Treść opublikowana przez miferA4B5
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Wyglusza sie matami, blache wewnatrz a potem juz cale drzwi jak na foto. Podobno jeszcze powinno sie na boczek wlasnie nakleic jakas tam pianke wlasnie, fabrycznie jakas tam juz jest. Ja osobiscie tego nie robilem bo budzet ograniczony jak to zwykle bywa
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
ceni sie taki mod. Czego uzyłes do wygluszenia ja przegladam materiały firmy STP Dokladnie ceny male nie sa :zalamka: ja mam gms-04 albo 05,nie pamietam dokladnie, w moim watku sa fotki i nazwa jak cos juz szukam Sa w watku o moim aucie jestem na telefonie, jakbym byl na kompie to bym podeslal
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
ceni sie taki mod. Czego uzyłes do wygluszenia ja przegladam materiały firmy STP Dokladnie ceny male nie sa :zalamka: ja mam gms-04 albo 05,nie pamietam dokladnie, w moim watku sa fotki i nazwa jak cos
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Mi na 2 str zeszlo gdzies 250 zeta to na 1str 125 zl. Troszke zostalo, ale pojdzie na poprawki. Trzeba liczyc ok 2.5 m2 na dwie furtki
-
Spociki Radomszczańskie
I dzwieku tej v-ki..
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Pozniej wstawie foto, dzisiaj zrobiłem haha faktycznie
-
Spociki Radomszczańskie
tylko nie wiem czy dam rade tam trafic
-
Spociki Radomszczańskie
i gdzie ?
-
Spociki Radomszczańskie
coz to za pomocnicy ?:>
-
Spociki Radomszczańskie
cos za duzo osob chyba sie nie wybiera
-
Spociki Radomszczańskie
nie wiem czy dojade. Zrobi mi ktos logi ?
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
looo. W jakim kolorze to swieci ?
-
Spociki Radomszczańskie
panowie co z jutrzejszym spotem?? skrzyzowanie na Krakowskiej jest zamkniete i bardzo ciezki dojazd jest do MDKu
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Ja mam xenon 8000K z allegro i powiem szczerze, że bardzo dobrze dają rade
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Wtedy bedzie d*pa wyzej niz przod i nie bedzie to za fajnie wygladalo.. najlepiej to gwint, regulujesz ile chcesz. Jak sprezynki to osobiscie bym kupil na przod i tyl
-
Spociki Radomszczańskie
No niby nie najgorzej tam, ale jakos nie urzeklo mnie to miejsce swoja droga ilu nas bedzie ?? Ode mnie beda 3 auta + jeszcze wojciu pewnie bedzie
-
Spociki Radomszczańskie
Chyba, ze sie spotkamy pozniej ? ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- Pod starostwem tez lipa. Juz pod Mdk lepiej chyba, ze nie wiem pod biedronka na narutowicza moze ? Parking duzy a i zawsze tam jakos za specjalnie nie jest zawalone. Teraz wszyscy pewnie na ere beda pakowac ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 20:05 ---------- No i jak tam panowie ? Wymyślił ktoś jakąs miejscówke ?
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Dzialam jak moge no juz wisi moj watek, ze kupie fajne 18" ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 08:49 ---------- Nowe koło na lato ;> Rial Nogaro 18" 8J 225/40/18
-
Spociki Radomszczańskie
Ode mnie beda 3 chyba. Pod galeria by bylo fajnie. Do ktorej tam sa sklepy ?
-
Spociki Radomszczańskie
Wlasnie, zeby tam miejsce ogolnie bylo
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Mi osobiscie się nie podobają. Wg mnie najfajniejsze lampy do a4 to poliftowe ewentualnie poliftowe malowane na czarno tutaj na forum pewnie większość Ci tak powie ale wiadomo - Twoje auto, Ty decydujesz, a gusta bywają różne. Jednym sie podoba to, drugim to.. ale wierz mi, że poliftowe będą podobać się każdemu
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Gleba, dobre kolo i ja bym kompletował graty poliftowe bo to bardzo odmlodzi autko poczawszy od srodka bo tam zmian bylo najwiecej po lifcie no i bezawaryjnosci !
-
Spociki Radomszczańskie
Loo to juz bedzie, ze bite bo szyba wymieniana haha
-
Spociki Radomszczańskie
Moj tata wstawial za cos miedzy 200-300 chyba. Zapytam dokladnie gdzie i za ile
-
Spociki Radomszczańskie
Co jak co ale miejsce bedzie lepsze chyba :> mniej klopotow zeby wjechac a i parking jest tez sporej wielkosci