Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miferA4B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miferA4B5

  1. Nic takiego nie slyszalem. Raczej nic nie trzeba
  2. Siema. Kat synchronizacji ogarniety, turbo zmienione. Tylko ze bardzo pozno wstaje... wrzucam dwa logi, jak mozecie to spojrzcie. http://vaglog.pl/log_222404.html http://vaglog.pl/log_222403.html Podmiana zaworka n75 na n18 pomogla jakby ktos mial taki problem
  3. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    Adifek- dzieki za profi podejscie do klienta !
  4. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    Dzisiaj turbo przyszlo, jutro moze uda sie zamontowac. Podcisnienie wymienilem jeszcze raz bo bylo sylikonowe (miekkie byly te weze, wiec sobie wymienilem). Za n75 wpiety jest n18 teraz. Zobacze jakie beda efekty. Jak bedzie dalej nie tak to bedziem dalej szukac przyczyny.. chociaz nie wiem co jeszcze mozna sprawdzic.. No i po podpieciu zamiast n75 zaworka n18 turbo wstaje duzo wczesniej.
  5. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    Turbo zareklamowane - wszystko z nim okej, co dalej? Dołączam filmik https://drive.google.com/file/d/0BwBOFzLO-I_JMGpNRXhqNVROdzg/edit?usp=drive_web
  6. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    tragedia ... Dokładnie.. wina turbo raczej, nie?
  7. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    Regenerowana, vaglog.pl/log_222403.html
  8. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    U mnie czuc ze jedzie cos od jakichs 2 tys ale kopa dostaje przy 2600, po logach tez widac, ze przy 2600 sie budzi. EGR tez mam zaslepiony, a podcisnienie nowe
  9. miferA4B5 odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    Pany znowu mi pierdyklo turbo. Wymieniam teraz na AWX. Ale chyba regenerowana. Ewentualnie dam swoja do przerobki i bedzie to samo co awx AWX zamontowana... ale pytanie, jak wam wstawało to turbo w ajmie na seryjnym sofcie? U mnie bardzo pozno wstaje...
  10. Nie wiesz ile caly komplet wychodzi?
  11. Ty robiles aira u "Czesław customizer"?
  12. Bałem się takiej odpowiedzi jak nie znajdę nic bliżej Łodzi to się na sto pro odezwę Moja narazie jezdzi, 150km za mna
  13. Czemu wymiana oleju? Kurka olej wymienialem jeszcze w tym roku na Liqui moly 5W40 to moze wrocic do seryjnego wydechu?
  14. Dobrze tam robisz czy w ciula tniesz? :decayed:
  15. Robił ktoś u nich Turbo ? http://genesisturbo.pl
  16. Aa to na innym forum pisali.. zrobie tak jak mowisz odezwe sie z logami No i Turbo klinkło... szukam AWX'a
  17. Dobra w sobote lub niedziele jade do kolegi, ogarniemy ten kat synchronizacji, sztange wydluzymy i zrobie logi (ktore grupy robic?oprocz tej 011 o ktorej juz pisales) A z tymi pompkami i przeplywka cos dzialac czy narazie niech bedzie?
  18. A swoja droga, jak wydluze sztange to przytne doladowanie, ale na wszystkich obrotach, nie tylko na tych na ktorych przeladowuje?
  19. Ok, odezwe sie po logach, a pompki, przeplywka ok?
  20. Czyli mam wkrecić sztangę o 1,5 obrotu tak? Czy wykrecic ?
  21. To powietrze ktore ten zawor upuszcza przestalo byc slychac po wymianie plecionki, tak seryjny soft
  22. wymiana plecionki... po wymianie cofka znikla wlasnie, ale raz przed ta wymianal tez ten notlauf sie pojawil
  23. Nikt nie grzebal, ale co do WG to mam przelot, zawsze bylo slychac ten zawor jak upuszczal powietrze glosno, a teraz cicho slychac to..
  24. EGR mam zaslepiony, to cos zmienia? ktos tu zagląda w ogóle?
  25. Siemka. Moglibyście przeanalizować moje logi ? czasem auto potrafi złapać tryb awaryjny (z moich obserwacji nie podaje wtedy podcisnienia na turbo) Oto logi : statyczne http://vaglog.pl/log_219864.html http://vaglog.pl/log_219865.html http://vaglog.pl/log_219866.html http://vaglog.pl/log_219867.html http://vaglog.pl/log_219868.html http://vaglog.pl/log_219869.html http://vaglog.pl/log_219870.html http://vaglog.pl/log_219871.html BS http://vaglog.pl/log_219881.html http://vaglog.pl/log_219882.html http://vaglog.pl/log_219883.html dynamiczne http://vaglog.pl/log_219891.html http://vaglog.pl/log_219892.html http://vaglog.pl/log_219893.html http://vaglog.pl/log_219894.html http://vaglog.pl/log_219895.html http://vaglog.pl/log_219896.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.