Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
8,5 et 29 powinno pomiescic 356mm ale 100% pewności nie mam. Sam chętnie bym się dowiedział jaka 18stka pomieści ten hebel bo też leżą w garażu
-
B8 TrOOOOp
245/40 bym brał. Miałem i było bardzo dobrze.
-
B8 TrOOOOp
nie bedzie obcierac
-
B8 TrOOOOp
jesli z poducha to 700-900
-
Problem z Webasto
To muszę spróbować mam nadzieję że to pomoże i nie będzie trzeba wymieniać całego pieca...
-
Problem z Webasto
Czyli ten czujnik g18 będzie w tej puszce i jest on wymienny ? bo słyszałem że tej puchy nie da się rozkręcić a w ręku nigdy jej nie miałem hmmm
-
Problem z Webasto
czujnik jest w tej puszce ? http://allegro.pl/audi-a4-a5-benzyna-webasto-eberspacher-8k0265081ac-i6973245650.html#thumb/1
-
B8 TrOOOOp
Jak masz piec i suba to sie nie zastanawiaj
-
B8 TrOOOOp
Ktoś może coś doradzić ?
-
Problem z Webasto
Hej mam problem z Webasto. Kupiłem auto już z niedziałającym webasto. Odczytane błędy może ktoś naprowadzi mnie co może być nie tak i gdzie szukać/próbować ?
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
mozna to kupic w mniejszym opakowaniu ?
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Musi być 4x4 to po 1 po 2 kiluje ale po modach a S4 też można pomodzić na jakieś 450-470Ps
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Od razu poznałem srebro z C+ mówię pewnie Ty jedziesz Ja chyba za rok spróbuję S4 b8 lub Rs3
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Dokładnie stałem na przeciwko na światłach.
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Widziany dziś na obwodnicy Jaworzna koło kopalni
-
B6 DIVISION
dzieki b6 nie ogarniam za bardzo poszukam
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wydaje mi sie ze ta chyba co nie ? http://allegro.pl/turbina-038145702e-audi-a4-b6-b7-a6-c5-c6-1-9-2-0-i6978935442.html
-
B6 DIVISION
panowie potrzebuje nowe turbo do avf 2004 ktos cos ? takie ewentualnie podejdzie ? http://allegro.pl/turbina-superb-passat-audi-a4-b6-b7-a6-1-9-2-0-tdi-i6985924631.html
-
B8 TrOOOOp
ja dzisiaj byłem u mechanika bo też mi coś postukuje. Sam też obstawiałem amor albo poduche górną, okazało się że prawa końcówka drążka ma luzy.
-
B8 TrOOOOp
stawiam na koncowke drazka
-
B6 DIVISION
Panowie u kogo ogarnę w dobrej cenie do b6 b6 1.9 130PS walek rozrzadu hydropopychacze panewki pod walek uszczelki walka przednie zawieszenie wahacze drazki itp nowe turbo vin WAUZZZ8E74A233775
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Moim zdaniem warto na plus 300vs330 Tarcza wentylowana Wyglad minusów brak
-
A4 3.0 tdi Q - początek przygody z Audi
Ładna furka. Wyposażenie zacne. Plany również. Duży przelot masz ?
-
B8 TrOOOOp
Jak masz 2008r to jeszcze kruciec jest inny. Uszczelki chyba 3 podchodza w ASO nie drogie