Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. a ja wczoraj zacząłem grzebać z tymi diodami od airbag i immo. Porozkręcałem wszystko itp zobaczyłem malutkie diodki, rezystorki obok i uj wie co jeszcze i powiedziałem pier**le i zakleiłem czarnym sylikonem te diody
  2. Odświeżę trochę. Mógłbyś kolego trochę więcej napisać o montażu tej podsufitki do sedana. Chciałbym to sobie zrobić, ale nie wiem, czy warto się zabierać za taką robotę. Powiem ci że ja montowałem z polifta do swojego i pasuje p&P (tylko sedan) w avancie jest więcej zabawy Musisz mieć komplet tzn podsufitke dystanse do tej podsufitki rączki osłony słupków przednich oraz tylnich (w tylnich trzeba tylko usunąć dwa albo trzy zaczepy ale to będziesz sam wiedział które jak przymierzysz) a i osłony środkowe na pasy bo są inne. Aha musisz kupić wieksze wkręty do zamocowania dystansów z rączkami ale to też będziesz wiedział co i jak jak kupisz. Teraz masz mocowane na wkrętach a w poliftach jest na śruby i będziesz musiał kupić wkręty takie jak masz teraz tylko takie długie jak w poliftach
  3. ja za swoją tylko manuala z passata dałem poniżej 1000 zł + oczywiście sprzedaż gratów obecnych nagrzewnica itp montaż sam robiłem pikuś
  4. zajedziemy może do Tadzia i może by tak jednym myknąć zawsze mniej na paliwo wyjdzie tylko nie wiem co na to Tadziu no to ja wstępnie też na 99% będę awilk pewnie też tylko dajcie wcześniej znać a i czy Tadzik by szedł na taki układ żeby można jedną bryką machnąć
  5. powiem że wyjęcie nagrzewnicy przy dobrym wietrze około 1,5 godziny mało to razy demontowałem nagrzewnicy
  6. Jeżeli niebyły nigdy demontowane to fabrycznie montowane są na taśmie dwustronnej bierzesz sobie suszarkę lub opal;arek i podgrzewasz i ciągniesz do góry i powinno ładnie zejść u mnie tak było z prawej strony taśma dwustronna a z lewej to jakiś baran na kleju do szyb przykleił i wtedy masakra
  7. gdybyś chciał to mam nagrzewnice do a4 sam byś sobie poradził z wyjęciem i zamontowaniem
  8. Zależy chyba jeszcze od kodowania w liczniku aby ten błąd pojawił sie na fisie i powiem tak że jak ustawie kodowanie tak abym miał gąg po otwarciu drzwi taki fajny to jak weźmiesz test zegarów pokrętłem to test wykonawczy (!) się nie pokazuje. Natomiast jak zrobisz kodowanie inne to ten test jest. dzis sprawdziłem wyciągnąłem bezpiecznik od abs i lamka abs świeci i miga tylko (P) w kilometrach ale na fisie nic nie ma. Szyba a da rade poznać która noga diody to jest minus czy nie bo sądząc po twoich odpowiedziach to trzeba odlutować tylko i wyłącznie minus diody TAK
  9. to faktycznie a ciekaw jestem co z kontrolką immo przylutować osobno kabelek czy też coś się może uj***ć żebym wiedział na 100 % że ktoś tak już zrobił i jest ok to było by elegancko a tu kicha ---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- chciałem zrobić fajnego tutoriala z fotkami
  10. no nie pier**l że po takim zabiegu licznik kaput i DEF sie wyświetli no to może jednak lepiej zaślepić a ciekaw jestem jakby to immo zrobić jakby odlutować noge też sie uj***e
  11. wychodzi na to że pin 10 w zielonej kostce i mówisz żeby zrobić tak że mase dać na żarówkę i ten pin 10 tez na żarówkę, a noge diody odlutować
  12. dysku akurat nie podmienialiśmy mam identyczną płyte w domu spróbuje podmienić płytę główna może to coś pomoże. Przez chwile myślałem że procek się przegrzewa ale to nie to. Wcześniej miał XP i było tak że raz chodził godzine i się wyłączył a niekiedy 3 godziny. A teraz jest tak ze ni hu.. nie da rady zainstalować zobacze z inną płytą główną dziś
  13. Pany podepnę się pod temat Kumpel ma problem z lapkiem co może się dziać że laptop sam się wyłącza jeżeli wejdziemy w bios to może tak stać ze 3 godziny i sie nie wyłączy. A jak chcemy zainstalować windowsa to się wyłącza po upływie kilku sekund. i tak w kółko. Dodam że sprawdzaliśmy wszystko pamięci itp czyściliśmy wiatraczek radiator, dawaliśmy nową paste na procesor. I bez zmian laptop Toshiba czy może być uwalona płyta
  14. aha czyli mogło by coś upalić hmmm no to chyba nie będę ryzykował tylko myślałem że to na takiej zasadzie działa. Kuźwa to teraz nie pamiętam które to były kabelki od tego airbaga kurcze myślałem że da rade tak zrobić ten myk z żarówką zamiast diody i będzie banglać szyba pamiętasz jakie to były kabelki a kontrolka ci normalnie w zegarach chodzi
  15. a gdybym zrobił tak że całkowicie usunąłbym diode z licznika i wlutował w jej miejsce normalną żarówkę to wydaje mi się że już powinno być ok tak czy źle myślę
  16. możesz jaśniej bardziej czyli nie mogę wy***ać diody i przylutować w jej miejsce żaróweczkę a co masz na myśli to żeby zrobić osobny układ osobny układ
  17. kuźwa a jednak airbag się żarzy ale zauważyłem że na włączonym zapłonie się nie zaświeca więc kurcze nie wiem co jest. Mam pytanie czy mogę wywalić tą diode i w miejsce tej diody przylutować żarówkę nie uwali się licznik przez takie coś i czy po takim zabiegu będzie wszystko ok z poduszką czy jak
  18. Kaju u kolegi sie wyjaśniło on ma jeszcze zegar analogowy z cyframi 12,3,6,9 to tam chyba nie było info wyświetlania drzwi ale to troszkę dziwne bo samochód z 2000 r Tak się jeszcze zastanawiam bo wychodzi że ma ten mini lift czy tam nie było info o otwarciu bagażnika, pomijam fakt że kolega może nie wie a może ma np nie fisa a 1/2 fisa. Pasowałoby zobaczyć fotkę to wtedy by było wiadomo
  19. Raczej mało prawdopodobne bo wszystko jest sterowane za pomocą krańcówek w drzwiach. A masz fotkę tego licznika może ktoś wcześniej wymieniał licznik i wpakował np z A6
  20. Samochód taki jak w profilu czy inny bo jak taki jak w profilu to spalona żarówka i rezerwa będą działać jak będzie rezerwa albo spali ci się żarówka:decayed: a pokazuje ci temperatury na fisie itp może go wyłączyłeś i nic ci nie pokazuje Pany a tak zapytam bo nie wiem czy dobrze myślę i chce tylko potwierdzenie kabelek od immo ten w zielonej wtyczce na pinie drugim to gdy wyciągnę go i połączę z katodą diody (minusem nogi) to powinno to chodzić tak jak powinno czy nie. Mam zamiar zrobić coś takiego żeby przeciąć ścieżkę do tej nogi diody i przylutować tam kabelek i połączyć go ze ścieżką od pinu 2 drugiego zielonej
  21. musisz odkręcić półkę pod kierownicą i tam masz przekaźniki dokładnie przekaźnik od wycieraczek ma numer 229
  22. to w końcu kiedy spocik i gdzie u Tadzia wprawdzie mówiąc u mnie parking pod MAX MEDEM jest i na przeciwko posesji więc zawsze troszkę samochodów pomieści
  23. Na elektrodzie też zadałem pytanie który to kabelek i otrzymałem taką samą odpowiedź co mi Kaju napisał kuźwa. Ale ja nie chce tak podłączyć, tylko tak aby to mniej więcej wyglądało jak ori ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- więc tak jakby to wyglądało ale nie wiem czy dobrze myślę czy nie i nie wiem czy przypadkiem bym licznika nie uwalił lub imma. Jeżeli w zielonej wtyczce na pinie 2 jest kabelek od immo to gdybym go wyciągnął i połączył do nogi diody odlutowanej to czy to powinno chodzić czy źle to rozumiem
  24. zagadaj do szoguna może on ma jeszcze ze starej dostawy ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- zaraz wracam i widzę odpowiedź który to kabelek w puszcze z immo
  25. To zapodaj plus z diody AB do diody od immo - będzie praktycznie jak w ori, bo te diody gasną prawie jednocześnie wolałbym jednak jak w ori

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.