Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No bede kombinowal cos z hamulcami ale dopiero w kwietniu/maju..zestaw 320/288 planuje z naciskiem na poczatek na tyl. Teraz felgi, opony nowe i malowanie auta...
  4. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wzialbym zeby ci nie lezaly ale zaciskow takich nie mam
  5. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szczególnie z lodami
  7. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema
  8. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Włożyć i jechać na korektę
  9. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I wszystko jasne :-)
  10. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tez sie zdziwilem ale kumpel mi pokazywal lotke przez skype i ma jakies sruby od spodu...
  11. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ta gore klapy sie demontuje?
  12. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Ori lotka na klape do avanta montowana jest na klej czy jakis inny sposob??
  13. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema
  14. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema
  16. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem, ale jak nie bedzie chcial osobiscie to mamy kolejny dowod na walek.
  17. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja napisalem ze bywam w Zgorzelcu I chetnie odbiore osobiscie - zobaczymy czy odpisze jebaniutki cokolwiek. A jutro dalej walczymy z numerem konta
  18. 360tys nakulane wedlug serwisu
  19. Dzieki za info - u mine problemu zmiany biegow nie ma ale profilaktycznie chce wymienic oleje.
  20. Nie bede zakladal nowego watku I zapytam tutaj - jaki olej wlac do skrzyni 6b quattro i jaki do dyfra??
  21. wiem że są od c6 ale czy to to samo co allraod ? tarcze i klocki to jaki koszt za takie przyzwoite ? te z aukcji wyglądaja jak te z c6 - moze w poliftach allroad z konca produkcji taki już montowali ?
  22. ty to szczęściarz jesteś to wiesz dopytam co to za tarcze i klocki w tym zestawie ma i niech zdjęcia dośle to pomyśle.. to są takie zaciski do których twoje blaszki będą pasowały ? bo ja nie ogarniam jeszcze tych hamulców
  23. Mordo czemu cena kiepska ? wszędzie chodzą po min 500pln...
  24. czy ten zestaw jest p&p do b6 ? http://allegro.pl/zaciski-jarzma-tarcze-przod-320mm-audi-a6-c5-02-04-i4991902043.html
  25. E to kicha..nie widzialem zestawu live ale faktycznie elektryczny reczny tam byl ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.