Treść opublikowana przez miferA4B5
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To kiedy ?
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
No pewnie ale chce zeby byly ladniejsze i musze cos z nimi zrobic
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Wlasnie alarmu chyba wcale nie mam .. skory bede musial troche odnowic bo idealne nie sa a zapach nie przeszkadza
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Prosze fotki Boczki z Bose 3 zaglówki Wiecie co zrobic zeby ta lampka kolo rygla mrugala po zamknieciu ? Jeszcze jedno pytanie, znacie jakies dobre srodki do skory ?? Nie wiem jak sie za nia zabrac.. da sie cos zrobic zeby byla ladniejsza ? Noo. Wiecie widze
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
No to robmy cos
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Bede obserwowal
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Noo balony w choooy, kola maja 18" a opona 225/40 na 8j. Niedlugo ida na handel i trzeba kupic cos nowego Taki maly update: w sobote wpadly kubelki w skorze
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Kurde szkoda, ze nie wiedzialem wczesniej... podjechalibysmy 2 autami z kolga caly weekend nie wchodzilem na forum bo mialem zapierdziel troche .. kiedy nastepny spontan ?! Musimy sie poznac
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
Wczoraj zamówiłem lakier, wiec lipa .. zobaczymy co z tego wyjdzie No to cos takiego z tego wyszlo Pie*dole to xD nikt nie zaglada, nie pisze. Szkoda czasu
-
Spociki Radomszczańskie
Mozna bylo sie tego spodziewac.. mialem nadzieje, ze bedzie lepiej "zgloszono ponad 800 aut z czego 400 jest pewnych " hahahahah nawet 100 nie bylo
-
Spociki Radomszczańskie
Dajcie spokooj.. wszystkie BMki krecili baki, nawet policja cos tam probowala xD a jak na koncu z Grzeskiem troche na dziabie polatalismy to chcieli nas zabic.. zmienilem zdadnie o tych calych zmotoryzowanych Radomsko. Ch** m w dupe ale chociaz sie poznalismy xd
-
Spociki Radomszczańskie
To lipa :/
-
Spociki Radomszczańskie
No ja mam caly pojoj w gratach xd wlozyc stolki + odpalic skrzynie w bagazniku + auto ujebane jak po zimie xD Grzesiu gdzie bedziemy stac ??
-
Spociki Radomszczańskie
I gitara ej chlopaki dajcie do siebie jakies nr tel.. to sie zdzwonimy przed impreza zeby stanac razem
-
Spociki Radomszczańskie
Oo. Jaki ?:> na jutro bedzie ??
-
Spociki Radomszczańskie
No to gitara stolki juz poslane.. miejmy nadzieje, jutro beda ..
-
Spociki Radomszczańskie
Jutro jak dojda krzeselka to podjade do Ciebie i montujemy
-
Spociki Radomszczańskie
Ale wjezdzasz na plac Grzesiu ? Na dzisiaj kurier zamowiony, mam nadzieje, ze jutro dojdzie.. mnie tez zapraszali
-
Spociki Radomszczańskie
Ja na motopikniku tez raczej bede
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
O prosze widze, ze cos sie rusza
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Ja polecam full przelot przy ori srednicy.. mam pusta puche po kacie, wywalony koncowy i srodkowy i jak dla mnie jest troszke glosniej od serii.. jak delikatnie wciskam pedak gazu to zero roznicy.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Dopisywac sie !
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
No ja jestem z Kamieńska to jak coś też chetnie podjade na spota
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nie mam pojecia.. tez pisalem wlasnie tutaj bo bym podjechal ale zadnej odpowiedzi
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nie istnieja chyba, nikt tu nie zaglada ...