Zdemontuj osłonę na podszybiu po lewej stronie od kierowcy, pod spodem masz dekiel puszki w której jest sterownik i przwkaźniki. Idzie tam kanał który wchodzi bezpośrednio do kabiny i tędy przeprowadzisz przewody. Przynajmniej tak jest u mnie
Chcę się podpiąć pod temat. Od tygodnia zaczęły dochodzić dzwięki stłumionego dudnienia z pod podłogi . Po sprawdzeniu okazało się że przyczyną jest drganie układu wydechowego. Wymieniłem wieszaki gumowe ale to nie pomogło. Mam pytanie czy rura wydechowa od katalizatora do tumika środkowego jest jeszcze gdzieś podwieszona , bo ja mam tylko trzy wieszaki gumowe na tumikach.