Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze dzieki aż mi sie naplet zaczerwienił hihi Sikaliśmy razem pod słupem w Media Markt Bez takich mi tu Norbi prosze ____________ Z ostatniej chwili ___________ Znalazłem mieszkanie w Radości i będzie .....? parapet oczywiście. :564: Trzeba sąsiadów przyzwyczaić kto jest teraz sołtysem w tej chacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze troche polatam klekotem ale jeśli już to http://mobile.de/SIDAI6NVyaTWk3N9QUSPIwuhw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1169309402A1Iindex_cgiD1100CCarZ-t-vctpLtt~BmPA1B21B20C230%81G-t-vCaMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100B27D1900BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=24&id=11111111241461211& Jak już zamieniać to na rakietke Widze poź wkońcu zrozumieł że z kosiarki sie traktora nie zrobi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz Norbi sprzeda Poźkowi S4 za 45 i kupi B6 1.9 TDI Q , a Kichol od lukasa klekota i wszyscy banan heheh
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
No tak tak tydzień sie kończy ale ja ostatnio mam taką zadyme że katastrofa , jak tylko sie ogarne bedzie filmik napewno.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno zrobił 200 KM jak zajebał ze sprzęgła to on z fotelem został a bryke uj strzelił , nikt nie wie gdzie jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja ostatnio czytałem w necie że ludzie coraz więcej książek czytają ... jak zwykle ściema hihih
-
[B6 3.0 instrukcja obslugi auta potrzebuje]
W Audi ostatnio kupowałem od rączki za 90 zł
-
[RNS-E] Polskie mapy
Płyta w niemczech to 250 euro netto , poprostu dzwonisz do jakiegoś salonu Audi i zamawiasz do PL,albo czekasz jak mi sie uda ten teges Płyta chodzi za***iście jest bardzo dokładna PL nawet drogi przez las są w wawie, wgrywa sie odrazu nowy sofcik i jest pare zmian w opcjach i wyglądzie , i jakies dodatkowe opcje pare fot: A tak w Fisie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To trzeba w dzień więc może lepiej sobota/niedziela ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry jest , no może mnie troche w suta uwiera ale luz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to prawda Esa zapitala pięknie i za***iście wygląda , co do starcia to ja sie przestraszyłem na końcu bo mi sie pas skończył , odpuściłem jak byłeś pół długości przed zaraz po zwężce .Trzeba sie ustawić jak mówiłem na S tam jest oko , ale i tak jestem pewien że mnie zrobisz to chyba normalne bo strasznie widać różnice w długości biegów. No nic zobaczymy tak czy tak Norbi bryka jest prze za***ista naprawde Wielkie gratki wyboru mialeś racje nie no qwa wcale dwie tochy po 130 kilo qr** ten polar nawet ciepły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale mam kaca ja pierdooooo , wczoraj dałem ojejku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stoi jak stoi ale jak za***rdala uuuuu . 1.8 T po wilkich wielkich modach wciąga nosem NOSEM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No za***ista stary !!!!!!!! gratki gratki gratki :564: :galy: No i na Norbiego nie ma teraz bata To jest to , zero rezania poprostu odjazd
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
Czyściłem aż tak że mi winda padła Nic nie dało neoeinez luz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie filmik z 3 kamer Tylko jak sie teraz z Norbim dogadać jak on ciągle w bryce siedzi
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
d*pa dalej to samo , co za kicha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi szykuj bryke na ustawke trzeba sprawdzić KM vs Nm Musimy sie gdzieś zgadać w dzień jak nie będzie padać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie niech mi ktoś wyśle prawidłową ścieżkę pliku Boot.ini Xp Prof z jednym sys. plz
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
Kurde wywaliłem Etke chce zainstalować a tu takie coś Wie ktoś może co z tym zrobić ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Powsinie bo tam robie bryke Nie lubie serwisów Audi jak widze że ten sam mechanik robi T4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety nie da sie podmienić , one kosztują tyle samo . Tak u RW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciesze sie ze uznali GW no i że będe miał nówke sztuke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłem dzisiaj w Audi i wymieniają mi kiere i gałke na GW klasa hihi
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Jeszcze nie bo kolega Norbi w nocy przyjechał nowym nabytkiem dopiero