Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. No pewnie ale chce zeby byly ladniejsze i musze cos z nimi zrobic
  2. Wlasnie alarmu chyba wcale nie mam .. skory bede musial troche odnowic bo idealne nie sa a zapach nie przeszkadza
  3. Prosze fotki Boczki z Bose 3 zaglówki Wiecie co zrobic zeby ta lampka kolo rygla mrugala po zamknieciu ? Jeszcze jedno pytanie, znacie jakies dobre srodki do skory ?? Nie wiem jak sie za nia zabrac.. da sie cos zrobic zeby byla ladniejsza ? Noo. Wiecie widze
  4. No to robmy cos
  5. Bede obserwowal
  6. Noo balony w choooy, kola maja 18" a opona 225/40 na 8j. Niedlugo ida na handel i trzeba kupic cos nowego Taki maly update: w sobote wpadly kubelki w skorze
  7. Kurde szkoda, ze nie wiedzialem wczesniej... podjechalibysmy 2 autami z kolga caly weekend nie wchodzilem na forum bo mialem zapierdziel troche .. kiedy nastepny spontan ?! Musimy sie poznac
  8. Wczoraj zamówiłem lakier, wiec lipa .. zobaczymy co z tego wyjdzie No to cos takiego z tego wyszlo Pie*dole to xD nikt nie zaglada, nie pisze. Szkoda czasu
  9. Mozna bylo sie tego spodziewac.. mialem nadzieje, ze bedzie lepiej "zgloszono ponad 800 aut z czego 400 jest pewnych " hahahahah nawet 100 nie bylo
  10. Dajcie spokooj.. wszystkie BMki krecili baki, nawet policja cos tam probowala xD a jak na koncu z Grzeskiem troche na dziabie polatalismy to chcieli nas zabic.. zmienilem zdadnie o tych calych zmotoryzowanych Radomsko. Ch** m w dupe ale chociaz sie poznalismy xd
  11. To lipa :/
  12. No ja mam caly pojoj w gratach xd wlozyc stolki + odpalic skrzynie w bagazniku + auto ujebane jak po zimie xD Grzesiu gdzie bedziemy stac ??
  13. I gitara ej chlopaki dajcie do siebie jakies nr tel.. to sie zdzwonimy przed impreza zeby stanac razem
  14. Oo. Jaki ?:> na jutro bedzie ??
  15. No to gitara stolki juz poslane.. miejmy nadzieje, jutro beda ..
  16. Jutro jak dojda krzeselka to podjade do Ciebie i montujemy
  17. Ale wjezdzasz na plac Grzesiu ? Na dzisiaj kurier zamowiony, mam nadzieje, ze jutro dojdzie.. mnie tez zapraszali
  18. Ja na motopikniku tez raczej bede
  19. O prosze widze, ze cos sie rusza
  20. Ja polecam full przelot przy ori srednicy.. mam pusta puche po kacie, wywalony koncowy i srodkowy i jak dla mnie jest troszke glosniej od serii.. jak delikatnie wciskam pedak gazu to zero roznicy.
  21. Dopisywac sie !
  22. No ja jestem z Kamieńska to jak coś też chetnie podjade na spota
  23. Nie mam pojecia.. tez pisalem wlasnie tutaj bo bym podjechal ale zadnej odpowiedzi
  24. Nie istnieja chyba, nikt tu nie zaglada ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.