Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Witam. Mam problem z turbiną .. Otóż jej dźwięk jest już nie taki jaki powinien być dziwnie jęczy na wyższych obrotach (pow.3 tys) sprawdzałem luzy na wirniku.. nie wiem które to są te wzdłużne i poprzeczne ale ruszałem na boki(minimalny), w góre i w dół (tutaj większy) Olej cieknie ale nie wiem czy to duża ilość czy niewielka ... Pytanie do was czy pociągnie jeszcze trochę ? czy muszę ja wymieniać na gwałt ? (cięzko z $$) Wiem, że przez internet, po zdj. niewiele można ale każda informacja jest cenna. Czytałem inne tematy, ale nigdy nie mogę nic znaleźć na forum jak czegoś szukam.. ;D
  2. No wlasnie pisz tutaj byc moze ktos Ci pomoze
  3. Widzę wszystkie furki gleba+koło więc mam nadzieję, że Audiczka gorzej mieć nie będzie ? miałem ten sam problem, notlauf przy 120km/h, ale dałem jej po garach na trasie i przeszło pewnie turbo przybrudzone. powodzenia w modzeniu i bezawaryjności !
  4. Ja sam jestem na nią chętny ;D podoba mi sie kolor.. ;D No i ten wypasik w środeczku :DD Kołuje hajsik !
  5. No i jak panowie po spocie ? Sory za nieobecność ale wczorajszy melanż mnie troche przerósł ;D
  6. Podłączam się pod wniosek kolegi Sam będę się wiosną za to zabierał i na razie chcę się "taktycznie" zorientować Jestem za, bo też myślę zabrać się na wiosne za muzykę ;D
  7. Ja nie wiem czy będę ;D jeszcze dam znać
  8. I niech klubowiczów przybywa ;D
  9. Jestem za ;D
  10. o czymś takim nie miałem pojęcia zaraz lecę do garażu sprawdzić Właczyłem ten korektor, ogarnąłem jak to się ustawia, ale wiesz może który suwaczek mniej więcej jakie tony ustawia? ew. jakies gotowe ustawienia ? jutro muszę usiąśc i pokombinuje troche bo dzisiaj to już czasu nie ma ;d % ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- [/color] Wtrącę się w temat.Wyskakuje 8 cyfr (piątek) ale tylko jedną -pierwszą można regulować.Czy jest tam jeszcze więcej do regulacji? U mnie te cyferki zmienia się przyciskiem "TP" spróbuj. Jak masz syphony to powinno działać
  11. Ustawienia odpadają... dobrze słyszalna jest róznica w jakosci dźwieku z radia a CD.. Przy radiu mozna rozkręcic bardziej bez przesterów niz na CD. Również jakość też jest wyraźnie lepsza
  12. Ja jutro nikogo nie przyprowadzę chyba ale może wpadnę jak znajdę chwilke. Na rsku na pewno bede od rana
  13. o ku*wa Rafi !
  14. Może wpadnę
  15. Jak tam spociki w Ptb ? Robicie coś ?
  16. poza mną chyba chyba, że nowy olej hah
  17. To widzę sprawa zdjęć już rozwiązana ;D
  18. No teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej
  19. trzeba zbierać większą ekipę
  20. Dobra Pany ja będe ok 14:30 mam nadzieje. Może przyprowadze jeszcze jakieś audi albo 2 ale to nie jest pewne ;D
  21. mi by pasowało tak ok 14:30 jak się umawialiśmyy. Wcześniej to raczej nie dam rady
  22. No właśnie ;D wczoraj nikt się nie odezwał ..
  23. Podbitke mi z dachu ujeb*alo Wojtek pierwsze śniegi już zaliczone ?
  24. Dobra zostaje niedziela Znajdzie się ktoś kto zrobi mi logi ? ;]
  25. Pany a nie lepiej sobota ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.