Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bez sensu z tą autostradą , też miałem nadzieje że h*j z tego wyjdzie , dobrze że przynajmniej podwykonawców udało się wyruchać na kasę .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie przesadzaj , nie jest tak źle , jakieś 3 lata temu robiłem temat w Szczecinie , dzięki FIDIC GW latał jak pojebany żeby ogarnąć cały temat i wszystkie papiery , w rezultacie wy***ali GW z umowy przez co wszystkie kary i gwarancje przeszły na rzecz PW . Ale racja że FIDIC czasem bardziej komplikuje niż pomaga . Tak czy tak mamy piątek i trzeba sie najebać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapewne , to widać po naszych drogach i autostradach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal , nie chce mi sie pisać Kiedyś ci opowiem jak to u nas działa , i uwierz mi działa i da sie to zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak moskal teoretycznie masz racje , ale przez takie akcje budowy tak długo trwają , każdy zwala winę na innego , podwykonawca na GW , GW na inwestora na projektanta itd , znam to . Ja akurat już dawno sie nauczyłem że lepiej jest mieć bezpośredni kontakt z inwestorem i załatwiać temat "od ręki" , przecież można zorganizować naradę na której możecie ustalać rożne problemy na bieżąco , wiadomo że nikomu się nie chce , projektant ma wyjebane , GW tym bardziej , a inwestor ( urzędnik ) chce mieć wypłatę i spać spokojnie , trzeba jednak do tego dążyć przez co inwestycja będzie szybciej , lepiej i taniej zrealizowana . Możliwe że specyfika twojej branży jest inna niż moja , ale standardy i rozwiązania powinny być podobne .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I potem przez moskala spotykamy lampę na środku ścieżki rowerowej ( bo tak było w projekcie k**wa ) hahahahah Norbi , raga by powiedział : och , ale ich wyprzedziliśmy .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Torwarze git , jak za starych fajnych czasów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda że cie nie będzie hornet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wracam z trasy , ale na 19 bede na torwarze !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko , możemy jutro na Torwarze , też będę kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj , nie pije więcej To kiedy spot na torwarze ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ty co , nie zjeżyłeś dowcipu ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ledwo ledwo i to tylko na trójce ! hujowe czasy , trzeba było myć bryke na spoty i w ogóle jakoś tak pedalsko było Wszyscy sobie bezinteresownie pomagali , bez sensu k**wa .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik , dach jest otwarty od 2 lat tez bym wpadł ale leje i pizga .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czemu mój gif w avatarze nie jest gifem ? ale to nowe forum jest zjebane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oooo Norbi nauczył sie cytować , koxxxx
-
mapy rns-e - slask
A co tu za piractwo się szerzy do uja pana ? Już wysłałem powiadomienie na odpowiednie komisariaty z adresami IP .
-
Mustang Bullitt
Konkurencja z Brazylii nie śpi , też fajny filmik zrobili
-
Mustang Bullitt
Nie wiem jeszcze , ale raczej nie bo ostatnio siedzę non top w bryce i latam po PL , mam dość , zresztą tak jak już pisałem stacjonarne impry średnio mnie interesują
-
Spotkania na drodze
Leciałem na obiadek do knajpy , pozdro !
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Kiedyś krytykowali xenon za ostrą krawędź światło/cienia , przez co oko obszar nieoświetlony widzi bardziej ciemny niż jest w rzeczywistości . Teraz będą krytykować Ledy
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No niestety , jak brak zamienników , albo wiesz że zamiennik jest do bani to lecisz do ASO . Fakt 4 tyś za oponę to w pytę , ale jak kupujesz nową brykę za 500 to 4 tyś za opone wydaje sie na miejscu
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
A bo wymyślają jakieś pojebane rozmiary , wersje żeby tylko w ASO były dostępne , jakiś czas temu kumpel chciał kupić zimówki do Raw4 , okazało sie że nie ma zimówek na tą felge , można kupić z felą za 20 tyś , masakra ! Malik , rezaj blachy od spodu , za***iście wygląda .
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tak w ASO , ale nie wiem czy RunFlaty , pewnie tak bo w betach to standard .
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
To jakoś tanio , kiedyś kupowałem do X6 to właśnie 4 tyś kosztowała , ale może tam jakieś inne są .