Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba brać się na jakieś zakupy..... spakować się itp... skosztować vódki którą kupie czy nie za mdła i wilgotna
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie musialo mi sie cos przypadkowo nacisnac jak juz kladlem sie spac ---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ---------- bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe litr na dwóch jest wporzo, pod warunkiem, że jeden nie pije no to chyba ty niepiles bo mnie pozamiatalo tak ze :kox: szkoda tylko ze nieposzedles ze mna na kebaba jak wyszedłeś to doyebałem się piwem taaaa... jak bys sie niemogl ze swoja poklocic i isc ze mna :polew::polew:
-
Spoty Katowice i okolice
bo kulturalnie prosilem zeby kupil 0,5 ewentualnie max 0,7, no to oczywiscie musial kupic 1l jak slyszales to wez mi opowiedz bo ja niepamietam hehehe Pomarańcza, lew parkietu.... i takie tam
-
Spoty Katowice i okolice
o yebany... będzie Mu teraz wypominał.... widocznie jak wtedy był to się skończyły.... zreszta słyszałem że fajnie się bawiłeś
-
Na którą oś nowe opony?
Dokładnie tak jak pisze kkam.... A BMS podał Ci dobry link do artykułu
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli 2 litry napoju 39% i 4 litry 5,9%... chyba wszystko wymieniłem co nie ? i i cola cola do zapijania jakieś 4 litry Mała pomyłka napoje 40% a tych drugich 5,9% cały karton To nie jest pomyłka jak już to mały szczegół
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli 2 litry napoju 39% i 4 litry 5,9%... chyba wszystko wymieniłem co nie ? i i cola cola do zapijania jakieś 4 litry
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam - a załatwia ktoś ?? Czy w tym roku obejdzie się ?
-
Spoty Katowice i okolice
Ano łykend i
-
Felgi audi a3 sportback do audi a4
Tak
-
Jakie 17" do b5
Ładna felga i w dodatku ORI. Chyba najładniejsza z tych linków co podałeś... ALe tak jak napisał A-rek, to tobie się musi podobać
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Kupiłem 3 lata temu dywaniki PETEX, mam je do tej pory, i wyglądają prawie jak nowe Z czystym sumieniem mogę je polecić.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
O sexmisji zapomniałeś, miś, nie lubie poniedziałku, alternatywy 4, zmiennicy, Poszukiwany poszukiwana, rozmowy kontrolowane i wiele innych...... Wtedy nie mieli pieniędzy i kręcili jakie filmy a tarez maja i kręcą same gówno....- Spoty Katowice i okolice
aha.... krytycy filmowi....- Felgi audi a3 sportback do audi a4
Chłopcy napisali minimum, także nie jest napisane że masz brać 10mm. Ja bym wzioł spokojnie 15mm jak nie 20mm- Spoty Katowice i okolice
Co to za felunek ???? Dajcie jakiegoś linka do fotki z netu ... Wiedziałem że miałem zrobić zdjęcie..... http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-q7-19-i2171420087.html http://moto.allegro.pl/vw-touareg-audi-q7-5x130-9j19-et-60-oryginal-i2164411509.html Jeśli się nie myle to te.... Ale to trzeba zobaczyć na aucie.... Naprawde z tą gleba i tymi felami PIERWSZA KLASA- Spoty Katowice i okolice
Dziękuje za spota...... A tak apropo Puckowych felg.... Bardzo ładne... I za***iście się prezentują podczas jazdy jak i postoju...- Spoty Katowice i okolice
dalej się pod Sylesią spotykacie ? Nie lepiej już wrócic na stare smieci ? Ide się ubierać, podrzuce Mame na trening i cisne do was pod sylesie.......- Osiągi 235/45/17
Nie chce mi się wierzyć że przy twojim silniku 1.8T, przy zmianie z kół 205/55/16 na 235/45/17 "autko to muł bagienny - nie jedzie." Nie jest to niewiadomy jaki przeskok żeby auto aż tak straciło na mocy...- Spoty Katowice i okolice
Spoko. Każdy pojedzie jak mu lepiej będzie. H4mm3r w tamtym roku nie wymienił i miał pecha- Spoty Katowice i okolice
Też bym już założył, ale jednak powstrzymam się, cholera wie jaka tam będzie pogoda w BT. Nie ma co ryzykować, a tydzień mnie nie zbawi... zmienie po BT.- Spoty Katowice i okolice
kto jeszcze dziś będzie..... ? akjam do BT jedziesz na letnich ?- Jakie 17" do b5
BBS 3 pozycja. Ładna felga, ale dużo ładniej prezentuje się w rozmiarze 18` 19` Hmmmm... szukałbym jeszcze czegoś, a jak już to 2 albo 4 opcja.- Jakie macie cisnienie w oponach ANKIETA
- kolego dlatego jest do wyboru kilka opcji ! :polew: 2,4 przód i tył... opony 235/45/17. Na tabliczce bodajże też tyle jest napisane. - Spoty Katowice i okolice