Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Np w bixenonie BMW jest extra lampa do migania dlugimi a jak w B6 to nie wiem . Podobno jest tak dlatego ze przesłona soczewki za wolno pracuje .
  2. ctv widze ze cos tam rezasz w tych nawigacjach to sie podepne pod temat z pytaniem o tv .Wiec moze mi napiszesz jak wyglada zamontowanie tv do mojej navi czy trzeba antene montowac jakies kable klasc przez bryke , jakie dodatkowe elementy sie montuje i gdzie , moze masz jakies fotki z takiego zabiegu , dzieki
  3. ono odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    A w bixenonie w B6 masz miganie długimi xenonem czy normalną żarówką?
  4. ono odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Poziek jak już tak chcesz bardzo rezać to zrób bixenony skrętne A co !!! Robią fajnego zeza przy odpalaniu
  5. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Albo ma samochod na gwarancji
  6. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak odbiore bryke z serwisu to sie pobawie
  7. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Brak antenki brak sygnału.Może u was sie gdzieś ustawia na auto czy coś , albo poprostu masz słaby sygnał tam gdzie bryka stoi czasem tak jest np w zwykłych zegarach DCF.
  8. Tomboy ja po to je czasem pisze
  9. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie mam pojęcia gdzie ona jest ale powinno ci sie samo wszystko ustawiać ja moge to ręcznie przestawić w kompie FIS godzine i date.
  10. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To jest wskaźnik poziomu sygnału anteny DCF
  11. jedziemy nie ma co sie pier.......... w tańcu
  12. Tomboy , Kunio , Norbi i ja bedziemy , Żółw jutro grają o 17 i o 21 , posiedzimy godzine i spadamy na mecz , jak myślisz?
  13. Będziemy spoko
  14. Może kolega Kunio mnie jutro podwiezie to będe
  15. Kurde mam bryke w serwisie więc jutro raczej nie wpadne
  16. No to napisze o ASO Szewczyk w wawie . Od jakiegoś czasu czuje drgania wibracje w samochodzie pojechałem do Szewczyka , koleś umówił mnie na następny dzień że od ręki zdjagnozują usterke ( ja oczywiście wiem że to padło koło 2masowe ).Wpadam rano oddaje kluczyki i czekam czekam czekam ze 2 godziny , nagle koleś przychodzi i mówi sory dopiero w poniedziałek bo nie ma elektronika, no to ja już piana że siedze jak pipa a tu d*pa blada.No to wpadam dzisiaj o 8 rano bryke wzieli koleś pojechał sprawdzać po powrocie mówi że koło 2 masowe Ale muszą rozebrać itd , no to wracam do domciu bryka zostaje, po 2 godzinach telefon serwisant mówi że niestety nie bedzie to wymiana gwarancyjna bo usterka jest z mojej winy , mam zły styl jazdy :shock: Wpadam do nich i słucham ich nędznych wypocin że niby źle ruszam samochodem itd itp , wqrwiłem sie strasznie zebrała sie komisja 10 osobowa jakoś im udowodniłem że sprzęgło nie jest spalone a koło jest firmy luk czyli te koła jakie wymieniali w innych dieslach bo były wadliwe.Wkońcu szef serwisu przyznał mi racje i będzie dobrze :)Nie wiem czy ten serwis jest zły czy dobry ale próby ściemniania klienta napewno źle o nich świadczą. Napisze jak sie zakończyło. Pozdro
  17. http://igorweb.org/equidec/Default.aspx a tu sprawdzałeś ? Bo mi chyba wszystko pokazało
  18. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No to ładnie Jutro też będe u Szewczyka o 8 rano , ja mam jeszcze gwarancje naszczęscie to niech wymieniają wszystko
  19. No gadaliśmy na spocie . Dość dziwna jest sprawa tych koni bo w A4 jest 233 a w A6 225
  20. O wiele lepiej zbierają wode, i są bardzo ciche.
  21. No już sobie zmieniłem w profilu , teraz mam gicio hehe
  22. Jak dla mnie są super.
  23. Ja mam 204 Km i 450 Nm . Dopiero od 2006 roku jest 233Km i 450 Nm , silniki są identyczne tylko sofcik inny.W profilu mam 233 bo nie mogłem innego wybrać tylko taki jest. Spanky na stronie Audi nie było też 3.0 TDI manual.
  24. Dziadek nie ale taki koło 40 dawał rade na trasie , słabszy malutko bo 200 KM miał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.