Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
ide spać
-
Spoty Katowice i okolice
Jestem ciekaw co takiego Stanley zrobił w BT że został moderatorem....
-
Co to są za radia?
Tak
-
Spoty Katowice i okolice
odrazu alko to że się pije 3 dni z rzędu to nie znaczy że alko
-
Spoty Katowice i okolice
leszcze
-
Spoty Katowice i okolice
wróciłem z na wpół zimny.....
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley - Wypije dzisiaj za ciebie.... Może CI się humor poprawi
-
Spoty Katowice i okolice
Zbieram się szykować na melanż Diman
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
Na wszystkich przeglądach jakich byłem, i poinformowaniu że samochód posiada napęd quattro, żadna z osób przeprowadzających przegląd nie sprawdzała właśnie hamulców. Pytając dlaczego, odpowiadali że nie mają jak tego sprawdzić A jeżeli chce Pan sobie to sprawdzić to prosze jechać na stacje która jest do tego przystosowana.
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Pawlo 2004 - Jeżeli już sie tego podejmiesz, to daj znać jaki efekt... nie zapomnij zrobić zdjęć, przed i po Mnie dosłownie korci żeby to sprawdzić... Obejrze inne auta domowników może coś znajde, to sam się tego podejme
-
Spoty Katowice i okolice
pozdro pozdro.....
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Pawlo 2004 - Wydaje Mi się że spróbować warto... Co Ci zależy, nic nie klepiesz, nic nie wyciskasz... Praktycznie metoda bezdotykowa... Nie mam u Siebie w samochodzie żadnych wgnieceń itp.. Ale jak ino będę miał okazje, to z czystej ciekawośći sprawdze.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja ide na libacje przed świąteczną na 20:00 także, ten tego.... Ale w przyszłym tydniu napewno wybiore się do Żor na spocik..
-
Felgi do oceny
Dopytałem sprzedawcy. Są to BORBETy, produkcja włoska. Co Z tego co mi wiadomo Borbet to niemiecki producent felg.... Także, albo to jakieś podróby albo sprzedawca nie wie co mówi.... albo ???
-
ilosc koni
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?185718-B6-AWX-Wykres-1-9-AWX-po-lekkiej-modyfikacji http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?162698-B6-AWX-BRD-FMIC Generalnie to
-
Spoty Katowice i okolice
Po pracy ? fajrant ?
-
Mobilking ?
Operator sieci MobiKing świadczy usługi jako wirtualny operator sieci GSM (MVNO), którego usługi zostały oparte na infrastrukturze Polskiej Telefonii Cyfrowej (operatora sieci Era i Heyah).
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
Pisał właśnie wyżej jedrus że tylko cały licznik, ale nie chciało Mi się wierzyć. Śmiechu warte.... Będzie trzeba coś wymyślić, albo szukać czegoś na allegro
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
No no, nie miałem bladego pojęcia o tym.... dobrze wiedzieć http://www.wisebread.com/remove-car-dents-quickly-and-cheaply I nie trzeba suchego lodu. Większość puszek sprężonego powietrza np. do czyszczenia komputera zachowuje się tak samo, jak obróci się puszkę do góry dnem.
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
U mnie też padł ten głośniczek jakieś 3 miesiące temu, i najwyższy czas wymienić. Ale wolałbym ORI jak już, ktoś wie jaki koszt w ASO ? podejrzewam że nie dużo.....
-
Audi A4 B6 Quattro by ECUPROJECT
No ładne kreski Piotrek98igo podsumował to idealnie, nic dodać nic ująć
-
Felgi do oceny
DudsA4 - Jeżeli nie chodzi o sam wygląd, tylko o trwałość, to wybrałbym BORBET'y ( http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-vw-audi-oz-5x112-8x17-et35-i2215629808.html ) pod warunkiem że są to faktycznie felgi z firmy BORBET.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
masakra strach na spota jechać Stanley - niestety... wczoraj przewodnim tematem były lody.... Mam nadzieje że dzisiaj nię będą gadać o jajkach Arturoo - strach strach.... dobrze że żadko jeżdze. A tak apropo- Spoty Katowice i okolice
A Ja mam wolne do 15 kwietnia A drinka to dopiero jutro.... bo coś czuje że mógłbym dzisiaj przecholować a jutro - Spoty Katowice i okolice