Treść opublikowana przez kristof2009
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
grzes ma et 35 szer felgi 8.5'' no igwint KW
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
fajny mod , zakladasz listwy zew s-line?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
grzes zrob fotki w dzien jak to wygllalda i na prostych kolach , a czemu wszystko na styk , przy et 35 i 8,5 fela nie chowa sie w nadkolach??? ja mam et40 i zastanawiam sie czy dawac dystans , dlatego chce u ciebie zobaczyc to wyrazniej u mnie opona 235 zawita jednak. furka nabrala teraz fajnego wygladu niby fela tylko ale jaka zmiana pozdro
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pewnie jutro , teraz bawi sie z ustawianiem glebki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzes i jaka szerokosc jest - 255?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:banan: :thumbup1: :banan: Jarasz się jakby to dla Ciebie były. ja juz mam ale moge wymienic na szersze i dlatego chce zobaczyc jak u wrc te fele beda lezec z ta szerokoscia , planuje duza glebe a nie chce zeby mi ocieralo cos przy 10j. to jest 19''x9.5j ET45
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:banan: :thumbup1: :banan:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wrc kiedy fele (20") zawitaja na aucie ?? jestem ciekaw jak te 8.5j beda sie komponowac na glebce w b8
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
wojtek umiesc pare zdjec zeby zobaczyc dokladnie jak auto siedzi na tych 10j et 42. p.s. czy obnizajac tak auto nie bedzie nic obcierac przy feldze 10j??? [taki setup robie do jazdy a nie na pokaz(zloty) jesli chodzi o wysokosc]
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Wojtek mam pytanie(może bedziesz wiedzial), czy na tym filmiku ponizej zachowany jest oryginalny zarys nadkoli czy poszerzal??? felgi 20x10,5 i et 30 p.s. pytam bo mysle nad zmiana felg na 10j z et 42 ,wiem ze przod bedzie troche wystawal czy robiac naciag i wieksza glebke schowa mi sie ladnie opona w nadkolu i nie bedzie tarlo?? (zeby zrobic taki wizual jak nadkole lezy prawie na rancie felgi) znalazlem jeszcze cos takiego tu tragedii nie ma (20x10j, et przod 42, tyl 40) jak to bedzie jak zrobi sie glebke duza na takim setupie? https://www.youtube.com/watch?v=ziZ0dtdcDjU
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
siemka! motor mamy ten sam , jesli bedziesz zwiekszal moc daj znac na ile u ciebie wyszlo, bo tez sie przymierzam i jestem ciekaw ile z tych silnikow wyciskaja samym programem fotele ok u mnie takie tez siedza narazie spoko, moze w dalszych planach s-line alkantara. powodzenia , pozdro!
-
Polecane opony letnie
czy ktos z was mial te opony ??? jakies wrazenia opinnie czy warte sa uwagi czy lipa???
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
czy da rade przerobic tak kratki ktore kupilem rs4 look na te w aukcji ponizej??? czy ktos może wie czy w Niemczech takie kratki posiadaja>?? http://www.ebay.pl/itm/Audi-A4-B8-FOG-LIGHT-BUMPER-GRILLE-MESH-COVERS-8K2-8K5-RS4-STYLE-ALL-BLACK-RARE-/201296240147?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ede30de13
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
spoko spoko dam znac jak bedzie juz poskladany i gotowy p.s. gdzie ja taki spoiler dorwe (robi go firma DEVAL) w USA kosztuje 800$
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
zapraszam zapraszam no problemo , ale tak za miesiąc ,bo teraz furka porozkrecana
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
dowiedzialem sie wszystkiego , nie ma problemu z czesciami mozna dokupic wszystko lub wymienic dlatego m.innymi zdecydowalem sie na ten zawias , b.dobry kontakt z czlowiekiem ktory sie tym zajmuje , wszystko powiedzial wytlumaczyl zawias jest w promocji ale nie wiem na jak dlugo [obecnie cena to 3300zl] dla nas z forum a4 jest znizka rabatowa (trzeba powiedziec ze jestescie z forum) jesli ktos chce zakupic tego lowteca podaje namiar do kolegi ktory sie tym zajmuje i od ktorego kupilem zawias CEZARY BOBIŃSKI http://www.stabiltec.pl/ tel kom Tel. 692 222 124 pozdrawiam. zobaczysz zobaczysz, zrobimy mini spota kolejny juz prawie ostatni gadżet i lecimy z tym wszystkim [glebka -80]
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jeszcze troche w dol z 2cm i bedzie git malinka , ladnie siadzie na 20'' p.s. Grzes a ile juz siadlo w dół ( z 5cm) ?
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
zgleb to auto , wtedy jak nizej siadzie kolo nabierze wygladu, teraz allroad pozdrawiam.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
cena b.dobra - okazja one sa ponad 3tys , ten koloes co rozprowadza mowi ze b.dobre gwinty , produkowanie w DE, gwarancja 2lata, wszystko w razie ,,w'' jest wymienne , b.duzy zakres regulacji sa jakies 2 nakretki: 1 sprezyne regulujesz , 2 - wysokosc , ten caly system HILOW, mowił ze gwint AP nie jest produkowany przez KW ze to my sami sobie to wymyslilismy i tak to rozprowadzamy po forach itp, to nawet przy kw nie lezalo, sadze iz dobry wybor padl , a wszystkko wyjdzie za miesiac jak auto zostanie poskladane
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
po rabacie 2500zl (zamowilismy razem z pawelns92)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
front leci caly w czerń (grill +kratki) zero chromu, tylni znaczek tez leci w czerń połysk..... pogoda na plus wiec można ruszać powoli z pakietem, więcej szczegółów niebawem co sadzicie o czyms takim , ktos z was ma to u siebie , znajomi???? zastanawiam sie miedzy tym a gwintem AP http://kwshop.pl/sprezyny-gwintowane/12260-sprezyny-gwintowane-kw.html ZAWIAS WYBRANY LOWTEC HILOW 9.2 STREET
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hhehehehe to ich łóżko grzecznie śpią na zime (hibernacja), ale za miesiac je wybudze ..... wiosna
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja zadnych naciągów nie robie poka te twoje fele z 225 fele jeszcze nie gotowe czekaja na kapcie , montaz w kwietniu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a czy 255 na 8,5 j nie bedzie baloniasto wrc czemu tak szerokie opony?? ja do siebie biore 225 (ale to specjalnie dla lekkiego naciagu, sadze ze wyjdzie OK).
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zgadza sie takie beda parametry Posłuchałem Mirka bo troszke tego przewalił u siebie fajny Grzes wzor wybrales, podobny do moich AXE [ja mam et40, wiec bede miec porownanie u ciebie bo pewnie 1 zamontujesz fele na auto] i dobrze ze cale srebne bedzie mega to wygladac na naszych ciemnych furkach (kontrast) na glebie ja tez na swoje czekalem u niego jakos miesiac , pozdroooo!