Treść opublikowana przez omario
-
[B6 AWX] Podwieszka wału - czy są jakieś zamienniki
Ja u siebie wymienialem..... wywalilem wal ... zdjalem podpore i poprostu wybilem lozysko ze srodka... pojechalem do sklepu z lozyskami i kupilem zamiennik o takich samych wymiarach za 18 zl!! zalozylem i wszystko jest ok.... a zrobilem juz z 4000 km,
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
kolor . ciemno-zloty taki pod braz
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
ale wszystko sie zgrywa tylko poprostu cos innego jest nie tak :/ teraz jedyne co moze byc nie tak to lozyska w kolach sam juz nie wiem za co sie wziac mam go juz dosc!!
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
niestety roznicy nie ma nadal buczy ktos stwierdzil ze to moze byc wina opon :/ a ten agip spelnia norme GL5 wiec chyba raczej jest ok
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
DO PRZEKLADNI CZYLI SKRZYNI??
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
KURcze to ja juz nie wiem bylem w ASO i gostek pokazywal mi ze wchodzi 1.3 litra i full syntetyk.... wiec zalalem go AGIP ROTRA LSX SAE 75W-90
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
a ja slyszalem ze full syntetyk tam ma byc
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
dzwonilem do ASO i wlasnie tyle wchodzi.... ale nie wiem jaki kupic.......
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
dyfer doszedl... tylko jest problem bo nie weim czy dobry:/ moj numer to DAJ 22128 a ten co przyszedl to DAJ 02089.... POMOZCIE MI .... A ILE WCHODZI OLEJ W DYFER I JAKI WLAC NAJLEPIEJ????
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
tak wiec objawy to "buczenie" oraz luz ( stuki przy ruszaniu i hamowaniu silnikiem) poczatkowo myslalem ze to lozysko na podporze wiec je wymienilem potem wymienilem jeszcze polosie ... nic nie pomoglo.... zauwazylem podczas ostatniej wizyty na kanale ze most ma luzy na tych flanszach co mocuje polosie oraz wewnetrzny luz ktory powoduje te stuki przy ruszaniu.... most zamowiony (650 zl.) do srody dam znac co i jak bo w czrawtek wracam na wyspy wiec musze autko zrobic.... i dodatkowo musze wymienic gume na przednim przegubie bo pekla tylko nie wiem jeszcze jak to zrobic:(
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
dzieki wielkie za pomoc
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
no i tu schody sie zaczynaja bo na wklejce w bagazniku nie ma kodu skrzyni ani silnika(zamiast kodu jest ------- to ).... a jak dzwonilem do aso powiedzieli ze w ajl-u wlasnie nie ma kodu skrzyni......
-
[B5 AJL] Jakie rodzaje tylnych mostów?
witam mam pytanko .... czy sa rozne rodzaje mostow ???? poniewaz musze wymienic go w moim aucie... i gdy dzwonilem do aso powiedzieli mi ze kazdy silnik ma inne przelozenia w moscie.... ja myslalem ze tylko skrzynia ma przelozenia i ze jezeli kupie most np. od 2.8 czy 1.9 tdi to bedzie pasowal.... .... ja w swoim aucie mam problem tego typu ze gdy auto przejedzie kilka kilometrow to strasznie zaczyna wyc .... dodatkowo ma wibracje w okoloicy 120 do 140 km/h ostatnio siedzielem pod autem i zauwazylem ze most ma spore luzy na "flanszach "gdzie przykreca sie polos , oraz luz wewnatrz... dodam ze wymienilem lozysko na podporze i polosie.... wiec wnioskuje ze most jest juz poprostu do d..y..... tylko teraz nie weim czy musze szukac do tego samego modelu czy nie???(dodam ze w ASO nowy most okolo 16 tys ;()
-
[B5 ARJ] Jak wymienić filtr paliwa ?
ja sie mialem za to zabrac ale jak wszedlem pod auto i zobaczylem co tam jest to dalem spokuj.... dam to komus kto lubi sie grzebac i nie sie bawi heheh
-
[B5 ARJ] Jak wymienić filtr paliwa ?
ten link nic tu nie pomoze gdyz tam jest FWD no i jest latwiej ..... inaczej jest zamontowany no i wogole inny filtr
-
[B5 AJL] Proszę o analizę logów
chcialbym zeby moje dmuchalo do 0.85 bara ;( ale mniejmy nadzieje ze niedlugo tak bedzie
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
czy cos czuje?? raczej nie ale na wskazniku doladowania widac ze minimalnie wieksze jest doladowanie - dochodzi do okolo .7 bara ale to wciaz za malo
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
zalozona i miejmy nadzieje ze cyka jak powinna
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
czyli co?? przeplywka nie ma bezposredniego wplywu na niedoladowanie?? [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 13:11_________________________________________________dzis kupilem ori. przeplywke wiec jedno mozna juz wykluczyc.....( dla ciekawych w ASO bydgoszcz 1150 zl ;( ) narazie nie mam czasu ale jak najszybciej sprawdze szczelnosc ukladu... jezeli to nie to to bede szukal dalej.... pozdro[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 21:43_________________________________________________A CO do sondy to wskazania na kanale 007 sa podobne do wskazan kolegi "d4rk-a" http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajl_prosze_o_analize_logow-t81630.0.html wiec chyba nie jest uszkodzona.... no ale to sa tylko moje przypuszczenia ... jezeli sie myle to prosze o korekte
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
widze ze tamat przestal interesowac a szkoda bo nadal nie wiem co robic.... tyle tylko ze musze sprawdzic szczelnosc ukladu..... a co dalej??? pozdrawiam
-
[B5 AFN] Regeneracja wału napędowego w quattro
Witam panowie.... toche puzno ale dolacze sie do tematu gdyz w mojej niuni ostatnio zauwazylem podczas ruszania delikatny "luz"dzis wszedlem pod auto i zauwazylem ze jest ok 5 milimetrow luzu na wale .... jednak nie wiem czy nie ma wogole luzu miedzy walem i skarzynia oraz walem i dyfrem???? moze moglibyscie mi pomoc??? dzieki za wszelkie sugestie
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
a co z tym bledem??? 00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent na polski to : 00515 Czujnik pozycji wału krzywkowego (czujnik efektu hali) – skrót do B+ (G40) : sprawdź CPM, jeśli OK., wymień dystrybutor... tylko co to oznacza
-
[B5 AJL] Proszę o ocenę logów
Witam... Sa to logi mojego autka.... i znalazlem "tlumaczenie" tych kodow bledow 00575 - Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej... 11-10 domyslam ze chodzi o to ze nie zostaje osiagniete odpowiednie cisnienie jednak niewiem gdzie ten czujnik sie znajduje
-
[B5 AJL] 1.8T 150 czy 180 koni? Prosze o pomoc
PLUS: 1.8 t Sedan Quattro AJL
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
to chyba jeszcze pedału gazu nie znalazłeś bo moja była AJL q w mieszanej jeździe 70/30 potrafiła łyknąć prawie 15l /100. i jestem pewien, że to nie kres możliwości... jeżeli chodzi o masę to nie ma sensu sugerować się danymi technicznymi. weźcie pod uwagę to, że quattro są bardzo często lepiej wyposażone i m.in. przez to więcej ważą. napęd też waży i to jest logiczne. 15 l/100km.... czlowieku to ty chyba czolgiem jezdziles..... a wierz mi wiem gdzie jest gaz i jak go uzywac.... to jest 1.8 a nie 3.5 litra