Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Heh, widać że reklama skuteczna! Witaj w klubie.
  2. Mistrzunio nie? Polecam się na przyszłość.
  3. Hehehe, odciąłem i nadałem DHLem do kraju
  4. No wogóle trzeba mieć uprawnienia Podsawowa licencja zezwala na zejśćie na 18m. Ja mam drugi stopień ze specjalizacjami Deep Dive (do 40m), nurkowania nocne, nawigacja podwodna i oddychanie nitroxem (mieszanka wzbogacona do 32% tlenu).
  5. Jestem już w kraju. Nury za***iste! Na razie muszę ogarnąć zaległości z pracy więc na forum rzadko będę się pojawiał. Na spociku we wtorek zamelduję się oczywiśćie. Działko przeciwlotnicze brytyjskiego transportowca Thistlegorm zatopionego przez Niemców w 1941 roku na Morzu Czerwonym. 32m pod wodą Sorry za słabą jakość ale na tej głębokości białe naturalne światło już nie dochodzi. Pozostają tylko odcienie niebieskiego.
  6. Heh, moje fele Zerżneli
  7. Hehe.. dokładnie taki mam plan. Przełożę graty do B7 I tak sobie usprawiedliwiam ten wydatek.
  8. O w morde. Co ja czytam. W Polsce snieg? Ja tu mam 35 stopni temp. pow. i 29 stopni temp. wody Pozdrowienia z Sharmu! Wlasnie plyne na Thistlegorm!
  9. Że co mam niby odpuścić? Poszukiwania b7 na wiosne? Mowy nie ma. Już postanowione. A co do żarówek 8000k to już idą. Za tydzień na spocie montaż.
  10. Uuuuuu, ŁAŁ!!!! Daj full size! BTW: skąd zasysasz te obrazki? Jest jakaś biblioteka tego na sieci? Jak dobrze widzę to sesje z magazynu Import Tuning?
  11. Heh spoko. Parking pod Koźmińskim Ale ten Twój jakiś taki przykurzony
  12. I tak właśnie jest
  13. I dobrze polakierować
  14. Spoko. Pamiętam. Możliwe, że skorzystam z Twoich kontaktów [br]Dopisany: 15 Październik 2007, 21:41 _________________________________________________ Wezmę u Ciebie korki
  15. Cztery wytyczne: - 3.0TDI V6 - quattro - czarna perła - avant Resztę wyrezam! :> Start misji - Maj 2007 Watch this space! :th:
  16. oooo chyba rezanko Q Zimno, zimno...
  17. Malik ja sie z Toba zgadzam w 100%........ No i grunt żeby nakręcać się wzajemnie i przetrwać do wiosny z tymi naszymi ośkami :th: W następnym roku jednak mam pewien plan
  18. Oj niestety kurvva mać ;( Liczę na to, że jednak opady śniegu nastąpią w tym roku jak najpóźniej albo wogóle.
  19. Jeździłem 1.9 i nie ma porównania Jesli chodzi o osiągi a przede wszystkim jeśli chodzi o dźwięk V6. Mogę wyłączyć moje Bose i słuchać tylko tego dźwięku. Czasami aż ciary przechodzą No ale co Ci będę opisywał, przecież z Twojego opisu wynika że też masz 2.5V6. Trochę starszy ale praktycznie taki sam. 1.9 po chiptuningu potrafi dogonić 2.5. Ale tylko dlatego, że 2.5 ma założoną blokadę elektroniczną na pompie paliwowej. Istnieją jednak realne szanse na to, że blokadę uda się w końcu zdjąć i spokojnie ten silnik przeskoczy 400Nm i 200 koni. Cała nadzieja w mistrzu Rogalotti [br] Dopisany: 15 Październik 2007, 20:50 _________________________________________________ Dzięki. Z początku chciałem zwykłe s-line ale jak zobaczyłem te to się zakochałem. Felgi to model Nuvolari firmy Mam. Cena około 2300PLN za komplet (4szt). Szukaj przede wszystkim na niemieckim ebay-u, czasami zdarzają się na allegro.
  20. Poszło na priv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.