Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wygląda chyba całkiem podobnie przez to że profil jest 45 a nie 40.
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tragedii nie ma, ale faktycznie 235 było by lepsze. A masz foto tego 225.45?
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak fabryczny rozmiar to ok Kupiłem pirelli w dość dobrej cenie więc od razu kazałem wysłać. Dzisiaj myślę przecież mam inne felgi i od razu przemyślenia czy nie będzie balon PS Maciek wrzuć foto tak żeby było widać ile opona wychodzi za felgę czy naciąg jest.
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taka powinna być przy 8j? 245? Zawsze miałem felgi 8.5j i 245.40 tym razem mam 8j a z przyzwyczajenia zamówiłem opony 245.40.18 i teraz zastanawiam się czy to odkrecac czy będzie ok
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jakie macie opony na feldze 8j 18cali? Ma ktoś 245.40?
  6. Zastanawiam się nad sprzedażą. Kusi mnie s4 jak myślicie ile mógłbym dostać za swój dupowóz?
  7. To nie są zwykle tarcze. Niezwykle też nie tarcza jest 2czesciowa w przeciwieństwie do zwykłej oraz 3kg lżejsza. Miałem je ostatnio w ręce.
  8. Ja bym ją chętnie wziął, ale muszę jeszcze rok posmigac moja. PS mam takie heble jak chcesz.
  9. No i to jest profi wygluszenie. Tak to właśnie powinno wyglądać.
  10. Przymierzalem kiedyś taką felgę u mnie i pasowała. Tylko nie pamiętam czy takie samo et było (może być kilka et) na pewno było 8.5j weszło tak w sam raz. Ja mam 8.5 et 43 na takim wzorze i też na styk było ale dałem dystans 13mm
  11. Piękna fura dawaj foty środka. Teraz tylko soft większy hebel i będzie git. Za dużo roboty nie masz.
  12. Nie podchodzi to nawet p&p do a5. Pakuj lepiej 380mm z sq5
  13. Mi mojego też by było szkoda, ale coraz częściej myślę o s4 gdyby się jakaś fajna trafiła to bym sprzedał.
  14. Fajnie że się jeszcze rzuca w oczy
  15. Jechałem. Gdzie się widzieliśmy?
  16. Zakładaj i wypełniaj już powoli umowę. Pisz kiedy mogę być po auto :p
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy quattro jest tylko stronic w polifcie. Przedlift miał tipa.
  18. Zmień mechanika lepiej. Wszystko pasuje.
  19. Nie widać bo są za małe ? Trzeba takie wrzucic
  20. Felga czarna zacisk czerwony i jest git. Inaczej nie może byc
  21. Myślałem nad tym aby je zaslepic, ale mechanik doradzi mi abym wymienił kolektory i zostawił tak jak w oryginale. Zostały tylko założone jakieś zestawy wzmocnione tych klapek do nowych kolektorów. Co do poszukiwań 3.0tdi faktycznie ciężki temat bo jest ich mniej. Ja już się rozglądam powoli za 3.0tfsi
  22. Silnik ogólnie mogę polecić. Bardzo fajna jednostka całkiem inna niż 2.0tdi. Dużo nie pali przy takiej mocy. Co do awarii to ostatnio wymienialem kolektory ssace. Częsta awaria w 3.0tdi. Wyrobiła mi się oska w jednym, ale wymieniłem już oba na oryginalne. Poza tym miałem do wymiany sworznie przednie bo były lekkie luzy. Wymieniłem praktycznie cała zawieche na nową oryginalna z przodu przy okazji. Teraz wymienialem heble na większe i zleciłem mechanikowi kontrolę całego auta. Z uwag powiedział że tym razem z tyłu wahacz prawy. Więc będzie trzeba komplet wymienić. Oraz mówił że turbo już lekko przepuszcza więc też kombinuje już nowe oryginalne. Śmiało mogę polecić motor u mnie dopiero 175tys nalatane, ale znam nie jedno 3.0tdi które ma prawie 300tys nalatane i ma się dobrze.
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie.
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest w ogóle możliwe wyhaczyc z USA avanta s4?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.