Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K0615269A - 90zł ASO
  2. Zaciski, klocki i tarcze reszta zostaje. Wszystko mam jak coś.
  3. Powinien być rozmiar 235.35.19 lub 245.35.19 chociaz 234.40.19 tez moze być, ale generalnie lepiej siadzie 235/245/35/19
  4. Mam kilka przodów i tyłów jak coś. 345mm odpuść najlepsza opcja to 356/330mm tak jak Dev pisał. Tarcze i klocki to taki sam koszt jak do zacisków 345mm
  5. Bo nie pod kazdą felge 8,5J et29 wejdzie ten zacisk rozumiesz ? wieksze znaczenie ma ksztalt ramion i budowa felgi niz jej parametry. Moze wejsc pod np 8,5J et 29 a nie wejsc pod 9J et 33 tamte felgi wystepuja w dwoch rodzajach
  6. Wydaje mi sie ze mogl to byc rotor 8J et 42 bodajze. Chyba że widziales na a5 9J et33 + dystans. Nie bede sie klocil ale wydaje mi sie ze nie wejdzie. 9J ma troche wkleslosci
  7. Trochę km jest ale Gregor TFSI ogarnia chyba jak nikt inny
  8. 9J et 33 raczej zapomnij
  9. szukaj bezpieczne 8J lub 8,5 z dużym et
  10. Tak wiem też ogarnia mi zaciski. Szukam czegoś na miejscu bo mam kilka kpl i nie bardzo opłaca się to słać i odsyłać.
  11. Panowie szukam kogoś kto ogarnia zaciski hamulcowe? Regeneracja i malowanie
  12. Może ktoś polecić jakas firmę która ogarnia zaciski hamulcowe.? Regeneracja plus malowanie.
  13. Mam od B8 ponoć podchodza
  14. Jeżeli chodzi o benzyne to gregor chyba najlepiej ogarnia temat ja jakbym miał PB to jechałbym tylko do niego. Mierzyłeś może 100-200 ? ciekawy jestem wyniku
  15. Chyba większej różnicy w utrzymaniu nie będzie.
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam listwy i lotke jakbys chcial. Co do spasowania beda pasowac z sedana do avanta i zew i wew.
  17. Jak wrzucisz sam tył będzie lipa. Zaczynasz od przodu a najlepiej komplet. Dawaj 356/330 nie ma co się zastanawiać przy takim aucie.
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytasz o zew czy wew?
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie
  20. Same felgi są nowe. Ma kilka kpl 18 nowych które mogły by podejść jutro ci foty wyślę.
  21. Ale kolega ma takie heble jak ty. Tam ramiona są raczej proste niż wklesle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.