Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Wiesz co nie wiem dokładnie ile, ale jak chcesz to mogę Ci policzyć. To jest cały set robiony pod wymiar tylnej szyby odjazdowenaklejki.pl jak cos Nowe fotki strona 1 Panowie jak myślicie.. na jaki kolor pomalować zaciski ?? jakieś propozycje?
  2. Za miesiac bedzie w polsce dopiero
  3. Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi KlubTo kiedy następny spot , za miesiąc ? Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy Chyba tak no to pisz co tam trzeba
  4. Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace
  5. Na pierwszym spocie bylo kilkanascie aut. Potem juz w doooooool z kazdym spotem
  6. To kto byl ?
  7. Nie pier*ol glupot Grzesiu :3 zrobie Ci foteczke z imienin zebys nie myslal, ze wale w ciula i nie chce mi sie przyjechac
  8. Zawsze bylo o 14 pod MDkiem
  9. Ile osob w gl jest chetnych ? My z kamilem raczej nie.. bo imieniny dziadka mamy xD
  10. Zaraz zj***ke pewnie dostaniesz bo nie ten dział
  11. generalnie auto teraz wygląda lepiej,jest niższe,dokładki w kolorze,halogeny poliftowe w zdesiu,progi i listwy s4,grill do wyboru s4,rs4,siedzenia w jasnej skórce, kiera s4 i jeszcze kilka innych fantów .Jestem z okolic Tuszyna,20 km od łodziNooo to widze jedziesz grubo to chyba daleko do siebie nie mamy.. ja jestem z okolic Piotrkowa/Kamieńska. Do lodzi mam ok 70 km gdzies
  12. No nooo ladnaa skad jestes ?
  13. To działać coś a nie się opierdal*cie Poumieraly
  14. W Radomsku
  15. Relacja z dzisiejszego spota
  16. Ej ej ej wcale, ze bo nie
  17. Dzisiejszy spocik, BEZ GOLFA
  18. No jakbysmy sie mieli widziec co 2-gi dzien to na wache bym nie wyrobil tym bardziej, ze znowu na bezrobociu siedze:facepalm: ale spocik jaknajbardziej mozna zrobic
  19. Sory chłopaki za kotlecikaaa ma ktoś jakieś dojście do tych ramek ?? na allegro sa po 180+KW moze taniej ktos, cos ?
  20. No tak, ale chcialem sie dowiedziec czy tylko kiery czy cos jeszcze kurde fajnie by bylo zobaczyc taka kiere w rzeczywistosci musze poszukac w okolicy
  21. Audi Sport ? To zajmujesz sie obszywaniem ?:>
  22. Pieciajek
  23. Do mnie szczerze mówiąc tak za bardzo nie przemawia ta kiera. Chyba bardziej bym wolal juz od s4 ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 18:10 ---------- Albo taka Kierownica AUDI A3 8P 2010 + AIRBAG, IDEALNA (4419890639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  24. Shifter ciezko dostac ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.