Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
VIP, ale nic specjalnego OK, spadam na trening....
-
Spoty Katowice i okolice
Rynek że Łohoho Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew:
-
[B7 BKN] Oznaczenia klocków przód i rodzaj tarcz.
. Dziękuje również za info... lookne pożniej co i jak
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba by było wreszcie się wyrwać z domu.... Jade się przejechać przez rynek Może co wyrwie na wieczór
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak dla upewnienia zapytam się, wybieram się dzisiaj na spot, będe jechał z Pszczyny, jak już się wbije na S1 to póżniej przy McDonaldzie skrecic (zrobic bączka) i do samego konca drogi... Przyjżałem się mapce ale tak pytam dla pwnośći Dużo osób się wybiera dzisiaj ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na dzień dzisiajszy mam pożyczonego PS3 i napierdzielam God of War. III już skończyłem, teaz pod pada poszła I i II.... przynajmniej jakaś odskocznia od PC
-
Spoty Katowice i okolice
Noi wstałem po krótkiej drzemce.... Przydałoby się teraz coś zrobic :-) może śniadanie zjeść :>
-
Spoty Katowice i okolice
No tacy to pożyją... Ja dziś znowu się nudzę. Praca dopiero jutro nocka i później dopiero we wtorek i dość na ten miesiąc... :gwizdanie: Tacy to pożyją :> Ale chyba jednak się jeszcze połoze na jakąś godzinke.... :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Oznaczenia klocków przód i rodzaj tarcz.
Wielkie Dzięki.....
-
Spoty Katowice i okolice
Dopiero wstałem
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
Do kiedy byś musiał wiedziec najpózniej ?? jak bym sie zdecydował na zakup ? mysle ze najpozniej do niedzieli 25. bo to musze tez zamowic,zrobic przelew i zeby to doszlo na spokojnie do 30. Jak co to daj znac na PM Dam Ci znać najpóżniej do czwartku.
-
Spoty Katowice i okolice
No nic.. mykam NyNy, bo padam na pysk
-
Spoty Katowice i okolice
Nie no.... pełna kultura zobaczymy następnym razem :gwizdanie:
-
[B7 BKN] A4 3.0 TDi TipTronic by Aligator (DynoSoft)
Dobrze wiedzieć. Znowu sie czegoś nauczyłem
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też już w domku.... Jeszcze miałem kurs do Bielska..... ale szybko obskoczyłem Też jestem zadowolony ze spotu, był to mój pierwszy raz ale napewno nie ostatni... Za tydzień jak czas pozwoli też będe
-
Spoty Katowice i okolice
A Ja jeszcze tkwie w Radomiu...... i cholera wie kiedy się stąd wyrwie..... Mam nadzieje że uda mi się dotrzeć na spot. A tak apropo kto się dzis wybiera na spot ?
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
162tys na dzień dzisiajeszy
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No to niezły prezent sobie zafundowałeś...... Fele
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
To tak jak Ja
-
Spoty Katowice i okolice
Twój też niczego sobie A tak przy okazji dołączam sie do życzeń !! Najlepszego akjam .........
-
Spoty Katowice i okolice
Dobre te 5 najlepszych piw Jutro jak mi się wszystko zgra z czasem wracając z Radomia to postaram sie wpaść na spot. Będzie to mój pierwszy raz :gwizdanie:
-
[B7 BKN] A4 3.0 TDi TipTronic by Aligator (DynoSoft)
Aż Mi się ciepło zrobiło jak to przeczytałem..... Porównywałem mój wykres z innymi na forum i wydawało mi się że wszystko OK. Po czym to wnioskujesz ?? ;( Ogólnie podczas jazdy przed i po programie nie zauważyłem jakichkolwiek problemów itp... Auto jeździe bez zarzutów. Jedynie jaką różnice w wykresach zauważyłem to ilość "lini wykresu" u mnie 6 inni 4. Jak ktoś może to prosze o wyjaśnienie.....
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
Do kiedy byś musiał wiedziec najpózniej ?? jak bym sie zdecydował na zakup ?
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
RS4 !! krótko i na temat :-)
-
Jaki monitor
Ogólnie to może być do gier i filmów, ale też do domowego użytku jak Internet, praca. Do pracy biurowej czy grafiki też w jakimś małym stopniu bo zdarza się, że coś robie jak ktoś prosi. Kolor nie musi się komponować z pokojem nawet podobają mi się czarne. Chciałbym Full HD ze złączami HDMI. Dobrze jakbym miał tuner TV, ale nie musi. Trzeba również zwrócić uwage na reszte sprzętu jaki się posiada, Jeżeli głównie gry, to w dużej mierze potrzebna jest mocna K.graficzna oraz procesor. Monitory o przekątnej 22/23 mają zalecaną roździelczość 1920x1200/1920x1080 i 1680x1050 (w zależności od monitora) a do takich roździelczości jadnak trzeba mieć mocniejszy sprzęt, przynajmniej żeby pograć z deatalami Medium/High. Jeżeli chodzi o filmy, internet itp... to już to nie ma takie znaczenia. Osobiście polecam monitory SAMSUNG. (to tak ogólnie i w skrócie)