Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
wygramy trzeba się zmobilizować może jakby wysłać kilka PW to by się szansa zwiększyła dzisiaj dorzucę jeszcze moje dwa głosy z innych kompów
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
ile nam brakuje
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Następny poszedł z innego kompa też ode mnie 331
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Tak wiem ale chodziło mi że nie był to pakiet oświetlenie w B5 nie było czegoś takiego jak pakiet oświetlenie (chyba) tylko to było w standardzie pakiet zaczynał się dopiero od B6
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
329 poszedł następny ode mnie w następnej jak będzie to mój będzie startował
-
[ALL B5] Czy mam grzane lusterka czy na Włochy nie montowali ?
panowie na ten temat już było może być po włączeniu grzania szyby , oraz po włączeniu zapłonu najprostszym sposobem to zerknij we wlepkę i odczytasz kody czy miałeś
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
293 panie i panowie do dzieła my musimy być lepsi tyle nas tu jest że powinno być dużo głosów. Oddałem głos nawet 4 P.S Mój synek też tam jest ale za bardzo nie chce wchodzić w konkurencje z kolegą z forum nie wiem czy zakładać temat abyście pomogli głosować żona wysłała zdjęcie
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
ile byś chciał za taką koloru kremowy czy jasno szary na PW oczywiście wszystkie boczki bym chciał zrobić
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Chyba jeszcze nie full w b5 chyba nie było takiego pakietu następne mody to będzie podświetlanie na nogi i lampka podsufitowa z diodami Raz były za 100 zł i to czarne razem z przesyłką ale pytałem czy pasują i się spóźniłem ktoś kupił ale tym razem zaryzykowałem
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
powinno si.ę wyrwać za 100 ja kupiłem za 120 na allegro ale inny kolor malowanko i wygląda jak ori[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 19:02_________________________________________________ tak samo jak z środka pociągnąłem kable do radia odkręciłem schowek żeby było dojście i przeciągnąłem dla mnie nie ma różnicy w ogóle się nie różni po tym malowaniu a malowałem same tylko obudowy bo kratki przełożyłem ze starych są identyczne i nawet kolor się nie różni, a takie kratki to ciężko dostać schodzą jak ciepłe bułeczki tylko zdjęcia tego nie oddają nie ma żadnej różnicy poważnie mówię
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
gdzie kupiłeś tą skórę ile dałeś