Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Chyba to, żeby płyn się właśnie nie pienił[emoji4]
-
wibracje przy przyspieszaniu
Udało się rozwiązać problem? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.9 TDI AJM TURBO nie ciągnie. Proszę o pomoc
Rozumiem, że zdjąłeś wężyk z tego zaworka i go zaślepiłeś jakąś srubką? Czy jakoś inaczej to robiłeś? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Masz vacuometr?
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Nie znam nikogo, kto zrobił przelot i cos mu dolega z autem.. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Mowisz o silnikach PB. W Dieslu tego nie ma. Zreszta jak mialem seryjne turbo ajm to robilem logi i przed robieniem wydechu, i po robieniu wydechu. Turbo dzialalo dokladnie tak samo, ani nie pompowalo wiecej, ani mniej.. wstawalo tak samo. Przyrostu mocy nie bylo, zauwazylem tylko delikatnie lepsza reakcje na gaz, co moglobyc mi sie tylko wydawac jak to ma miejsce po modyfikacjach. Od tego, zeby turbo prawidlowo pompowalo jest zawor n75. W dieslu najlepszy wydech to wydech wolny bez zadnych tlumikow. Jezdze 3 lata na przelocie i nic mi sie nie stalo z autem, kilkuu znajomych tez ma i jezdza kupe czasu i nic sie nie dzieje. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Przepraszam, pomyłka "pomoże". Ale widze, ze argumentow u Ciebie brak, wiec najlepiej zmienić temat. Może wypowie się ktoś inny na temat przelotu ? Albo Ty wytlumaczysz dlaczego przelot moze opoznic wstawanie turbo? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Kolego za turbina wydech moze byc caly pusty i to tylko pomorze. Kolega napisal, ze srednica jest seryjna wiec nie ma opcji aby wydech opoznial wstawanie turbiny. Wirnik ma lzej wypchnac spaliny wiec nie ma opcji zeby pozniej wstal. To przed turbina ma byc wszystko szczelne i pojemnosc dolotu wplynie na wstawanie turbiny.U mnie na obciazeniu tez nie dymi Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
To na 100% wina przelotu... Musisz teraz jechać do kogoś kto ogarnia kompa i zrobi korekty doładowania itd Nie rozumiem po co w dieslu przelot, to nie brzmi, dymi na potęgę wkur... innych użytkowników drogi... Nie masz pojecia o przelocie. Jak auto jest sprawne to nie dymi. Ja mam przelot, program i dymu nie ma i po zrobieniu przelotu na serii mialem nawet odczucie ze auto lepiej reaguje na gaz, wiec nie mow koledze, ze to wina przelotu Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Aheg, na 99% to nie wina przelotu. Sprawdz podcisnienia, dolot. Najlepiej jakbys mial dostep do vacuometru i vaga. Wtedy wlaczas log grupy 011 basic settings. Wezyk ktory idzie na gruszke turbo wpinasz do vacuometru i sprawdzasz jaka wartosc wskazuje, jezeli ok 0,8 to podcisnienia sa ok i przyczyna lezy gdzies indziej Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Byłbym chętny na taki bajer, wyrezaliście już coś? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
Jestem za Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
3sdm 0.01 18" 4x9,5" et przód 40, et tył 27 Japan Racing JR11 18" 4x9,5" ET30 3sdm 0.06 18" 4x9,5" Et przód 35, tył 30
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Biała B5? Mrugnąłem awaryjnymi [emoji1] Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Siemka chłopaki mam problem z moja b5 gdy auto jest zimne po odpaleniu nie moge skrecic kierownica w lewo, cos jakby blokowalo (zawsze rano tak sie dzieje lub po dluzszym postoju) mechanik sprawdzal magiel i jest niby okej, nie cieknie, jakis tam luz z jednej strony jest. zalecil wymiane plynu na rzadszy co ma zalatwic to blokowanie, co o tym myslicie ?. Obecnie mam Total LHM plus citroena, wymieniac na inny? Jaki?auto jest duzo obnizone od serii i jest bardzo twardo, wiec magiel nie ma latwo Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Siemka chłopaki mam problem z moja b5 gdy auto jest zimne po odpaleniu nie moge skrecic kierownica w lewo, cos jakby blokowalo (zawsze rano tak sie dzieje lub po dluzszym postoju) mechanik sprawdzal magiel i jest niby okej, nie cieknie, jakis tam luz z jednej strony jest. zalecil wymiane plynu na rzadszy co ma zalatwic to blokowanie, co o tym myslicie ?. Obecnie mam Total LHM plus citroena, wymieniac na inny? Jaki?auto jest duzo obnizone od serii i jest bardzo twardo, wiec magiel nie ma latwo Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Radomszczańskie
Pieciajek ? Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Nie robilem, ale podejrzewam, ze bedzie za glosno Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Z tyłu jako tako, przód troche lipa Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Air ride by zalatwil sprawe Bede pamietal Kilka fotek Nie ma to tamto Nowy front Kilka innych fotek Do furki wpadło nowe turbo, regenerowane AWX
-
Spociki Radomszczańskie
Zrobiłem Eeeeeeeeee Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Po wywaleniu samego srodkowego duzo Ci sie nie zmieni. Pany ogarnal ktos jak ta cofke uzyskac? Mialem seryjne turbo ajm, wydlubalem kata(zostala pusta puszka), tlumik srodkowy i koncowy wywalilem. W to miejsce wspawane zostaly rurki o seryjnej srednicy.. no i cofka byla wtedy spoko, az pewnego razu wymienilem plecionke i cofka zniknela.. moze ta cofke przez plecionke sie robi? Bo ta nowa plecionka jest duzo krotsza.. teraz mam turbo awx i tez nie ma cofki, a musze ja miec koniecznie bo jest boska Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
Turbo AWX w AJM
Otóż problemu nie udało się rozwiązać do końca.. wczoraj podczas robienia logów auto na 3 biegu znacznie osłabło.. nie wiem dlaczego ( po zrobieniu logow auto stało na podworku i po kilku godzinach nie odpalilo bo braklo paliwa, moze to bylo powodem oslabniecia? Wahy braklo dlatego, ze cos sie pojebao i wskazowka pokazywala 1/4, a w baku sucho..) dorzcuam logi Dynamiczne: 001,003,004 http://vaglog.pl/log_224868.html 007,008,010 http://vaglog.pl/log_224875.html Dynamiczne Grupy 011: 3 bieg 1szy przejazd http://vaglog.pl/log_224883.html 3 bieg 2gi przejazd http://vaglog.pl/log_224884.html 4 bieg http://vaglog.pl/log_224885.html BS 011 http://vaglog.pl/log_224882.html Statyczne: 001 http://vaglog.pl/log_224871.html 003 http://vaglog.pl/log_224872.html 004 http://vaglog.pl/log_224874.html 007 http://vaglog.pl/log_224876.html 011 http://vaglog.pl/log_224873.html 013 http://vaglog.pl/log_224878.html 018 http://vaglog.pl/log_224879.html 023 http://vaglog.pl/log_224880.html od zamiany n18 na 75 bylo spoko (turbo wstawalo duzo wczesniej niz przed podmiana) ale no wczoraj podczas tych logow cos poszlo nie tak. Dzisiaj powtorze logi grupy 011 z wieksza iloscia wahy Zrobiłem nowe logi 3bieg http://vaglog.pl/log_224954.html 4bieg http://vaglog.pl/log_224954.html
-
Spociki Radomszczańskie
Ale sie nayebauem Ale lipton chłopaki, nic sie nie dzieje :V
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDI AJM
Pewnie tak