Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piekarz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piekarz

  1. Witam! Robił ktoś auto w tej firmie http://sprzatamy.com/oferta/carstudio Ewentualnie może polecacie jakąś dobrą myjnie co by odnowiła lakier i zajęła by się środkiem auta.
  2. Nie słychać żadnej różnicy.
  3. Podczas ruszania, na gorszej ropie miałem drgania silnika. Teraz mam wlane ON arktyczny ze Statoil i jakby drgania ustały.
  4. W grupie 013 mam tylko 3 okienka, 4 jest puste. Silnik nagrzany. 18 i 23 zrobię jutro po pracy.
  5. Witam! grupa 013 http://vaglog.pl/log_197402.html
  6. piekarz odpowiedział(a) na ZGi temat w Audi A4 B5
    Meyle - 129zl w hurtowni za caly secik... Naprawde kosmos.... Kupi uwalony z allegro a potem cale zawieszenie wymieni, bo przeciez przegub wymieniony a auto dalej telepie. Wejdz kolego pod auto, zsun gumowa oslone, i ruszaj okreznym ruchem ta polosia i zobacz czy przegub ma luzy. Jak ma luzy to lecisz do sklepiku kupujesz nowa czesc zakladasz i masz spokoj, zona Ci da piwo wypic w spokoju. A nie bawienie sie w uzywane przeguby... Niedlugo bedziecie jeszcze radzic zeby klocki hamulcowe na szrotach kupowac bo szkoda 8 dych na ATE 130zł to nie pieniądz ale za to mam pewność, że auto sprawne. Dzięki panowie.
  7. piekarz odpowiedział(a) na ZGi temat w Audi A4 B5
    Jakiej firmy polecacie, przeguby wewnętrzne do audi a4 b5?
  8. piekarz odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w Audi A4 B5
    Ja mam wahacze Krafta. Przejechałem na nich 36 tyś. km i nic nie stuka, gumy całe.
  9. Witamy! Co tak późno?
  10. piekarz odpowiedział(a) na piekarz temat w Audi A4 B5
    Witam! Logi przed tuningiem i po są tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289273-logi-do-oceny/ A co powiecie o wykresie? Dobra robota?
  11. To nie po sofcie na 100% bo już wcześniej też tak miałem.
  12. Było by fajnie ale... podczas ruszania i przy zmianie biegów mam takie drgania przechodzące na budę (słychać z lewej strony z przodu)jakieś naprężenia. Dodam,że miałem kiedyś wymienianą skrzynie biegów i mechanik założył skrzynie biegów od b4(zapewniał, że będzie pasować lecz łapa nie pasuję i przykręcił ją z jednej strony tylko na jedną śrubę). Mam już dosyć tego grata!
  13. Wrzucę! Jak znajdę trochę czasu , może w weekend. LOGI PO ZMIANACH STATYCZNE: BS 000- http://vaglog.rtnet.pl/log_188405.html 003- http://vaglog.rtnet.pl/log_188406.html 004- http://vaglog.rtnet.pl/log_188407.html NORMALNE 000- http://vaglog.rtnet.pl/log_188408.html 001- http://vaglog.rtnet.pl/log_188409.html 003- http://vaglog.rtnet.pl/log_188410.html 004- http://vaglog.rtnet.pl/log_188411.html 007- http://vaglog.rtnet.pl/log_188412.html 011- http://vaglog.rtnet.pl/log_188434.html 013- http://vaglog.rtnet.pl/log_188413.html 023- http://vaglog.rtnet.pl/log_188414.html DYNAMICZNE: 000- http://vaglog.rtnet.pl/log_188438.html 001- http://vaglog.rtnet.pl/log_188441.html 003- http://vaglog.rtnet.pl/log_188439.html 004- http://vaglog.rtnet.pl/log_188440.html 008- http://vaglog.rtnet.pl/log_188435.html 010- http://vaglog.rtnet.pl/log_188436.html 011- http://vaglog.rtnet.pl/log_188437.html
  14. piekarz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    http://s14.directupload.net/images/141001/clzef5dd.pdf
  15. No i Audi po korekcie o to wykres: http://s14.directupload.net/images/141001/clzef5dd.pdf Teraz całkiem inaczej się jeździ.
  16. Pomogły! Ustawiłem kąt i dawkę zmieniłem wszystkie filtry(paliwa był zapchany)+płukamka ENGINE FLUSH olej Motul 8100 X-max 0w40 i teraz całkiem inne auto. Zastanawiam się czy jutro nie jechać jeszcze na chipa do Brodnicy http://www.tdi-racing.pl/ Po zakupie auta w 2008r nic z turbo nie robiłem a coś jest niepokojącego?
  17. piekarz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Przy ruszaniu oraz przy zmianie biegów słychać z lewej strony z przodu taki metaliczny dźwięk, odczuwalny na całej budzie(takie denerwujące chrobotanie). Czy to przeguby? Przy skręcie w lewo zauważyłem, że też to występuje. Osłony przegubów są całe. A może wystarczy dołożyć smaru?
  18. Kata mam wywalonego już!
  19. Dzięki za pomoc! Zmienię dawkę i kąt to zobaczę czy to coś da!
  20. Trochę oleju chyba jest. Wirnika nie sprawdzałem.
  21. Dodam, że mam skrzynie biegów od 80 b4 czy to coś zmienia?
  22. A czemu turbo pózno wstaje?
  23. A jak zmienię ten kąt i dawkę to coś da?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.