Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Dobrze, ze trafiła do Ciebie jak z progami ? od Eski czy od Omegi ? zapodaj jakieś foteczki jak to się teraz prezentuje
  2. no to nieźle ;D Ciekawe czyja niższa ;> ja na kołach 16" ręke może jakoś ledwo wsadze ;D ale zawsze mozna skręcic niżej ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Kurde po nicku byłem przekonany, że masz B5 AJM nie spojrzałem na dane .. ;D ale i tak kiedyś rozmawialiśmy o przelocie w każdym bądź razie dźwięk mi się podoba ale i tak myślę, że w realu można by to było naprawdę ocenić ja choruję na dźwięk cofkii .. chociaż nigdy na żywo nie słyszałem, tylko na filmikach ;P ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- No na pewno było by miło ale widzisz sam jak jest .
  3. No wlasnie dalekoo a ja mam turbo na wykonczeniu wiec nie jade
  4. Mi z tego linka co podales wchodzi na moje wydarzenia na fejsie wiec chyba zly link. Zobacze jeszcze pozniej na kompie
  5. No wlasnie co to jest ?!
  6. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    Poszło PW Chyba wybór padnie jednak na tego awx ;DD
  7. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    No jak sie zdecyduje to cos tam moze sie wyrwie
  8. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    No to fajnie trafiles sa tansze na allegro ale tu mam ten +, ze jade, biore ja do reki i widze co kupuje z allegro nie wiadomo co Ci przysla
  9. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    600
  10. Zapraszamy w 1 niedziele kazdego miesiaca zagladaj na forum to zawsze mozna dogadac jakis inny termin mam nadzieje, ze sie kiedys pojawisz bo z tego co sie orientuje to masz przelot w ajm fajnie by bylo life to uslyszec kiedys chyba pisalem do Ciebie i wlasnie o przelocie pisalismy
  11. Pod Miejskim Domem Kultury (MDK) wiesz gdzie to ?
  12. Oo to moze i kolega zjawi sie na spociku ? zapraszamy !
  13. A dziekuje jaki gwint masz ?
  14. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    No i chyba właśnie dla tego jest to forum tak ? Zakładam temat po to, żeby dowiedzieć się o czymś jaknajwięcej, żeby uzupełnić te braki . Lepiej rozwiać wszelkie wątpliwości, zapytać o wszystko co nam przyjdzie do głowy niż potem żałować. A wiem, że jest tutaj dużo ludzi świetnie znających się na takowych przeróbkach. Nikt chyba nie urodził się specem od aut ? To jest moje pierwsze auto. Sam dopiero zaczynam przygode z motoryzacją i nie wiem za wiele, ale jak coś robie sam to staram się to zrobić jaknalepiej dlatego pytam ludzi co, jak i do czego. A, że czytałem, słyszałem kilka ciekawostek które są przeciw montowaniu AWX do AJM bez korekty programu to założyłem wątek aby się dowiedzieć jak to jest naprawde. Więc taka prośba do Ciebie jeśli byś mógł dać mi kilka tych cennych informacji to byłbym bardzo wdzięczny, ale nie pisz mi, że mam duże braki wiedzy bo przecież jakbym wiedział to wszystko to nie byłoby tego tematu Pozdrawiam !
  15. Maxxx34 mam temat mojej czarnej mozesz popatrzec ile obnizona nigdy nie mierzylem. Obecnie jest setup zimowy i poszla ok 5 cm w gore
  16. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    Nie bedzie zadnych problemow ? Nie wiem kiedy bede mial kase i czas na program, wiec moze to dlugo potrwac
  17. miferA4B5 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemanko z racji tego, że moja turbinka jest już na wykończeniu, będę musiał kupić drugą i teraz pytanie do was... Czy kupić turbo od AWX czy takie samo jak mam od AJM ? Znajomy ma i tą i tą. Obie w tej samej cenie. do AWX dochodzi jeszcze przejściówka ale to już inna bajka . Programu narazie nie planuję, kiedyś owszem, ale kiedy to nikt nie wie więć nie wiem czy jest sens pakować się w większe turbo ? Bo czytałem, że mogą być jakieś problemy typu szybkie zachodzenie sadzą turbiny (w dodatku zdaża się, że często jeżdże na niedogrzanym silniku ;/), słyszałem, że mogą wystąpic przeładownia.. Jak to w końcu jest ? Czy mogę montować AWX i nic nie będzie sie działo ? czy lepiej odpuścić ? Jeżeli mogę montować AWX to czy będzię jakaś róznica w charakterystyce przyspieszenia etc. ? Czy będzie to samo ? Pozdrawiam
  18. No wlasnie dopiero jak turbinke zmienie to mozna poszalec troche ale zadne wyscigi bo na gwincie po Radmszczanskich drogach nie polatam chyba, ze strefa
  19. No ja moja to sie na pewno poscigam :DD
  20. Ja mam co prawda w B5, ale też może się przyda Firma to supersport nie narzekam ;D kupiłem używke i jest ok. W zakretach super twardo to wiadomo ..
  21. Noo mysle, ze do kolejnego spota to ogarne juz
  22. No w niedlugim czasie bede musiak podjechac do Cb
  23. Jak jezdze na niedogrzanym to pali..co zrobic
  24. A to czemu sam nie mozesz ? :>
  25. Czasami lapie notlauf, ale przegonie ja i jest okej. Czesto jezdze na niedogrzanym silniku..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.