Treść opublikowana przez ono
-
Bixenon Xenon od A do Z
Np w bixenonie BMW jest extra lampa do migania dlugimi a jak w B6 to nie wiem . Podobno jest tak dlatego ze przesłona soczewki za wolno pracuje .
-
audi navi plus rsn-e
ctv widze ze cos tam rezasz w tych nawigacjach to sie podepne pod temat z pytaniem o tv .Wiec moze mi napiszesz jak wyglada zamontowanie tv do mojej navi czy trzeba antene montowac jakies kable klasc przez bryke , jakie dodatkowe elementy sie montuje i gdzie , moze masz jakies fotki z takiego zabiegu , dzieki
-
Bixenon Xenon od A do Z
A w bixenonie w B6 masz miganie długimi xenonem czy normalną żarówką?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Poziek jak już tak chcesz bardzo rezać to zrób bixenony skrętne A co !!! Robią fajnego zeza przy odpalaniu
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
Albo ma samochod na gwarancji
-
Ustawianie daty i godziny po99r
Jak odbiore bryke z serwisu to sie pobawie
-
Ustawianie daty i godziny po99r
Brak antenki brak sygnału.Może u was sie gdzieś ustawia na auto czy coś , albo poprostu masz słaby sygnał tam gdzie bryka stoi czasem tak jest np w zwykłych zegarach DCF.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy ja po to je czasem pisze
-
Ustawianie daty i godziny po99r
Nie mam pojęcia gdzie ona jest ale powinno ci sie samo wszystko ustawiać ja moge to ręcznie przestawić w kompie FIS godzine i date.
-
Ustawianie daty i godziny po99r
To jest wskaźnik poziomu sygnału anteny DCF
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedziemy nie ma co sie pier.......... w tańcu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy , Kunio , Norbi i ja bedziemy , Żółw jutro grają o 17 i o 21 , posiedzimy godzine i spadamy na mecz , jak myślisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będziemy spoko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może kolega Kunio mnie jutro podwiezie to będe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde mam bryke w serwisie więc jutro raczej nie wpadne
-
Serwisy.Te dobre i te złe
No to napisze o ASO Szewczyk w wawie . Od jakiegoś czasu czuje drgania wibracje w samochodzie pojechałem do Szewczyka , koleś umówił mnie na następny dzień że od ręki zdjagnozują usterke ( ja oczywiście wiem że to padło koło 2masowe ).Wpadam rano oddaje kluczyki i czekam czekam czekam ze 2 godziny , nagle koleś przychodzi i mówi sory dopiero w poniedziałek bo nie ma elektronika, no to ja już piana że siedze jak pipa a tu d*pa blada.No to wpadam dzisiaj o 8 rano bryke wzieli koleś pojechał sprawdzać po powrocie mówi że koło 2 masowe Ale muszą rozebrać itd , no to wracam do domciu bryka zostaje, po 2 godzinach telefon serwisant mówi że niestety nie bedzie to wymiana gwarancyjna bo usterka jest z mojej winy , mam zły styl jazdy :shock: Wpadam do nich i słucham ich nędznych wypocin że niby źle ruszam samochodem itd itp , wqrwiłem sie strasznie zebrała sie komisja 10 osobowa jakoś im udowodniłem że sprzęgło nie jest spalone a koło jest firmy luk czyli te koła jakie wymieniali w innych dieslach bo były wadliwe.Wkońcu szef serwisu przyznał mi racje i będzie dobrze :)Nie wiem czy ten serwis jest zły czy dobry ale próby ściemniania klienta napewno źle o nich świadczą. Napisze jak sie zakończyło. Pozdro
-
Gdzie szukać info o tym jakie mam zawieszenie?
http://igorweb.org/equidec/Default.aspx a tu sprawdzałeś ? Bo mi chyba wszystko pokazało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahaha
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
No to ładnie Jutro też będe u Szewczyka o 8 rano , ja mam jeszcze gwarancje naszczęscie to niech wymieniają wszystko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No gadaliśmy na spocie . Dość dziwna jest sprawa tych koni bo w A4 jest 233 a w A6 225
-
Wycieraczki - Valeo Xtrm, Bosch Aerotwin...
O wiele lepiej zbierają wode, i są bardzo ciche.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No już sobie zmieniłem w profilu , teraz mam gicio hehe
-
Wycieraczki - Valeo Xtrm, Bosch Aerotwin...
Jak dla mnie są super.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam 204 Km i 450 Nm . Dopiero od 2006 roku jest 233Km i 450 Nm , silniki są identyczne tylko sofcik inny.W profilu mam 233 bo nie mogłem innego wybrać tylko taki jest. Spanky na stronie Audi nie było też 3.0 TDI manual.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziadek nie ale taki koło 40 dawał rade na trasie , słabszy malutko bo 200 KM miał