Treść opublikowana przez malik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Heh, widać że reklama skuteczna! Witaj w klubie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mistrzunio nie? Polecam się na przyszłość.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe, odciąłem i nadałem DHLem do kraju
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wogóle trzeba mieć uprawnienia Podsawowa licencja zezwala na zejśćie na 18m. Ja mam drugi stopień ze specjalizacjami Deep Dive (do 40m), nurkowania nocne, nawigacja podwodna i oddychanie nitroxem (mieszanka wzbogacona do 32% tlenu).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem już w kraju. Nury za***iste! Na razie muszę ogarnąć zaległości z pracy więc na forum rzadko będę się pojawiał. Na spociku we wtorek zamelduję się oczywiśćie. Działko przeciwlotnicze brytyjskiego transportowca Thistlegorm zatopionego przez Niemców w 1941 roku na Morzu Czerwonym. 32m pod wodą Sorry za słabą jakość ale na tej głębokości białe naturalne światło już nie dochodzi. Pozostają tylko odcienie niebieskiego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh, moje fele Zerżneli
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Hehe.. dokładnie taki mam plan. Przełożę graty do B7 I tak sobie usprawiedliwiam ten wydatek.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Dzieki. Kupilem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O w morde. Co ja czytam. W Polsce snieg? Ja tu mam 35 stopni temp. pow. i 29 stopni temp. wody Pozdrowienia z Sharmu! Wlasnie plyne na Thistlegorm!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Że co mam niby odpuścić? Poszukiwania b7 na wiosne? Mowy nie ma. Już postanowione. A co do żarówek 8000k to już idą. Za tydzień na spocie montaż.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuuuuu, ŁAŁ!!!! Daj full size! BTW: skąd zasysasz te obrazki? Jest jakaś biblioteka tego na sieci? Jak dobrze widzę to sesje z magazynu Import Tuning?
-
Spotkania na drodze
Heh spoko. Parking pod Koźmińskim Ale ten Twój jakiś taki przykurzony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak właśnie jest
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
I dobrze polakierować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko. Pamiętam. Możliwe, że skorzystam z Twoich kontaktów [br]Dopisany: 15 Październik 2007, 21:41 _________________________________________________ Wezmę u Ciebie korki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cztery wytyczne: - 3.0TDI V6 - quattro - czarna perła - avant Resztę wyrezam! :> Start misji - Maj 2007 Watch this space! :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oooo chyba rezanko Q Zimno, zimno...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik ja sie z Toba zgadzam w 100%........ No i grunt żeby nakręcać się wzajemnie i przetrwać do wiosny z tymi naszymi ośkami :th: W następnym roku jednak mam pewien plan
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakju
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj niestety kurvva mać ;( Liczę na to, że jednak opady śniegu nastąpią w tym roku jak najpóźniej albo wogóle.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Jeździłem 1.9 i nie ma porównania Jesli chodzi o osiągi a przede wszystkim jeśli chodzi o dźwięk V6. Mogę wyłączyć moje Bose i słuchać tylko tego dźwięku. Czasami aż ciary przechodzą No ale co Ci będę opisywał, przecież z Twojego opisu wynika że też masz 2.5V6. Trochę starszy ale praktycznie taki sam. 1.9 po chiptuningu potrafi dogonić 2.5. Ale tylko dlatego, że 2.5 ma założoną blokadę elektroniczną na pompie paliwowej. Istnieją jednak realne szanse na to, że blokadę uda się w końcu zdjąć i spokojnie ten silnik przeskoczy 400Nm i 200 koni. Cała nadzieja w mistrzu Rogalotti [br] Dopisany: 15 Październik 2007, 20:50 _________________________________________________ Dzięki. Z początku chciałem zwykłe s-line ale jak zobaczyłem te to się zakochałem. Felgi to model Nuvolari firmy Mam. Cena około 2300PLN za komplet (4szt). Szukaj przede wszystkim na niemieckim ebay-u, czasami zdarzają się na allegro.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszło na priv