Treść opublikowana przez Gibons
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Pewnie dużo zależy od materiału jaki jest użyty. Wiem że dał za nie 600zl.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Lepiej dać zacisk 380mm z sq5 tarcza ma 36mm grubości podchodzi P&P. lub 356mm Ostatnio rozmawiałem ze znajomym jemu pękł adapter w C6 dobrze że przy małej prędkości. Być może miał jakieś ujowe ale jednak ryzyko istnieje. Też miałem dać zacisk z B9 na adaptetrze ale się wyleczyłem już. Przy zacisku b9 pod tarcze 350mm musisz dać dodatkowo dystans. 356mm podchodzi ale trzeba też obciąć osłony i przyszlifować zwrotnice bądź adapter.
-
B8 TrOOOOp
Panowie ktoś byłby zainteresowany zestawem przednich hamulców 356mm? Bede zmieniał u siebie na większe a moje będę sprzedawał. Tarcze i klocki kupowałem nowe zimmermann/ferodo. Przejechałem na nich może 7-8tys. Są jak nowe. Zaciski pomalowane na czarno. Odsprzedam cały komplet z mojego auta za dobrą kasę. Tył również 330mm z tarczami zimmermann/ferodo założone wtedy co przód.
-
3.0 TDI FL CDUC custom kolor
Fura konkret z dobrym silnikiem kolor faktycznie nie spotykany. Co do modów każdy tak mówi
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Mogą być oem
-
B8 TrOOOOp
Bardziej chodziło mi o to czy ktoś wymieniał na regenerowane czy samemu kupował zestaw naprawczy. Zwykły czy wzmocniony. Bo z tego co widzę jest firma która sprzedaje regenerowane na solidniejszych częściach, ale nie tych typowo wzmocniony. Choc ponoć i tak lepsze niż ori. Mi spadło ciegno od nastawnika bo z oski zrobiło się jajo już. Chcę wymienić dwa od razu profilaktycznie.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ktoś wymieniał może kolektory ssace w 2.7 lub 3.0tdi?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
1. MarcinB8 Audi A4 B8 2.0TDI CAGA FWD manual - 29 Marzec Godz 10:00 2. 13lipca Audi A5 2.0tdi Quattro Manuał 3. l2k2 Audi A4 B8 2.0 TDI CJCA FWD multitronic - 28 Marzec Godz 10:00 4. kuba8484 Seat Leon 5F 1.4 TSI CPTA manual. - 19 Marzec Godz 14:00 5. rodosbwa Audi A7 FL 3.0 bitdi Quattro Tiptronic - 18 Marzec 6. rodosbwa Opel Insygnia 2.0 bitdi 4x4 Automat - 18 Marzec 7. Ricco01, Skoda Octavia III, 2.0 TDI 150KM, manual, FWD. - 21 Marzec Godz 14:00 8. Psychodad81 octavia 2.0TDI 150km 4x4 manual - 21 Marzec Godz 10:00 9. MrRaffaello Tiguan 2.0 TDI 190 km 4x4 Automat DSG - 29 Marzec godz. 14:00 10. Jackq Audi A3 8V 2.0 TDI 150KM CRLB, Quattro, Manual 11. Ryferson VW Tiguan 2.0 TDI 110KM, FWD, manual 12. brumek29 Bmw 3GT 2.0 D 184 KM, Xdrive, automat 13. brumek29 Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM, ośka, manual 14. malec1975 Superb2 2.0 TDI CFGB 170 KM, FWD, DSG - 19 Marzec Godz 10:00
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Pompei bierz 8.5cala dasz dystans. Te pierwsze są też w 19stce 8.5 et 32 miałem takie bardzo ładne są. Wiem kto chciał sprzedać takie jakby co.
-
B8 TrOOOOp
Na jakich krutkich odcinkach? Jakie nie dogrzanie? Pisałem że do pracy te 3km jeżdżę innym samochodem. Audi na dłuższe trasy mam. Jadę 50km dalej czy 500km czy 1200km biorę Audi. Jadę do sklepu 2km biorę mój roboczowoz do nie dawna jeszcze miałem motocykl więc w lecie każdy pretekst był dobry aby wziąć moto nie auto. U mnie nie ma mowy o niedogrzaniu. Co do dpfa mam wywalonego, ale w dwóch poprzednich b8semkach miałem dpf i zero problemu.
-
B8 TrOOOOp
Ja 2008r obecnie 166tys Za niedługo będę chciał sprzedać auto. Będę musiał jechać przekręcić licznik do przodu bo nikt nie kupi bo podejrzane.
-
B8 TrOOOOp
Pracuje 12lat w tej samej pracy. Jeździłem więcej bo pracowałem w innym trybie i nie miałem małego dziecka wcześniej w każdy weekend robiłem długie trasy. Piszę to tylko po to że głupie jest właśnie takie gadanie że diesel za 2010r że 130tys przejechane.
-
B8 TrOOOOp
Wiesz ile ja w rok zrobiłem? 7tys a też mam 3.0tdi. Nawet nie miałem kiedy. Do pracy mam 3km a pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu i to na zmiany jak nie na 12 to na 18. Jak nie jestem w pracy to znowu z dzieckiem siedzę. Kiedyś robiłem 30tys minimum. Teraz nie mam nawet jak do pracy jeżdżę czymś innym a Audi nawet nie mam czasu umyć kiedy używana tylko jak jadę gdzieś dalej.
-
B8 TrOOOOp
Allroad piękny. Dla mnie minusem skrzynia
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Co to za koło upatrzyles. Podrzuć na priv
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Mam taki sam hebel i ten sam rozmiar opony tylko 20cali
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Połowa forum na takich wymiarach jeździ w b8
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Daj link do aliexpres
-
B8 TrOOOOp
Prawdziwa okazja "podrapana" https://allegro.pl/oferta/audi-felga-rotor-19-9-0jx19h2-et-33-8t0601025-cd-7842120292
-
B8 TrOOOOp
Możesz napisać coś więcej odnośnie tej półosi i zestawu naprawczego ? jakie obiawy są tego ? jaki koszt ? miałem to moja trzecia b8semka i nigdy z tym problemu nie mialem. Ja teraz wymieniam kolektor ssący bo z oski zrobiło się jajo
-
B8 TrOOOOp
To powiedz co takiego u siebie robiłeś ?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Amor kupiłeś nowy czy uzywke?
-
B8 TrOOOOp
Jedynie rozrzad i wtryski a reszta porównywalne.