy wiekszych przebiegach po plukaniu moga byc jakies rozszczelnienia/wycieki
  19. Jaka cena za komplet filtrow i olej motul specific 5W40? A4 b5 2000r 1.9 tdi ajm
  20. Ja dokladnie tak samo jak chlopaki wyzej... jak chca, niech siedza, ale wypiealac z jakimis meczetami.. jak nie pasi to wypad do siebie
  21. Widzialem Cie w Rozprzy ! Szkoda, ze nie oblulalem na zywca tego spasowania masz tylko zrolowane ranty nadkola czy jest dodatkowo wypchniete??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.