Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Krzychu super bryczka Mi jeszcze wszystko działa tylko Audi ma problem z kołami 2 masowymi to tyle z wad
  2. qr** a myślałem że foty były najgorsze
  3. za***isty kolorek i jasne flaki , super bryczka
  4. Spanky ,Mniej awaryjne ?
  5. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    baskecior jest aż tak strasznie ? Co za agresywna krytyka
  6. Ja bym kupił zwykłego diesla bez turbin.TDI jest fajne jak jest w miare nowe .
  7. Oki wezme
  8. To dodatkowy spojler A powaga to zeby ci slonce nie swiecilo miedzy dachem a lusterkiem
  9. Ej cyce robimy jakieś lody u żółwia ?
  10. W firmie mam golfa 5 z tym silnikiem i też tak wciąga. Troche to dziwne
  11. Wojtuś hamuj bajere bo ja czasem przez wrocek latam I buziaki ślimaki dla dzika z zabrza Doszly fotki od bambo ?
  12. Norbi mi to nie przeszkadza luzik ja tez tak robie
  13. Mieli troche na starcie i przy wbijaniu na 2 , teraz i tak mało bo 235 lacze ale na zimowych 205 to fiu fiu
  14. To nie ja ,to 450 Nm.
  15. Rezaj rezaj , fajnie że tobie chce sie to robić
  16. Daje rade Norbi dzisiaj karpia zrobił z ESP haha
  17. hehe hamować bajere cyce Spot jak zawsze git , foty niesamowite
  18. hehhee matrix jest za***isty , to był miły akcent na koniec sesja z tym dzikiem Myślałem że mi zwieracze puszczą bu hahhaa
  19. Jeszcze troche fotek to moze odnajde ten brakujacy kawałek filmu hehe
  20. lukas nie wkręcaj to nie ja , przyrezałeś coś w notatniku hahaa, super że kicia jest na forum
  21. Ja pitole zejde zaraz z tych fot Norbi jak zamiata hehe
  22. No to prze....ne mamy hahah
  23. jak znam Żółwika to powie że sie nie wyrobił hihihiiii
  24. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piękna bryka stary. Jutro wpadaj do nas hehe Norbi i jego shiza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.