Treść opublikowana przez gelo
-
skradziony Vw Polo
http://allegro.pl/show_item.php?item=765878299 gdyby ktoś gdzieś widział ten wóz prośba o kontakt .. 604-13-55-33 Łukasz.
-
Spoty LRY - odwołane
a może koledzy przyjadą do Lublina w niedziele na tor?
-
Internetowa gra online
widzę A4 Klub tam rządzi :> http://xracer.pl/index.php?ref=222 pozdrawiam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zapraszam w niedziele do Lublina , a we wrześniu pewnie będzie jakiś większy zlot na lubelskim torze tak jak rok temu
-
Spoty LRY - odwołane
Zapraszam w niedziele na spot do Lublina
-
Spoty LRY - odwołane
gdzie to bmw stoi bo mój kolega takiego czegoś szukał ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzięki za fajny zlocik w ZMC do zobaczyska następnym razem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak Parking miejski kilkanaście metrów od Starego Miasta(czerwona kropka). Na mapce zaznaczone jest także miejsce gdzie wcześniej odbywały sie zloty(niebieska kropka) w celu lepszej orientacji. Dojazd bardzo łatwy więc każdy bez problemu trafi ( na rondzie w stronę Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, za przystankiem po prawej stronie skręcić w prawo) Możliwe że po godzinie 15 zmienimy lokalizacje inną( poinformuję bliżej weekendu czy tak sie stanie oraz gdzie będziemy poźniej) Zapraszamy na godzinę 14, pogoda już zamówiona więc opuszczać gwinty, pucować autka i przyjeżdzać do Hetańskiego Grodu. info dla ekipy z Lublina i okolic: - Zbiorka - Plac Zamkowy godzina 12:30 - Wyjazd 12:50
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tego dnia jest spotkanie Wielkanocne klubów Audi i Vw z lubelszczyzny właśnie gdzieś w Zamościu organizowane przez Cult Style Zamość więc podejrzewam że troche osób tego dnia będzie,proponuje żeby i A4 Klub tam się pojawił więcej info wkrótce
-
Zdjęcia ze zlotów
WOŚP 2009 Lublin
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
chyba nie Plan Zlotu w dniu 11.01.2009 z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy : 10:oo Rozpoczęcie zlotu miejsce Plac Zamkowy 10:oo - 11:3o Przygotowanie Aut do Zlotu 11:3o - 12:oo Przygotowanie do parady ulicami Lublina 12:oo - 13:oo Parada ok. 50 aut VW i AUDI ulicami Lublina reklamująca akcję WOŚP 13:oo - 15:oo Różne atrakcje 15:oo - 16:45 Ustawianie z aut Serca na Placu Zamkowym. 17:oo Finał Akcji 18:oo Zakończenie Zlotu. Serdecznie zapraszamy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mieliśmy w Lublinie spotkanie w sprawie Zlotu na WOŚP dlatego nikt nie zawitał postaramy się kiedyś uderzyć do was na spot gratuluje podjęcia się organizacji,pamiętam pierwszy mój spot w Lublinie blisko 3 lata temu-było nas 6 powodzenia
-
Spoty LRY - odwołane
spoko wiesz ja się nie chce czepiać ale fajnie by było jakby spoty się nie pokrywały wtedy będziemy mogli jeździć do siebie
-
Spoty LRY - odwołane
mam taką uwage małą Panowie: może nie organizujcie spotów w dwóch miejscach w ty samym czasie (chodzi mi o spot w niedziele 14 Grudnia) bo to troche bez sensu-jest ustalony spot w Chełmie a tu nagle i Ryki coś organizują,postarajmy się jakoś mijać co do terminów bo w ten sposób to nigdy sie nie spotkamy razem w jednym miejscu
-
Spoty LRY - odwołane
ekipa z Lublina niestety raczej nie będzie obecna na najbliższym spocie w Rykach 14 grudnia,już tłumacze dlaczego: 15 Grudnia mija I rocznica powstania VAG Lublin i z tej racji jest planowana impreza w sobote 13 Grudnia na którą was również zapraszamy Plan: - godz. 17 spot na Placu Zamkowym - godz. 20 spotkanie w klubie NoBo więc sami rozumiecie że będzie ciężko przyjechać,ale następnym razem postaram się do was zawitać
-
Spociki Chełmskie
ekipa z Lublina niestety raczej nie będzie obecnana najbliższym spocie chełmskim 14 grudnia,już tłumacze dlaczego: 15 Grudnia mija I rocznica powstania VAG Lublin i z tej racji jest planowana impreza w sobote 13 Grudnia na którą was również zapraszamy Plan: - godz. 17 spot na Placu Zamkowym - godz. 20 spotkanie w klubie NoBo więc sami rozumiecie że będzie ciężko przyjechać więcej info tutaj http://lkt.pl/viewtopic.php?t=8069
-
Spoty LRY - odwołane
postaram się przyjechać :> może uda mi się zabrać ze sobą kilka osób
-
Audi TV
http://www.megawypas.pl/readarticle.php?article_id=275
-
Spociki Chełmskie
ja również dziękuje za fajne spotkanko fotki z wczorajszego spotu w Chełmie
-
Spociki Chełmskie
no no pogratulować fajna ekipa myśle że niedługo was odwiedze a tym czasem zapraszam w niedziele na Plac Zamkowy
-
Spociki Chełmskie
ale nie zapominajcie o spocie w najbliższa niedziele o 14tej w Lublinie
-
[B5 AFN] Rabarbar :)
bo człowiek który mi robił mody nie ma hamowni,a slg to jego nick z forum LKT w Lublinie co do chromów to chce je zmienić ale narazie nie mam funduszy na grill od RS bo taki właśnie zamierzam wstawić, chrom ze środka też będzie wyrzucony w następnym tygodniu, wiec nie ma się co gorączkować panowie-pozdrawiam
-
[B5 AFN] Rabarbar :)
o gustach się nie dyskutuje, masz prawo tak mówić twoja sprawa
-
[B5 AFN] Rabarbar :)
to może i ja w końcu przedstawię swoje auto jest to Audi A4 B5 rok produkcji 1996 1.9 TDI 110 KM auto po zakupie wyglądało tak : teraz wygląda tak : Modyfikacje: -zmiana tylnych lamp tak wyglądał przed : porównanie : efekt końcowy -zmiana końcowego wydechu na Ulter DTM -Car Audio: radio JVC KD-G 421 głośniki przód pozostaje narazie fabryka tył w półce Hertz ECX 165 140 WATT wzmacniacz 800 W mała zabudowa bagażnika -mody techniczne : chiptuning by slg :th: - fabrycznie 110 KM teraz powinno być coś ponad 130 i zwiększony moment o 100 Nm jutro jadę na hamownie więc dam wykres i się zobaczy
-
Strefa Śmiechu