Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Bez sensu z tą autostradą , też miałem nadzieje że h*j z tego wyjdzie , dobrze że przynajmniej podwykonawców udało się wyruchać na kasę .
  2. Nie przesadzaj , nie jest tak źle , jakieś 3 lata temu robiłem temat w Szczecinie , dzięki FIDIC GW latał jak pojebany żeby ogarnąć cały temat i wszystkie papiery , w rezultacie wy***ali GW z umowy przez co wszystkie kary i gwarancje przeszły na rzecz PW . Ale racja że FIDIC czasem bardziej komplikuje niż pomaga . Tak czy tak mamy piątek i trzeba sie najebać
  3. Zapewne , to widać po naszych drogach i autostradach
  4. Moskal , nie chce mi sie pisać Kiedyś ci opowiem jak to u nas działa , i uwierz mi działa i da sie to zrobić
  5. Tak moskal teoretycznie masz racje , ale przez takie akcje budowy tak długo trwają , każdy zwala winę na innego , podwykonawca na GW , GW na inwestora na projektanta itd , znam to . Ja akurat już dawno sie nauczyłem że lepiej jest mieć bezpośredni kontakt z inwestorem i załatwiać temat "od ręki" , przecież można zorganizować naradę na której możecie ustalać rożne problemy na bieżąco , wiadomo że nikomu się nie chce , projektant ma wyjebane , GW tym bardziej , a inwestor ( urzędnik ) chce mieć wypłatę i spać spokojnie , trzeba jednak do tego dążyć przez co inwestycja będzie szybciej , lepiej i taniej zrealizowana . Możliwe że specyfika twojej branży jest inna niż moja , ale standardy i rozwiązania powinny być podobne .
  6. I potem przez moskala spotykamy lampę na środku ścieżki rowerowej ( bo tak było w projekcie k**wa ) hahahahah Norbi , raga by powiedział : och , ale ich wyprzedziliśmy .
  7. Na Torwarze git , jak za starych fajnych czasów
  8. Szkoda że cie nie będzie hornet
  9. Ja wracam z trasy , ale na 19 bede na torwarze !
  10. Spoko , możemy jutro na Torwarze , też będę kox
  11. oj , nie pije więcej To kiedy spot na torwarze ?
  12. A ty co , nie zjeżyłeś dowcipu ?
  13. Ledwo ledwo i to tylko na trójce ! hujowe czasy , trzeba było myć bryke na spoty i w ogóle jakoś tak pedalsko było Wszyscy sobie bezinteresownie pomagali , bez sensu k**wa .
  14. Malik , dach jest otwarty od 2 lat tez bym wpadł ale leje i pizga .
  15. czemu mój gif w avatarze nie jest gifem ? ale to nowe forum jest zjebane
  16. oooo Norbi nauczył sie cytować , koxxxx
  17. A co tu za piractwo się szerzy do uja pana ? Już wysłałem powiadomienie na odpowiednie komisariaty z adresami IP .
  18. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Konkurencja z Brazylii nie śpi , też fajny filmik zrobili
  19. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nie wiem jeszcze , ale raczej nie bo ostatnio siedzę non top w bryce i latam po PL , mam dość , zresztą tak jak już pisałem stacjonarne impry średnio mnie interesują
  20. Leciałem na obiadek do knajpy , pozdro !
  21. ono odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    Kiedyś krytykowali xenon za ostrą krawędź światło/cienia , przez co oko obszar nieoświetlony widzi bardziej ciemny niż jest w rzeczywistości . Teraz będą krytykować Ledy
  22. No niestety , jak brak zamienników , albo wiesz że zamiennik jest do bani to lecisz do ASO . Fakt 4 tyś za oponę to w pytę , ale jak kupujesz nową brykę za 500 to 4 tyś za opone wydaje sie na miejscu
  23. A bo wymyślają jakieś pojebane rozmiary , wersje żeby tylko w ASO były dostępne , jakiś czas temu kumpel chciał kupić zimówki do Raw4 , okazało sie że nie ma zimówek na tą felge , można kupić z felą za 20 tyś , masakra ! Malik , rezaj blachy od spodu , za***iście wygląda .
  24. Tak w ASO , ale nie wiem czy RunFlaty , pewnie tak bo w betach to standard .
  25. To jakoś tanio , kiedyś kupowałem do X6 to właśnie 4 tyś kosztowała , ale może tam jakieś inne są .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.