Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rób pełny co się szczypiesz?
-
B6 DIVISION
Ja Dobrze , że pośród nas jest coraz więcej pomocnych osób Na innych "forach" też są pomocne osoby tylko zdaje się tam lubią skrzynki z prywatnymi wiadomościami poprzeglądać co nie ?
-
B6 DIVISION
Waga kogucia mnie nie interesuje
-
B6 DIVISION
Ja Za cienki w uszach jesteś fra.....
- B6 DIVISION
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale dupencje dzisiaj na Torwarze
-
B6 DIVISION
Dobrze piszą, druga ma 4, pierwsza ma 5. Jeśli źle zrozumiałem pytanie to sorki.
- B6 DIVISION
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widzę, że robisz z gęby cholewę bo dawno miało Cię tu nie być.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I koło się zamyka, mężu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i tak miała Ci powiedzieć, grzeczna dziewczyna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi sweterek Zuzi dotarł ? Zdjęła u mnie w pokoju
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niewiarygodne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gwiazdy wieczoru sobotniego wytrzeźwiały ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie dzieki za mega zabawę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki wielkie Panowie za wspólną zabawę na zlocie. Do następnego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wielkie dzięki za towarzystwo i zabawę. Wczorajszy wieczór niezapomniany. Boseron chyba już czas pomyśleć o spisaniu autobiografii. To bylby hit.
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Bankomat ośrodek na wypasie. Cudowny. Przypadek ? Nie sądzę
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Poziu o 4 alive???Uuuu panie Respect Niewiarygodne.
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Cudownie.
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Wstałeś Zastanawiam się...
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Śniadania to już chyba nie zjem co ?
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
Jak Wam idzie ?
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Oczyfiście
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
https://www.youtube.com/watch?v=3iF1WYAdb6U#t=00m14s Oni tam nie mają murzynki Przemalujemy jednego z naszych chłopców. No nie wiem może Harrego ?