Treść opublikowana przez miferA4B5
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Wiesz co nie wiem dokładnie ile, ale jak chcesz to mogę Ci policzyć. To jest cały set robiony pod wymiar tylnej szyby odjazdowenaklejki.pl jak cos Nowe fotki strona 1 Panowie jak myślicie.. na jaki kolor pomalować zaciski ?? jakieś propozycje?
-
Spociki Radomszczańskie
Za miesiac bedzie w polsce dopiero
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
I po ile takie bedziesz liczyl ?
-
Spociki Radomszczańskie
Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi KlubTo kiedy następny spot , za miesiąc ? Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy Chyba tak no to pisz co tam trzeba
-
Spociki Radomszczańskie
Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace
-
Spociki Radomszczańskie
Na pierwszym spocie bylo kilkanascie aut. Potem juz w doooooool z kazdym spotem
-
Spociki Radomszczańskie
To kto byl ?
-
Spociki Radomszczańskie
Nie pier*ol glupot Grzesiu :3 zrobie Ci foteczke z imienin zebys nie myslal, ze wale w ciula i nie chce mi sie przyjechac
-
Spociki Radomszczańskie
Zawsze bylo o 14 pod MDkiem
-
Spociki Radomszczańskie
Ile osob w gl jest chetnych ? My z kamilem raczej nie.. bo imieniny dziadka mamy xD
-
Spociki Radomszczańskie
Zaraz zj***ke pewnie dostaniesz bo nie ten dział
-
[B5 ADR] Zielony Zord by endrike
generalnie auto teraz wygląda lepiej,jest niższe,dokładki w kolorze,halogeny poliftowe w zdesiu,progi i listwy s4,grill do wyboru s4,rs4,siedzenia w jasnej skórce, kiera s4 i jeszcze kilka innych fantów .Jestem z okolic Tuszyna,20 km od łodziNooo to widze jedziesz grubo to chyba daleko do siebie nie mamy.. ja jestem z okolic Piotrkowa/Kamieńska. Do lodzi mam ok 70 km gdzies
-
[B5 ADR] Zielony Zord by endrike
No nooo ladnaa skad jestes ?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To działać coś a nie się opierdal*cie Poumieraly
-
Spociki Radomszczańskie
W Radomsku
-
Spociki Radomszczańskie
Relacja z dzisiejszego spota
-
Spociki Radomszczańskie
Ej ej ej wcale, ze bo nie
-
Spociki Radomszczańskie
Dzisiejszy spocik, BEZ GOLFA
-
Spociki Radomszczańskie
No jakbysmy sie mieli widziec co 2-gi dzien to na wache bym nie wyrobil tym bardziej, ze znowu na bezrobociu siedze:facepalm: ale spocik jaknajbardziej mozna zrobic
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Sory chłopaki za kotlecikaaa ma ktoś jakieś dojście do tych ramek ?? na allegro sa po 180+KW moze taniej ktos, cos ?
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
No tak, ale chcialem sie dowiedziec czy tylko kiery czy cos jeszcze kurde fajnie by bylo zobaczyc taka kiere w rzeczywistosci musze poszukac w okolicy
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
Audi Sport ? To zajmujesz sie obszywaniem ?:>
-
Spociki Radomszczańskie
Pieciajek
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
Do mnie szczerze mówiąc tak za bardzo nie przemawia ta kiera. Chyba bardziej bym wolal juz od s4 ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 18:10 ---------- Albo taka Kierownica AUDI A3 8P 2010 + AIRBAG, IDEALNA (4419890639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Shifter ciezko dostac ?