Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szamot

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szamot

  1. Mam pytanie, czy końcówki węża wspomagania są wykręcane, czy wąż z końcówkami to jedna całość? Jeszcze jedno czy do AFNa z 99r pasują węże wspomagania (ciśnieniowy) od innych modeli silnikowych, np te z linków: http://www.allegro.pl/item588247881_audi_a_4_przewod_wspomagania_jak_nowy.html http://www.allegro.pl/item606019620_przewod_wspomagania_audi_a4_vw_b6_2007_vat.html
  2. szamot odpowiedział(a) na Slavak temat w 1.9TDI
    Slavak ile dałeś za taką gumę
  3. Sam posiadam Larka 35.0 z mapą MapaMap. Bez odblokowania działa na nim Auto Mapa , TomTom, MioMap, Igo. mapy mam wgrane na kartę pamięci SD 4G. W tym roku bylem na Chorwacji i mogę powiedzieć że urządzenie działało bez zarzutu. Dodatkowo na nawigacji można uruchomić gry co bardzo się podobało dzieciakom. Więcej informacji można znaleźć na forum http://www.my-navia.pl/
  4. Klimatyzacja jest zabezpieczona dwoma czujnikami niskiego i wysokiego ciśnienia, jeżeli któryś zadziała to przerwie obwód zasilania sprzęgła sprężarki. Jeżeli sprzęgło u Ciebie działa prawidłowo to znaczy że w układzie jest czynnik o odpowiednim ciśnieniu. Czujniki powinny być obok siebie pod zderzakiem zamontowane na rurce od klimy, gdy ściągniesz przewód z jednego czujnika to sprzęgło nie załączy się.
  5. Według mnie nie ma co przeplacać i kupować drogich modeli. Wiecej dowiesz się nahttp://www.my-navia.pl/
  6. Sondę możesz sprawdzić multimetrem podczas jej pracy w samochodzie. Napiecie z sondy powinno wynosic około 0,5V(prawidlowa wartość) w zależności od skladu spalin napięcie to ulega wachaniom bogata mieszanka do 1V, uboga mieszanka poniżej 0,5V
  7. Wymień plecionkę , u mnie też była miękka i optycznie w bardzo dobrym stanie. Po wymianie hałasy od wydechu ustąpiły.
  8. Ja miałem podobny problem tylko przy niższych obrotach. Wymieniłem plecionkę , choć optycznie była w idealnym stanie ( nowa była sztywniejsza od starej ) , po wymianie nareszcie cisza
  9. Pompka jest na dole zbiornika z płynem do spryskiwaczy. Znajduje się w wytłoczeniu wykonanym w samym zbiorniku. Musisz zdemontować nadkole by sie tam dostać.
  10. Cześć! Sprawdź krańcówki w drzwiach. Ja miałem jedną ustawioną na granicy zadziałania (uszkodzone mocowanie) i dawała podobne objawy. A czy oświetlenie kabiny działa prawidłowo bo to też zależne od krańcówek .
  11. Cześć! U mnie też grzeją jak zapalę auto. Widać to szczególnie jak mam rosę na lusterkach. Pewnie podgrzewanie załącza się jak jest temperatura spada do około 5 stopni.
  12. szamot odpowiedział(a) na Lux temat w Audi A4 B5
    Cześć! Odepnij zasilanie od wiatraka , jak bezpiecznik sie nie przepali to zostaje sprawdzenie wiatraka czy nie ma za dużych oporów podczas kręcenia. Jak wszystko będzie OK to silnik wentylatora do wymiany - sam miałem taką usterkę że silnik wentylatora krecił się po podpięciu bezpośrednio do aku, lecz po chwili przewody zasilające były gorące.
  13. Chodzi mi o czas pracy klimy po którym osiągnie najniższą temperaturę mierzoną na wlotach nawiewu - gdy czas jest za długi lub temperatura za wysoka to znaczy że potrzebna jest interwencja speców od klimy. ;( Te dane w celu porównania.
  14. W jakich warunkach przeprowadzaliście test ? Chodzi mi o temperaturę zewnętrzną i czy pomiar był wykonany na obiegu zamkniętym wentylacji . Jak długo klima ma pracować by uzyskać najnjższą temperaturę.
  15. Witam! Czy jest mozliwość sprawdzenia tego sprzęgła(wisko) na wentylatorze na przykład przez podgrzanie opalarką? Czy temperatura silnika 90 stopni na wskaźniku (miasto 15km) wystarczy do załączenia tego sprzęgła. Ja po takiej trasie gdy sprawdzę wentylator to porusza się on bez żadnego oporu.
  16. Witam! Sprawdź mocowanie wentylatora , może cos popusciło.
  17. Witam!! Pozostał Ci do sprawdzenia przełącznik świateł pod kierownicą.
  18. Sprawdź przekaźnik odcinający zasilanie świateł, wentylatorów i innych obwodów w momencie zapłonu - jest to obwód oznaczony jako "X". U mnie ten przekaźnik jest umieszczony z lewej strony z zestawie przekaźników pod kierownicą.
  19. U mnie występuje identyczna usterka, po minimalnym dodaniu gazu rezonans od tumika ustaje. Ile kosztuje taka siatka ?
  20. Poszukując informacji o A4 trafiłem na to forum.
  21. szamot odpowiedział(a) na NezQul temat w Audi A4 B5
    Cześć! Ja mogę Ci polecić "Seo Dolphin" działa u mnie od roku bez żadnych niespodzianek steruje centralnym i domykaniem szyb. Możesz o nim poczytać na Elektrodzie, tutaj masz link do instrukcji:http://www.elsmed.pl/instrukcje/autoalarmy/seodinstr.pdf?PHPSESSID=2b2332d642f8685ed2761f18918fc4a1
  22. Sprawdź styki przełącznika w podsufitce .
  23. Spróbuj przeczyścic styki które są pod tym ruchomym ramieniem (zdjecie 4) , ewentualnie dognij ramie lekko w kierunku styków.
  24. Żeby sprawdzić który obwód jest przyczyną pomierz prądy dla poszczególnych bezpieczników.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.