Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Dzieki za foto pulpit, naciag juz konkretny jakie cisnienie masz ? W zakretach spoko? Szybciej mozna jezdzic bez obaw? Afroo. Masz racje, wiem o tym, ale ja mowie, ze kiedys patrzylem to przykladowo dla 8" i 9" bylo to samo zdjecie. Ta sama fela, auto, opona
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Kazdy ta stronke podsyla... przegladalem wiele rozmiarow i nieraz napotkalem sie na identyko zdjecie niby dwoch innych rozmiarow. Wiec wole bardziej sprawdzone foty
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Masz jakies foto ?
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Siemka. Tak jak w temacie, zastanawiam sie nad 225/35 i 215/35.. auto uzywane na codzien 215 nie bedzie za bardzo naciagniete?
-
Spociki Radomszczańskie
Ja sie slizgam po gomunicach xD
-
Spociki Radomszczańskie
Pompe wody wymieniam
-
Spociki Radomszczańskie
Hahahaha moze cos by sie zmodzilo
-
Spociki Radomszczańskie
Noooo z piciem dochodzi kolejna lipa bo trzeba kierowce dorwac :/ ale moznaby sie napic nie powiem
-
Spociki Radomszczańskie
Ja tez moglbym podjechac nawet dzis haha, mi rzadko kiedy terminy pasuja
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
No niestety ten tydzien robie popoludniowki Chyba, ze bede mial wolne to podjade moze komus sie spodobaja moje felgi to sprzedam xd
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Musze tez kiedys zajrzec do was na tego spota
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
No ja juz jestem dawno po montazu stacji
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ja mam prawie 21
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Jakie te cisnienia ?
-
Spociki Radomszczańskie
Haha ;D no chyba tak
-
Spociki Radomszczańskie
Ja w piatek nigdy nie moge
-
Spociki Radomszczańskie
noooo
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Parking w fokusie jest zadaszony ciekawe czy dam rade jutro wpasc :3 bede kolo 11 rano w ptb na pewno pod wordem, to jak ktos chetny to moze poodjechac na chwile
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To jest wlasnie ten bol, ze nie uda sie tak zgrac zeby kazdemu pasowalo ustalcie date, godzine, ja postaram sie dostosowac i moze sie uda podjechac
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ja do Piotrkowa mam ok 25 km, a niestety jutro, ani w sobote ok godziny 20 nie dam rady sie pojawic... w tych godzinach tylko w niedziele bede dostepny
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
A co ten glipton daje ? Nawilza i konserwuje ? Są dwie butelki,jedna to cliner,czyli do czyszczenia a drug do nawilżania i konserwacji.Moja skóra była sztywna i brudna bo też kiedyś ktoś mi doradził żeby czyścić białym jeleniem z małą ilością wody.Tak ,biały jeleń działa,ale na w miarę świeże zabrudzeni a nie na takie kilku letnie,takie raczej utrwala w porach skóry.Na czarnej skórze tego nie widać ale na jasnej tak.W tym momencie moje siedzenia są czyste i znacznie milsze w dotyku jak na 15 letnie siedzenia.Jak byś był na spocie co go chcą zorganizować chłopaki z Piotrkowa i okolic to możesz oblukać bo postaram się być jak dojdzie do skutku z tym spotem.PozdrawiamNo zobaczymy jak wyjdzie, tez mam nadzieje, ze bede
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
A co ten glipton daje ? Nawilza i konserwuje ?Bo ja ogolnie teraz mialem zamawiac saphir juvacuir i krem renowacyjny tej samej firmy, zeby troche odswiezyc skore.. mysle, ze to sie jej przyda
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Mi by pasowalo najlepiej w sobote kolo 16.. ale jutro tez bym mogl, ale tak kolo 16:30 tez
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Po umyciu woda z tym jeleniem bedzie lepiej ?
-
zarysowania/przetarcia na skórze
Odgrzeje kotlecika ivan dlugo efekt sie utrzymywal ?? starczy taka tuba na komplet foteli ??