Treść opublikowana przez poziek
-
Nieodmiennie rozrząd. Gdzie w Wawie? 2,5TDI
22 663 70 80 proś Adama ul. Przasnyska serwis audi-vw-seat tylko u nich naprawiam, jestem po maksie zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak seria to nie jedzie a wy dziki tylko zczipowanymi 1.8T jeździliście no poza tajphoonem Adamoo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fotki są ze spota?? Adamoo odezwij się do wujka Pozia Bartek co z wykresem ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono.... wirusik był ??? :twisted:
-
Tuning Optyczny
a właśnie Murzyn co możesz powiedzieć o tych zderzkach co pokazał Adik?? czy jest sens coś takiego zakładać?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chlopaki pomozcie wybrac felgi do auta
-
[ALL] Jakie felgi
wszystko jest kwestią ceny nr.1 to 17" za 400$ za komplet
-
[ALL] Jakie felgi
Panowie proszę o pomoc, które fele brać?? Do B6 dolphin grau? 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/986a9de7589619c4.html 2. http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=117354307 3. http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=119072737
-
A4 1.8T Quattro - Filtr stozkowy - jak to zrobic?
polecam przejrzeć forum streetracing.pl było już wszystko powiedziane natemat BOVa - osobiście polecam DV Forga 007 ze stożkiem są problemy bo trzeba co jakiś czas oliwić takie filtry, co powoduje częstsze padanie przepływomierza osobiście odradzam stożek albo seria albo to carbonio (jedyny system, który nie wumaga osługi) L8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaaa to wszystko jasne :) Lukasz ty tam za przyzwoitke robiłeś ? ale i tak wiem, że chodziło o B7 Ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
HEHE a kto jest Twoim kierowcą powiedz??:) pochwal sie możesz też fotki wkleić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będe miał kierownika:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak pisałem wy podajecie nazwe lokalu a ja was tam zabieram nowych kolegów A4- kowców również
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie bomba:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wracam okolo 28-29.08 wiec jeszcze miesiąc szykować się na kotlety u Adamoo we wrześniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to Adamoo chce kupić kombi????? a co to sie małe Adamki szukują ?? Poziek będzie wujkiem??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem na liście i potwierdziłem bawcie się dzisiaj dobrze:) [ Dodano: 2006-08-01, 19:07 ] a tu macie poczytajcie sobie generalnie wszystko fajnie tylko ta maska jest beznadziejna !!! http://www.audizine.com/forum/showthread.php?s=df603618d34b67cdd5dd527bda0fc7e6&threadid=111544
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeżeli chodzi o koszuli to jak najbardziej mogą iśc w jednej paczce do Wawy Bartek - dwie sprawy: DEFI i WYKRES !! :) Lukas co z filmikami od dzika Adamoo??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e chopoki a ło co chodzi z tym DZIKIEM ?? skojarzyłem, że wzięło się po zlocie ale jakiś konkret może?? :mrgreen:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja będe zamawiał następujący zestaw : 1.Umycie samochodu - NXT Generation Car Wash 2.Usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay 3.Usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner 4.Nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish 5.Ochrona stworzonego połysku (wosk) – NXT Generation Tech Wax 6.Rękawica do mycia karoserii - Deep Pile Chenille Wash Mitt 7.Aplikatory - Even-Coat Applicator Pad (2-pack) 8.Ręczniczek z microfibry do czyszczenia i polerowana - Supreme Shine Microfiber (Bulk) no tyle tego, że kurcze cały dzień będe miał roboty Hugo zrób fotki przed i po please kiedy bierzesz dzień wolny ?? na zrobienie make up i wogóle peelingu itd ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooo to jak kamerka Adamoo to i zaległe filmiki ze streeta zgraj !! :idea: może w końcu się doczekam
-
MAF w 1.8T
Szogun na postoju to można sobie w nosie podłubać zobacz jak to się będzie przedstawiało np na 3 biegu od 2000rpm do odcinki i napisz co wyszlo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie widziałem fotki dobra zabawa też pije maximusa :twisted: :mrgreen:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Hugo to jaki masz cały zestaw tych specyfików to i ja u siebie zapodam hardcore po powrocie...
-
MAF w 1.8T
bardzo to ciekawe co pokazałeś, i pomocne bo sam będe zmieniał przepływke po powrocie do kraju jaki masz kod silnika i kto pisał ci program ?? jeśli można wiedzieć