Treść opublikowana przez paweu1
-
[B6 AWX] Oklejenie grila folią
Kolego o tej folii mówisz, nadaje się do oklejenia grila? http://allegro.pl/folia-czarny-mat-slupki-progi-klej-bez-babli-i1429180670.html Nie mam w okolicy sklepu z takimi artykułami, więc jestem skazany na allegro
-
[ALL B5] Zmiana twardego zawieszenia na miększe
Jeśli masz 1BE to chętnie bym się z tobą zamienił.
-
[ALL B5] Wkładka zamka wymiana po włamaniu
Dokładnie tak jak napisał kolego powyżej, Wyciągasz zamek, w nową wkłądkę wkłądasz kluczyk i podpiłowujesz blaszki które wystają ponad wkłądkę. Po podpiłowaniu masz gotową wkładkę, która pasuje do ori kluczyka, wkłądasz w zamek, składasz drzwi
-
[ALL B5] Podłączanie zmieniarki
Możesz połaczyć na podstawie tych schematów
-
[B5 AFN] Silnik rano nie odpala przy -1/ czy zuzyty silnik
A aku i rozrusznik w jakiej jest formie?
-
Strefa motocyklistów
Dlaczego ci odradzili??? W modelach przed liftem były poblemy ze smarowaniem przy jeździe na kole (przeczytasz o tym w każdym artykule), ale modele po lifcie 2003 wolne są od tej choroby. Polecam świetny sprzęt, nic nie ma takiego odejścia jak SV (w klasie 600), rewelacyjny moment obrotowy od samego dołu, świetny dzwięk V2 z uwolnionym wydechem. Jężdzę z kumplami na VFR 800 i R1 i daje radę, V2 albo się kocha albo nienawidzi, lubi szarpać łańcuchem na niskich obrotach (poniżej 2,5 - 3k), świetnie reaguje na gaz, to część jej uroku. Każdy głupi potrafi jeździć r4 która liniowo oddaje moc, ale z V2 to inna zabawa. Przy moim wzroście 182cm, pozycja jest trochę męcząca na dalekie trasy, ale i tak ją uwielbiam. Poza tym spala poniżej 5,5l/100km Pewnie odradzili ci ją ponieważ nikt nie miał z nią do czynienia. Jak powiedział Czesiek z Grajewa 'każdy ma swój rozum, ja mam swój, a oni mają swój' Jeśli masz możliwość, to przejedź się SV i jakąkolwiek 600 R4, będziedz miał porównanie. Nie każdy lubi V2
-
[B5 1Z] Z czego jest to sprzęgło - zdjęcia
Panowie, robiąc porządki znalazłem tarcze i docisk sprzęgła, tylko nie wiem z jakiego motoru pochodzi, proszę się nie sugerować pudełkiem, to nie jest LUK, Docisk jest VALEO, na tarczy nie znalazłem loga producenta. Wygląda podobnie jak 1.9 tdi w Audi 80 Jeśli nie jest odpowiedni dział, proszę o przeniesienie
-
Strefa motocyklistów
Panowie, kto jeszcze jest z podkarpacia. Może kiedyś zrobimy rundę po okolicy. Mój sprzęt :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Wczoraj kupiłem MotGum, najzwyklejsze wycieraczki 10 zł za sztukę, Bardzo ładnie zbierają, na początku podskakiwały, ale wyregulowałem kąt ramienia. Według mnie stosunek cena jakość Nie wiem ile wytrzymają, ale narazie jestem zadowolony
-
[B5 AJM] 1.9 TDI PD Braki mocy Proszę o ocenę logów
Zacząłbym od sprawdzenia szczelności połączeń wężyków przy N75 i sprawdzenia zmiennej geometrii w turbinie, czy jest zapieczona czy nie. Niech się wypowiedzą fachowcy
-
[INNE] Bora 1.9 TDI ATD proszę o analizę
I tak zrobie, tylko może to chwile potrwać. Jak skręce sztangę to wrzuce log 11 Dzięki ciahciah
-
[INNE] Bora 1.9 TDI ATD proszę o analizę
No właśnie i tu jest problem, właściciel twierdzi, że przed regeneracją turbiny, silnik dużo lepiej ciągnął, a teraz kupa. Rzeczywiście turbo troche późno wstaje, ale czy odchyłka rzędu 0,1-0,2 bara od wartości zadanej, ma aż tak duży wpływ na moc?
-
[INNE] Bora 1.9 TDI ATD proszę o analizę
Auto nie należy do mnie. Dzisiaj się dowiedziałem, że nie ma kata, czyli w grę wchodzi regulacja na sztandze. Znalazłem niegdysiejszą wypowiedź kolegi ciahciah'a dotyczącą podobnego przypadku Rozumiem, że mam zrobić to samo czyli skrócić sztangę? Dzięki za zainteresowanie
-
[INNE] Bora 1.9 TDI ATD proszę o analizę
W pierwszym poście są już wszystkie logi. Proszę o analizę
-
[INNE] Bora 1.9 TDI ATD proszę o analizę
Też mi się wydaje, że turbo późno wstaje, Czym jest spowodowane, złą regulacją na sztandze, czy źle wykonaną regeneracją?
-
[B5 1Z] Dziwne buczenie w przedziale 1900-2000tyś
Mam to samo Czekamy na odważnego, który zmieni (przerzuci z innego) wydech
-
[INNE] Bora 1.9 TDI ATD proszę o analizę
Uwierzyłem właścicielowi na słowo, nawet nie patrzyłem na oznaczenie. Zmieniłem tytuł wątku Wracając do meritum, czy jest z nim coś nie tak?
-
[INNE] Bora 1.9 TDI ATD proszę o analizę
Witam, proszę o analizę, wszystkie logi Właściciel twierdzi, że auto osłabło, po wymianie rozrządu i regeneracji turbiny. dynamiczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32430.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32425.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32426.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32427.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32424.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32428.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32429.html MS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32432.html Grupy: 001,001 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32433.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32437.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32434.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32435.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32436.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32431.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32439.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32440.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_32438.html
-
[B5 1Z] Analiza 1Z, wirus
Logi były zrobione na szybko, bo to auto znajomego. Jak będę miał możliwość to wrzucę komplet logów. Czy z tych logów można powiedzieć coś o przestawiaczu kąta wtrysku, czy nie jest nadmiernie wysterowany? Był zapisany błąd dotyczący przestawiacza. Z czego wynika tak duża wartość w 008 poz. 4 ograniczenie dymienia?
-
[B5 1Z] Analiza 1Z, wirus
Proszę o analizę logów, Audi 80 1Z, z logów (004) winika, że ma wirusa proszę o potwierdzenie. Logi zrobione na szybko i tylko 4 grupy dynamiczne, dodam, że kąt wtrysku w BS wynosi 40 Według mnie przepływka i przestawiacz kąta wtrysku lekko nie domaga, turbo lekko przeładowuje, proszę o potwierdzenie 003 http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_31807.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_31806.html 008 http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_31808.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/paweu_x_31805.html
-
Jakie imie dla syna???
Franek
-
[B5 1Z] Falujące obroty
Brudny nastawnik, albo za duża dawka paliwa
-
[ALL] Prośba o analize logów Seat Cordoba AGR 1.9
Turbo troche późno wstaje, tak jak wyżej - przepływka szrot
-
[INNE] Spalony bezpiecznik c.zamka w A6
Nie otworzysz przez kluczyk?
-
[B5 AFN] Drzwi przednie jak je wyregulować
Albo drzwi wiszą i wieszają sie na ryglu. Sprawdź czy szczelina przy zawiasach jest równa.