Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paweu1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paweu1

  1. paweu1 odpowiedział(a) na miro1983 temat w Audi A4 B5
    Katalizator redukuje tlenki azotu oraz utlenia tlenki węgla (do dwutlenku węgla) oraz węglowodory (w wyniku reakcji powstaje woda oraz dwutlenek węgla). Woda oznacza, że kat dobrze działa
  2. Przepływka do czyszczenia i powtórka grupy 003
  3. Warto włożyć, w upalne dni nie będziesz żałował. Sam też włożyłem manuala. Elektryka wcale nie jest taka straszna, jeżeli masz jakieś pojęcię o prądzie. Służe pomocą Koszt części różny, ja wykorzystałem wszystko co się dało z anglika, te graty miałem za darmo (chłodnica, kompresor + podstawa, osuszacz) pozostałe dokupić przewody i obudowe nagrzewnicy+panel sterowania. Mała uwaga: uważaj na gwinty w przewodach, są ulaminiowe i łatwo się utleniają i później jest problem z odkręceniem
  4. Jeszcze raz odgrzeje kotleta. Proszę o ocenę tych sprężyn http://img338.imageshack.us/i/1be.jpg/ Według ozaczeń to jest 1BE ? Czy napewno ? Moje pytanie jest następujące: czy te sprężyny z Avanta (2000r benzyna) będą pasowały do sedana (1995r 1.9tdi), czy tył nie będzie za wysoko. Ile wytrzymają ori amortyzatory przy sprężynach 1BE?
  5. Czy tylne springi z oznaczeniem 3 kropki białe to 1BE?
  6. Cześć. Włożyłem klimę manualną do mojego auta, jestem w trakcie robienia instalacji, klima jest już nabita. Moje pytanie: Jakie powinny być wartości na poszczególnych pinach PRESOSTAT-u? U mnie jest między 1 i 2 pinem zwarcie, a między 3 i 4 przerwa. Podłączyłem sprzęgło kompresora na ostro do plusa aku, silnik cały czas chodził na wolnych obrotach, z nawiewów leciało chłodne powietrze, chłodnica klimy zaczeła powoli się nagrzewać( była gorąca na tyle, że można było przyłożyć do niej rękę), ale między pinami 3 i 4 nadal była przerwa. Czy jest to poprwane zachowanie czujnika wysokiego ciśnienia? Czy podłączyłem miernik pod złe piny? Czy ciśnienie w układzie nie wzrosło na tyle dużo, żeby zmieniła się wartość na czujniku? Czy mogę wyjąć PRESOSTAT i sprawdzić go np. przy pomocy sprężarki, podając ciśnienie rzędu 20 - 30 barów i obserwować wartość między pinami 3 i 4?
  7. Cześć, czy sprężny z tej aukcji to 1BE? http://motoallegro.pl/item975078172_sprezyny_audi_a4_oryginalne_sportowe.html Zawias pochodzi z a4 2.8 96r, czy będzie pasował do 1.9 tdi 95r
  8. Witam wszystkich, tygodnia jestem posiadaczem A4 z 95 roku [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.