Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Dzieki za foto pulpit, naciag juz konkretny jakie cisnienie masz ? W zakretach spoko? Szybciej mozna jezdzic bez obaw? Afroo. Masz racje, wiem o tym, ale ja mowie, ze kiedys patrzylem to przykladowo dla 8" i 9" bylo to samo zdjecie. Ta sama fela, auto, opona
  2. Kazdy ta stronke podsyla... przegladalem wiele rozmiarow i nieraz napotkalem sie na identyko zdjecie niby dwoch innych rozmiarow. Wiec wole bardziej sprawdzone foty
  3. Siemka. Tak jak w temacie, zastanawiam sie nad 225/35 i 215/35.. auto uzywane na codzien 215 nie bedzie za bardzo naciagniete?
  4. Ja sie slizgam po gomunicach xD
  5. Pompe wody wymieniam
  6. Hahahaha moze cos by sie zmodzilo
  7. Noooo z piciem dochodzi kolejna lipa bo trzeba kierowce dorwac :/ ale moznaby sie napic nie powiem
  8. Ja tez moglbym podjechac nawet dzis haha, mi rzadko kiedy terminy pasuja
  9. No niestety ten tydzien robie popoludniowki Chyba, ze bede mial wolne to podjade moze komus sie spodobaja moje felgi to sprzedam xd
  10. Musze tez kiedys zajrzec do was na tego spota
  11. No ja juz jestem dawno po montazu stacji
  12. Ja mam prawie 21
  13. Jakie te cisnienia ?
  14. Haha ;D no chyba tak
  15. Ja w piatek nigdy nie moge
  16. noooo
  17. Parking w fokusie jest zadaszony ciekawe czy dam rade jutro wpasc :3 bede kolo 11 rano w ptb na pewno pod wordem, to jak ktos chetny to moze poodjechac na chwile
  18. To jest wlasnie ten bol, ze nie uda sie tak zgrac zeby kazdemu pasowalo ustalcie date, godzine, ja postaram sie dostosowac i moze sie uda podjechac
  19. Ja do Piotrkowa mam ok 25 km, a niestety jutro, ani w sobote ok godziny 20 nie dam rady sie pojawic... w tych godzinach tylko w niedziele bede dostepny
  20. A co ten glipton daje ? Nawilza i konserwuje ? Są dwie butelki,jedna to cliner,czyli do czyszczenia a drug do nawilżania i konserwacji.Moja skóra była sztywna i brudna bo też kiedyś ktoś mi doradził żeby czyścić białym jeleniem z małą ilością wody.Tak ,biały jeleń działa,ale na w miarę świeże zabrudzeni a nie na takie kilku letnie,takie raczej utrwala w porach skóry.Na czarnej skórze tego nie widać ale na jasnej tak.W tym momencie moje siedzenia są czyste i znacznie milsze w dotyku jak na 15 letnie siedzenia.Jak byś był na spocie co go chcą zorganizować chłopaki z Piotrkowa i okolic to możesz oblukać bo postaram się być jak dojdzie do skutku z tym spotem.PozdrawiamNo zobaczymy jak wyjdzie, tez mam nadzieje, ze bede
  21. A co ten glipton daje ? Nawilza i konserwuje ?Bo ja ogolnie teraz mialem zamawiac saphir juvacuir i krem renowacyjny tej samej firmy, zeby troche odswiezyc skore.. mysle, ze to sie jej przyda
  22. Mi by pasowalo najlepiej w sobote kolo 16.. ale jutro tez bym mogl, ale tak kolo 16:30 tez
  23. Po umyciu woda z tym jeleniem bedzie lepiej ?
  24. Odgrzeje kotlecika ivan dlugo efekt sie utrzymywal ?? starczy taka tuba na komplet foteli ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.