Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oliziado

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oliziado

  1. moze i jest ale nie znaczy wcale ze jest to zgodnie z prawem. moze poprostu nikt nigdy na to nie zwrocil uwagi i tyle.
  2. pre_pl a moze cos o 2.4 znajdzesz?
  3. cieploodporna :>
  4. Sorki, moze i faktycznie powinienem lepiej opisac o co mi chodzi. Mam na mysli oczywiscie zewnetrzna strone. A co z tylnymi szybami? chodzi o nakladki w ksztalcie trojkata w tyle drzwi.
  5. Czy ktoś mi powie jak można zdemontować słupki miedzy drzwiami araz czarne trójkąty w rogach tylnych szyb(nawet nie wiem jak to nazwać ale chyba wiecie o co chodzi?
  6. kladz carbon. zrob to dla nas:) czekamy
  7. az mam chec sprobowac. moze sie skusze ale napewno nie bede sie uczyl na samochodzie.
  8. obejrzymy wyniki pracy kolegi JORG-Composite
  9. nawet duzo[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 23:38_________________________________________________przychod na jednego mieszkanca maja duzy. ale moze i faktycznie podnosza go te wszystkie instyztucjie ktore maja tutaj siedziby. tak jak w Polsce srednia krajowa to kilka tys zl:)
  10. az tak zle? Belgia to jedno z bogatszych panstw. jkaie tam jest wogole bezrobocie?
  11. mozliwe ze niektorzy z Wysp o przeprowadzce pomysla
  12. a jakie zarobki? aaa i jesli pojedzie nas troche wiecej to mozna by jakiegos spota zorganizowac:)
  13. Wystarczy ze poczekasz poltora tygodnia i zobaczysz co robia w Polsce:) Lusterka, dyfuzor i ewentualnie listwy.
  14. Nie chodzilo mi o identyczny jak w b7 tylko o zderzak oo s4.
  15. Niedlugo zobaczymy jak to bedzie wygladalo w b6.
  16. Jesli tak to chyba wszyscy powinni dawac na te drogi a nie tylki Ci co maja tansze samochody. To sie przesiadaj. Wyprodukowanie Twojego auta tez pozytywnie nie wplynelo na srodowisko nawet jesli teraz nie zatruwa jego spalinami. Tk sie martwisz o srodowisko to czemu nie kupiles Krossa?
  17. Nie sadze zeby w Czechach i na Slowacji bylo gorzej niz u nas. W sumie uwazam ze jest odwrotnie. Szoda ze podczas wprowadzania przepisow ktore sa stosowan3 na zachodzie politycy nie sugeruja sie tym jakie tam sa zarobki.
  18. Dokladnie to samo u mnie. I teraz mam pytanie. Jak dlugo mozna tak jezdzic? Wiem ze powinienem wymieniac jak najszybciej niestety nie ma mnie w Pl. Za poltora tygodnia wracam wiec tu gdzie teraz jestem nie zdarze wymienic. Do mechanika trzeba sie umawiac z wyprzedzeniem a do Polski przeciez dojechac musze.
  19. oliziado odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Niekoniecznie tablice musza sluzyc do kradziezy calego auta. Mozna sobie zamowic, np. sam tuner tv i wtedy na forum lato sprawdzic kto taki posiada.
  20. http://www.motodesign.nazwa.pl/component/option,com_productbook/func,detail/Itemid,83/id,16/ tutaj lusterka po 160
  21. a do dachu moze to co mozna znalezc na audizine: http://img98.imageshack.us/img98/15/picture059r.jpg http://img98.imageshack.us/img98/4936/b6audis4carbonfiberdoor.jpg zderzak podoba mi sie bardzo nie wiem natomiast jak wygladalyby listwy
  22. siemanko. wiem ze to nie dzial od tego ale zaglada tu najwiecej osob z tych okolic. szukam w Skierkach zakladu ktory zajmuje sie geometria kol. mozecie cos polecic? ewentualnie Lowicz ale tam chyba nic nie ma. i czy sa moze juz jakies plany na spocik majowy? 5-20 maja?
  23. jesli w b6 jest to mozliwe to mysle ze w b7 tez nie bedzie problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.