Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. malik odpowiedział(a) na Boberro temat w Audi A4 B6
    Wydaje mi się, że oryginalne Osram-y (których używają w ASO za 700PLN/szt) ciężko trafić. Na aukcjach sprzedawane są chyba albo podróbki albo jakieś odrzuty z produkcji oraz cała masa Philipsów. Niestety wszystkie takie D1S-y świecą na żółtawo. Kiedyś robiłem foty 2 autek. W jednym były zamontowane "oryginalne" 4300k w drugim 8000k. W bezpośredniej konfrontacji światło z lamp autka nr. 1 miało kolor siuśków Niestety nie mogę znaleźć tej fotki, ale postaram się zrobić podobną na następnym spociku.
  2. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Na pierwszej stronie wątku masz adres do aukcji ebay. [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 12:16 _________________________________________________ Hehe.. no co nie pasi?
  3. Chyba faux pas "fułaje" (czyli fuaye) to nasze kuluary
  4. Idź do apteki i kup 200ml strzykawkę (~2PLN) plus wężyk do kroplówki (~1PLN). Odessij nadmiar oleju i będziesz mógł spać spokojnie
  5. malik odpowiedział(a) na _zby temat w Audi A4 B6
    Też malowałem swoje rok temu. Progi + dokładki zderzaków. Koszt za całość około 1000PLN.
  6. malik odpowiedział(a) na _zby temat w Audi A4 B6
    Chodzi Ci o listwy zewnętrzne czy wewnętrzne?
  7. Ostatnio zwiał mi piękny komplecik (kiera + puducha) na ebay.com za 315GBP. Trzeba szukać.
  8. Przemku, Niestety ani amerykanie ani hiszpanie nie gwrantują czy modyfikacje w kostce dadzą taki efekt, że przy zderzeniu odpalą się 2 poziomy ani czy poduszka wogóle odpali Żaden z rezaczy po prostu nie chciał poświęcić poduchy i czujnika.
  9. Po kiego wała wrzucasz jakieś paczki na rapidshare? Wielu ludzi nie ma komfortu zmiany dynamicznie swojego IP i niestety musi czekać w kolejce przy używaniu konta free. Mi wywala czas oczekiwania 78 minut. Na prawdę myślisz, że ktoś będzie na tyle zdesperowany żeby czekać tyle na sciągnięcie kilku fotek Twojej bryki? Wrzuć po prostu fotki na fotosik (czy inny imgashack albo picasse) i wklej tutaj linki lub całe fotki jak normalny biały człowiek. [br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 11:54 _________________________________________________Teraz Git :th: Rzeczywiście bryka wygląda spoko.
  10. malik odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    Nie ma różnicy moim zdaniem. Mocowania relingów są przecież tuż przy krawędziach dachu.
  11. Byłem rok temu w Dubaju i litr paliwa w przeliczeniu kosztuje około 2PLN. Myślę, że w Iranie podobnie i chyba jakiś błąd sie wkradł z tymi 25gr.
  12. Nieeeee no koleś jest bezbłędny 210MB!!! Już ściągam! Masakra!
  13. czaki22, poszlo na priv
  14. Eeee... a juz myslalem, ze chodzi o modyfikacje z tytulu tego wątku czyli ledy z R8.
  15. malik odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    RS4 B7 tez ma z tylu szybki na korbke
  16. Nie bądź gołosłowny Ice. Dawaj foty! :gwizdanie:
  17. malik odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    Pakiet chrom jest chyba za dopłatą. Ciekawe, że czarne relingi też są tak na prawdę aluminiowe, tylko pokryte plastikiem. Mając odpowiednią szlifierkę i trochę zacięcia można pewnie przerobić je na wersję chrom
  18. Wrzucaj na bieżąco na picasse a nie w jakieś paczuszki będziesz pakował
  19. malik odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    Nie wiem skąd Raggaman wyczaił te relingi. Możliwe że z allegro. Chociaż tam ceny za chromy zaczynają się od 600PLN.
  20. Spoko :th: Przyciemnienie szybek to jeden z podstawowych modów do avanta żeby przestał wyglądać jak autobus
  21. malik odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    Ladne foteliki. Poluje na takie :th: Jak chcesz to mam czarne relingi do kompletu
  22. malik odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    Nie, zadnych slupkow sie nie demontuje. Odkrecasz tylko obydwa uchwyty, dodatkowo srubkę pod kapselkiem Airbag kurtyn oraz jedna ktora siedzi w uchwycie do gornego mocowania rolety (dosyc gleboko). Wtedy wszystkie listwy tapicerki (pomiedzy slupkami i podsufitka czyli dokladnie te, ktore przykrywaja kurtyny) odchodza ladnie na calej dlugosci potrzebnej do dotarcia do srubek mocujacych relingi. Wtedy odginasz miejscami lekko podsufitke i masz super dostep do kazdej srubki. Z drugim relingiem poszlo mi znacznie szybciej bo juz wiedzialem co demontowac. Pierwszy byl troche na czuja i niepotrzebnie odkrecalem np. oslone przeciwsloneczna z przodu. Mozna spokojnie odkrecic reling bez jej demontazu. Na prawde nie ma sie czego obawiac.
  23. Eeee, no co z tymi fotkami?
  24. Kilka nowych modów na koniec zimy - Przednie postojówki LED wraz z rezystorkami http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26207.0 - Tylnie lampy LED http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25622.msg321305#msg321305 - Satynowe relingi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7327.msg327460#msg327460 Wkrótce update fotek na pierwszej stronie :th: Stay tuned!
  25. malik odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    Chciałbym się pochwalić, że dołączyłem do dumnego grona posiadaczy pełnego pakietu chrom. Kilka dni temu Raggaman wyczaił dla mnie chromowane relingi za 350PLN. Chwała mu za to! Dzisiaj rano wziąłem się za montaż i po mniej więcej 1.5h operacja zakończyła się sukcesem :th: Nic nie połamałem, nic nie pourywałem. Opowieści o tym jak trudno to zrobić można wsadzić między bajki. Niniejszym ogłaszam się głównym klubowym specjalistą od montażu relingów w B6 Chętnie służę pomocą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.