Treść opublikowana przez Gibons
-
Audi A4
ładnie siadła a jak porównanie do seri ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zna ktoś może tego lakiernika ? widzę że ma bardzo duzo pozytywnych opinii. http://www.automarkowski.pl/index.php
- B8 TrOOOOp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zadzwonie zapytam dam znać co powiedział.
-
B8 TrOOOOp
Przy 9J et jest 33 będzie na równo z błotnikiem Przy 8,5J weż jak najmniejsze et i da się dystans. np et43 i dystans 13mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To mówisz chyba już o jakichs skrajnych przypadkach. Kolega malował u niego samochód prawie cały 2lata temu i nic a nic się nie dzieje a zrobił mu to na prawdę profi ciężko odróżić lakier jak lustro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie znam sie na tym. Mowisz ze az tyle material wychodzi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aha nie no ten moj lakiernik robi na prawde dobrze nie ma sie do czego przywalic serio. Nie jedno auto widzialem ktore zrobil i prze uj jest. Tylko ten termin mnie troche trzyma i szukam czegos innego, a raczej rozgladam sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozmawialem z Dante mówił ze za caly przód + zderzak tył + lotka tylna + listwy na progi dal 3tyś wiec cena lux. Mi za przód powiedział 2500-3000zł a gdzie tylny zderzak lotka i listwy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oni u niego malowali ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie też są dobrzy lakiernicy, ale mają terminy na koniec Maja za błotnik przód 450zł za zderzak 500zł za maske 650zł. Tutaj widać że gość konkretny tylko za błotnik 700zł troche dużo. Maska ok bo to duży element. Nie narzekam żeby nie było musze przemyśleć bo mówi że termin by był za niedługo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
700zł za element
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki dzwoniłem trochę drogo ale widać że chłop konkretny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie zna ktoś DOBREGO lakiernika ?
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie poleci ktoś DOBREGO lakiernika ?
-
Moja Czarna Mamba
Może bym sprzedał swoje gdybym coś znalazł dla siebie
-
A4 B8 LIFT czy blotnik pasuje od przed liftu ?
chciał sprzedac wiec Ci tak powiedzial.
-
Klimatronic 3strefy Lift Do Przedlifta.
tzn pod jakim względem patrzec ? Mam teraz 3 strefy grzane rozumiem że jak znajde 3strefy grzane lift obojetnie z jaka literka bedzie mozna go zaadaptowac ? wystarczy CP sciagnac czy trzeba tez kodowac cos ?
-
Pas przedni do Audi S4 B8 - czy pasuje od 3.0 TDI
Będą pasować
-
Listwy progowe zewnętrzne sline z A5
ze sportbacka tak z coupe nie
-
Klimatronic 3strefy Lift Do Przedlifta.
Może ktoś napisać czy każdy poliftowy klimatronic podejdzie do przed lifta 3 strefy? czy jakis konkretny ?
-
A4 B8 LIFT czy blotnik pasuje od przed liftu ?
Nie będzie pasował. Musisz szukać poliftowego.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Widzę że zainteresowanie jest wrzucam info na forum A5 i przedzwonie do Wojtka.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
grill tez bym wywalil. Jak chcesz mam ladny zderzak C+
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Za raz będzie cięzko s-line uswiadczyc hehe