Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paweu1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paweu1

  1. Dzisiejszy odpał, log zrobiony. 013 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_36489.html Troszke nieudolnie bo kilka razy się łączyłem, nie udało się zrobić loga w trakcie kręcenia rozrusznika Silnik złapał przy drugim, może trzecim obrocie, troche potelepał puścił białego dyma. wszystkie świece nówki, sprawne Beru, po odpale sprawdziłem. Dodam, że dzieje się tak od niedawna, przy większych mrozach -15 palił lepiej, może to wina dużej wilgotności powietrza. Temperatura około -2 -4 *C, dawka startowa ustawiona na max 178 jednostek - komp 8 bitowy. Czy paliwo złej jakości może mieć aż tak duży wpływ na palenie, ostatnio byłem na wycieczce u sąsiadów zza wschodniej granicy Zaczyna mnie to denerwować. Takie palenie nie przystoi A4, brat miał 80 b4, paliła od pół obrotu dosłownie, przy temp, około 0*C bez grzania świec zapomniałem, wtryski od AFN'a, sprawdzane na maszynce, ładnie pylą, czwarty delikatnie podlewa Ciąg dalszy kolejna próba palenia po 3 godzinach, temp płynu 12*C, bardzo ciężko zapalił Logi 001 i 013 http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_36512.html
  2. Dzisiaj przestawiłem napięcie z 0.8V na 0.74V. Zobaczymy jak jutro odpali zimny. Miałem problem z poluzowaniem igły, nie dało się jej podważyć i delikatnie szarpanąłem kluczem 10mm i się udało, igłą puściła. Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieje, że będzie lepiej palił, bo już mnie to powoli denerwuje
  3. Dzięki za odpowiedz, Jeszcze raz dla 100% pewności, nie chce niczego zepsuć. Zdejmuje dekielek, popuszczam torx'a, przestawiam ramie obserwując vag'a, dokręcam i gotowe? Czy odkręcając torx'a muszę trzymać śrube 10mm, czy torx i śruba 10mm to kontra? Rozumiem, że silnik nie musi być nagrzany do temp. roboczej?
  4. Panowie, u mnie napięcie na włączonym zapłonie (wyłączony silnik) wynosi 0,8 V i nie można go zmienić. CZy świadczy to o zabrudzonym nastawniku? Gdy świece nie grzeją ,silnik ciężko odpala przy drugim obrocie, kąt wtrysku ustawiony dobrze, filtr paliwa zmieniony, aku OK. Czy czyszeczenie nastawnika pomoże? Czy moge wyregulować czujnik przesuwu według tego opisu (luzując torx'a) i przestawiając ramie obrotowe tak żeby napięcie wynosiło 0,74V ?
  5. Na samej górze są dwa "zatrzaski" trzeba bardzo mocno szarpnąć. Uwaga może pęknąć, szczególnie na mrozie
  6. Panowie, przejrzałem forum, użyłem szukajki, ale nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, a niektóre wypowiedzi są sprzeczne Czy każdy amorek Boge 8D0413031 jest utwardzony i przeznaczony do zawiasu 1BE, czy tylko BOGE 8D0413031 AE czerwony (lub czerwony SACHS o tym samym numerze) ? Niektórzy sprzedający podają czarny Boge jako przeznaczony do 1BE? Jest kilka rodzajów amorków Boge: 8D0413031 BD, 8D0413031 AE, 8D0413031 N, 8D0413031 ... Jak to w końcu z tym jest?
  7. Może w nastawniku jest coś nie tak, przestawił się po uderzeniu. Spróbuj go odpalić na PLAKU, tylko delikatnie z tym specyfikiem, żeby obrotonierza nie zamknął. Podczas palenia niech ktoś przytomny siedzi w środku z wciśniętym sprzęgłem, hamulcem i włączonym 5 biegiem, na wszelki wypadek. Ja ostanio miałem tęż problem z paleniem, po zmniekszeniu dawki na wolnych obrotach z 2,2 na 3,6 mg nastąpiła poprawa
  8. W takim razie kup w sklepie elektronicznym stabilizator 12V i kondensator i będzie git
  9. Może masz nawiew włączony na szybę, wtedy nie da się włączyć obiegu wewnętrznego
  10. Dołóż stabilizator napięcia. Na początek spróbuj nawet zwykłego kondensatora, połączonego równolegle do zasilania radia.
  11. Kup tuleje i zmierz
  12. Ciężko będzie, aluminium się utleniło i prawdopodobnie zniszczysz gwint kręcąc na siłę. Próbuj czym zapuszczać, chociaż to pewnie nic nie da. Kiepska sprawa
  13. Ja W takim razie szukaj na forum, dawcy od którego weźmiesz wszystkie graty razem z wiązką i problem z głowy
  14. Sam wkładałem klime manualną, jeśli znajdziesz tanie graty i sam będziesz grzebał (to wcale nic trudnego) to zmieścisz się w tysiącu. Z climatronikiem będziesz miał problem z instalacją, jest bardziej skomplikowana, a co za tym idzie łatwiej o błędy
  15. Nie próbujesz czasem zrobić logów dynamicznych w BS? Logi dynamiczne robi się w MS
  16. Czujnik jest w zamku, albo jest uszkodzony, albo wiązka kabli jest załamana
  17. Ups Mozliwe, nie dam sobie nic obciąć
  18. Zakładałem pilota do centralki i sterownie jest dwoma masami. Weź pompkę centralnego, miernik i szukaj, może gdzieś jest stały minus, po zamknięciu
  19. Nie jestem pewien, ale chyba nie ma czegoś takiego, jak stały minus. Zamykanie i otwieranie polega na podaniu krótkiego sygnału do centralki. Jeśli maz dokładanego pilota, to przy centralce będziesz miał wyprowadzone kable do zdalnego sterowania. Do czego jest ci potrzebny "minus"?
  20. Panowie, znajomy ma zamiar kupić IBIZĘ FR w dieslu. Gdzie w Rzeszowie można sprawdzić historię auta po VINie, przebieg, bezwypadkowość, stan silnika itp. Ile to może kosztować?
  21. No właśnie nie wiem co to za amorki, gdyby były skrócone to warto kupić. Mam możliwość oceny organoleptycznej, czy można w jakiś sposób poznać skrócony (utwardzony) amorek?
  22. Panowie, proszę o opinie na temat tego zawiasu, co o tym sądzicie, co ta za amorki, czy są standardowe czy skrócone? Cena bardzo atrakcyjna http://motoallegro.pl/komplet-amortyzatorow-audi-a4-i1441819196.html
  23. Panowie, chcę zglebić furę, mógłym zmienić same springi i zostawić ori amorki, ale trochę poczytałem i doszedłem do wniosku, że należałoby zmienić też amorki na utwardzone z krótszym skokiem. Moje pytanie: Czy Amorki 1BE mają na tyle krótki skok i są na tyle twarde, aby dobrze współgrały z Weitec'iem -35?
  24. Jak myślicie o ile mm jest zglebione 30, 35 ?
  25. Zrób zdjęcie auta z boku, zobaczymy jak nisko siedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.