Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czego? Rotoru?
  2. Panie. Czemu się nie przypomniałeś z tymi blaszkami.... Auto kozak
  3. Zmień na większe hamulce.
  4. Kup coś taniego przy serii nie ma co wymyslac
  5. Gibons odpowiedział(a) na Matix9 temat w Audi A4 B8
    380mm wchodzi na styk w 18stke tak trochę bym powiedział już ryzykownie. 356mm to bardzo dobra opcja. Dużo lepiej hamuje niż 345mm i jest dużo tańsza niż 380mm (tarcze bardzo drogie)
  6. Bez różnicy 300mm i tak lipa więc kup to co tańsze.
  7. Sprzedam Ci moje 3.0tdi ja na baku robię 620km tankuje tylko verve. Jak na 320ps i quattro plus manual to według mnie super. Ma panoramę webasto ads el klapy fotele i inne bajery.
  8. Od twoich tylnych do 330mm podejda tylko klocki o ile będziesz miał blaszki montazowe od klocków z 330mm w zaciskach. Tarcza wiadomo nie podejdzie 300 do 330 zacisku.
  9. Gibons odpowiedział(a) na karbonek temat w Audi A4 B8
    Jak w każdym samochodzie są. Wpisz w allegro Klucz vag Audi lub nasadka vag Audi i coś na pewno wyskoczy.
  10. Gibons odpowiedział(a) na karbonek temat w Audi A4 B8
    Ta nasadka jest Ci zbędna. Nie ma potrzeby odkręcać tego. Z tyłu masz dwie śruby na klucz 13 odkręcasz je i zdejmujesz zacisk, a jarzmo jest wtedy uwolnione.
  11. Gibons odpowiedział(a) na karbonek temat w Audi A4 B8
    Po co chcesz odkręcać te śruby przy zaciskach?
  12. 314mm tył 300mm nie wentylowany. 345/330 będzie dużo lepiej, ale 356/330 jeszcze kilka leveli wyżej.
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polift jest wyższy niż przedlift tak mi się wydaje.
  14. Mam zaciski z tarczami po przebiegu 38tys jakbyś chciał.
  15. Pisz na pw
  16. Ja mam 356mm praktycznie to samo. Na dniach będę miał też zacisk sq5 mam zwrotnice luzem można przymierzyć.
  17. Może nawet bez dystansów. Na ori zaciskach przy praktycznie nowych klockach jest na styk, ale ryzykownie to wygląda. Niestety nie miałem już setu 375mm. W przyszłym tyg przymierzymy.
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej ma ktoś może stara piastę przód do B8?
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chce ktoś za tysiaka ładne zaciski 356mm? Pasują p&p do B8 itp.
  20. Mam tylko brembo. Mogę Ci zwymiarować co potrzebujesz lub porównać z zaciskiem trw 320mm to to samo co 345mm w s4 B8 on na pewno wchodzi
  21. Mogę Ci zmierzyć mam kilka kpl brembo pod 345mm
  22. Mam akebono jak chcesz.
  23. Polecam dystom.pl
  24. Potrzebne 13mm i będzie git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.