Treść opublikowana przez oliziado
-
Polacy za granica
moze i jest ale nie znaczy wcale ze jest to zgodnie z prawem. moze poprostu nikt nigdy na to nie zwrocil uwagi i tyle.
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
pre_pl a moze cos o 2.4 znajdzesz?
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
cieploodporna :>
-
[ALL B6] Demontaż słupków
Sorki, moze i faktycznie powinienem lepiej opisac o co mi chodzi. Mam na mysli oczywiscie zewnetrzna strone. A co z tylnymi szybami? chodzi o nakladki w ksztalcie trojkata w tyle drzwi.
-
[ALL B6] Demontaż słupków
Czy ktoś mi powie jak można zdemontować słupki miedzy drzwiami araz czarne trójkąty w rogach tylnych szyb(nawet nie wiem jak to nazwać ale chyba wiecie o co chodzi?
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
kladz carbon. zrob to dla nas:) czekamy
-
[ALL] Instruktaż obklejania karbonem (filmik)
az mam chec sprobowac. moze sie skusze ale napewno nie bede sie uczyl na samochodzie.
-
[ALL] Instruktaż obklejania karbonem (filmik)
obejrzymy wyniki pracy kolegi JORG-Composite
-
1 Maja Belgia otworzyła rynek pracy dla Polaków
nawet duzo[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 23:38_________________________________________________przychod na jednego mieszkanca maja duzy. ale moze i faktycznie podnosza go te wszystkie instyztucjie ktore maja tutaj siedziby. tak jak w Polsce srednia krajowa to kilka tys zl:)
-
1 Maja Belgia otworzyła rynek pracy dla Polaków
az tak zle? Belgia to jedno z bogatszych panstw. jkaie tam jest wogole bezrobocie?
-
1 Maja Belgia otworzyła rynek pracy dla Polaków
mozliwe ze niektorzy z Wysp o przeprowadzce pomysla
-
1 Maja Belgia otworzyła rynek pracy dla Polaków
a jakie zarobki? aaa i jesli pojedzie nas troche wiecej to mozna by jakiegos spota zorganizowac:)
-
[ALL] Instruktaż obklejania karbonem (filmik)
Wystarczy ze poczekasz poltora tygodnia i zobaczysz co robia w Polsce:) Lusterka, dyfuzor i ewentualnie listwy.
-
[ALL B7] Dyfuzor S-line Exterieur
Nie chodzilo mi o identyczny jak w b7 tylko o zderzak oo s4.
-
[ALL B7] Dyfuzor S-line Exterieur
Niedlugo zobaczymy jak to bedzie wygladalo w b6.
-
Podatek ekologiczny - protest
Jesli tak to chyba wszyscy powinni dawac na te drogi a nie tylki Ci co maja tansze samochody. To sie przesiadaj. Wyprodukowanie Twojego auta tez pozytywnie nie wplynelo na srodowisko nawet jesli teraz nie zatruwa jego spalinami. Tk sie martwisz o srodowisko to czemu nie kupiles Krossa?
-
Podatek ekologiczny - protest
Nie sadze zeby w Czechach i na Slowacji bylo gorzej niz u nas. W sumie uwazam ze jest odwrotnie. Szoda ze podczas wprowadzania przepisow ktore sa stosowan3 na zachodzie politycy nie sugeruja sie tym jakie tam sa zarobki.
-
[B6 AVJ] Huk podczas jazdy
Dokladnie to samo u mnie. I teraz mam pytanie. Jak dlugo mozna tak jezdzic? Wiem ze powinienem wymieniac jak najszybciej niestety nie ma mnie w Pl. Za poltora tygodnia wracam wiec tu gdzie teraz jestem nie zdarze wymienic. Do mechanika trzeba sie umawiac z wyprzedzeniem a do Polski przeciez dojechac musze.
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Niekoniecznie tablice musza sluzyc do kradziezy calego auta. Mozna sobie zamowic, np. sam tuner tv i wtedy na forum lato sprawdzic kto taki posiada.
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
http://www.motodesign.nazwa.pl/component/option,com_productbook/func,detail/Itemid,83/id,16/ tutaj lusterka po 160
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
a do dachu moze to co mozna znalezc na audizine: http://img98.imageshack.us/img98/15/picture059r.jpg http://img98.imageshack.us/img98/4936/b6audis4carbonfiberdoor.jpg zderzak podoba mi sie bardzo nie wiem natomiast jak wygladalyby listwy
-
Spociki w Skierniewicach
siemanko. wiem ze to nie dzial od tego ale zaglada tu najwiecej osob z tych okolic. szukam w Skierkach zakladu ktory zajmuje sie geometria kol. mozecie cos polecic? ewentualnie Lowicz ale tam chyba nic nie ma. i czy sa moze juz jakies plany na spocik majowy? 5-20 maja?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
jesli w b6 jest to mozliwe to mysle ze w b7 tez nie bedzie problemu.
-
[ALL B6] Czy wejdą felgi 20" do B6 ?
na 18" wygladaja tak:
-
[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?
Bedziesz jechal to przywieziesz :>